epiduralle normal doğum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve seneml82 tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : seneml82
  1. seneml82

seneml82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :CüvCüv:34+3 haftalık hamileyim. epiduralle normal doğum yapmak istiyorum. daha önce böyle bir deneyimi olan arkadaşlar benimle deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim:)

2. 3 Eylül 2009
  3. zeynebimsilam

zeynebimsilam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadasim ben epiduralli normal dogum yaptim ve dogumum gerçekten çok çok rahat geçmisti ... igneden once sadece 3 çok sidetli sancim oldu, sonra epidural ignesi vuruldu sancilar cekilebilir adet sancisi haline geldi... rahat rahat uzanip araligin açilmasini bekledik esimle beraber.. yalniz soyle bir sorun olabiliyo , epiduralden dolayi ikindigini pek anlamiyorsun.. ama inan ki benim dogumum gerçekten çok rahat geçmisti çok sukur.. fakat bunu yalniz epidurale baglayamam , kayinvalidemin basimda okudugu bol dualarin en basta etkisi çok çok oldu Allah ondan razi olsun beni rahatlatmisti bile, sonrada epidurali olunca keyfim iyice yerine geldi.... ama epiduralden sonra bel agrisi kaldi bende , fakat yine hamileyim ve yine epiduralli dogum yapacagim insAllahh .... opuyorumnanaktan

4. 3 Eylül 2009
  5. ufsul

ufsul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    88
    arkadasımda da bel ağrısı kaldı.gecici midir acaba.yoksa kalıyor mu o agrı

6. 4 Eylül 2009
  7. ufsul

ufsul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    88
    kimse yok mu

8. 4 Eylül 2009
  9. zeynebimsilam

zeynebimsilam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bir sure sonra geçiyor arkadasim bende oyle oldu, tabiki bu sure içinde kendine çok dikkat etmesi lazim.. ama sunu bilmiyorum ki bu agrilar kisiden kisiye degisiyor mu?

10. 5 Eylül 2009
  11. seneml82

seneml82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim arkadaşım[ZEYNEBıMSILAM].bu benim ilk doğumum olacak nasipse.ee doğal olarakta biraz korkuyorum. bi de şu bel ağrısı olayına takılıyordu kafam.ama bi süre sonra geçiyo diyosun.bakalım artık hayırlısı.birbirimize dua edelim.Allah yar ve yardımcımız olsun inş.

12. 7 Eylül 2009
  13. mede

mede Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende epiduralle normal doğum yaptım çok rahat yaptırdığın zaman bunu sende anlıycaksın ağrı olmadan doğum yapmak harika birşey.Bel ağrısı ben doğumdan sonra bir hafta çektim ama hafif bidahada olmadı doğum yapalı 4 yıl oldu şu an tekrar hamileyim doğum yapmak için sabırsızlanıyorum.allahım sağlıklıca çocuğunu kucana almayı nasip etsin dünyanın en güzel duygusu

14. 7 Eylül 2009
  15. a.gultekin

a.gultekin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende hamileliğimin 37. haftasındayım doğum yaklaştıkça korkmaya başladım epiduralle normal doğum yapmak istiyorum bel ağrısından başka sıkıntısı yok diymi bende birde bel fıtığı var bu yüzden biraz tedirginim

16. 7 Eylül 2009
  17. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    bende epiduralli normal doğum yaptım 35. haftada...benim kuzum aceleci davrandı...çok rahat bi doğum oldu...bu kadar kolay doğuracağımı tahmin bile edemezdim....sakın tedirgin olma...allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım..sağ salim kavuş yavruna inşallah...

18. 7 Eylül 2009
  19. a.gultekin

a.gultekin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağol canım inşallah benim doğumumda kolay olur Allah hayırlısını nasip etsin