epiduralli normal doğum sonrasında neler yaşanıyor??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve misivam tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : misivam
  1. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar merhaba;

epiduralli normal doğum hakkında birçok şey okudum bu sitede. ama benim asıl öğrenmek istediğim doğum gerçekleşti, odanıza çıkarıldınız, cihaz belde nekadar daha duruyor? doğum sonrası acı hissediliyormu genital bölgede? yada dikiş acısını nezaman hissetmeye başlıyoruz? tuvalete otururken zorlanıyomuyuz? kısacası dikişlerle ilgili sıkıntılar nezaman başlıyor? yaşamış arkadaşlarım neler yaşadı nasıl üstesinden geldi paylaşırsa sevinirim.

2. 25 Ekim 2010
  3. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    yok galba paylaşmak isteyen.... konumumu görmediniz anlayamadım? kızlar yardım....

4. 25 Ekim 2010
  5. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne cihazı canım bende cihaz yoktu bi iğne vurdular 2 saat içinde doğurdum.
    doğum sonrası genital bölgemde hafifi bir uyusuşkluk vardı acı değil ama 3 4 gün içinde geçti. 1 tane dikişim vardı var mı yok mu hissetmedim. tuvalet sıkıntıs ilk bir hafat oldu oda ıkınmadan kortum onun dışında sıkıntı yaşamadım kesinlikle tavsiye ederim canım. sezeryan olup kendini yıpratma. doğum yapalı 2 buçuk ay oldu 3 kilom kaldı göbek desen hiç yok sarmadığım halde.

6. 25 Ekim 2010
  7. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    tamam canım sağol ilgin için