epilasyon aleti ile ilgili

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve hilihi tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : hilihi
  1. hilihi

hilihi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim kalçamda ve kuyruk sokumunda biraz kıl var ve çok utanıyorum. Ağda ile mi almalıyım yoksa epilasyon aleti ile mi? Ağda ile alırsam yeniden uzamasını bekleyeceğim ama epilasyon aleti ile alırsam herhalde o kadar uzamasını beklemeyeceğim. Acaba epilasyon aleti ile kaç günde bir, ağda ile kaç günde bir alırım söyler misiniz? Epilasyon aleti ile alırsam daha mı gür çıkacak? üffff. lütfen yardımcı olun...

2. 19 Eylül 2010
  3. hilihi

hilihi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yardımcı olacak yok mu? Kuaförde hiç aldırmadım orayı yoksa kuaföre mi gideyim?

4. 19 Eylül 2010
  5. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    kuyruk sokumunun olduğu yerde benimde var canım 4-5 ay aldım ağdayla zaten ordakiler az oluyor . bn yinede rahatsız oluyorum kıl tüyden aldım iyi oldu az ve çok zayıf çıkıyo 2 aydır almıyorum mesela

6. 19 Eylül 2010
  7. nrcn_x

nrcn_x Cuté ßaßy Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım epilasyon aleti küçük kçük kıl dönmeleri yapıyor ve olduğundan daha sert çıkarıyor.. agdayla al çıktıkça :) bende öyle yapcam bi kre epilasyonla almıştm ama öle çok acıoo :KK70:

8. 19 Eylül 2010
  9. gulsan38

gulsan38 güneş doğuyor.... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    hassas bölgeleri ağdayla alsan daha iyi olur.ayrıca tüy azaltan kremler o bölgelerde çok işe yarıyomuş bi dene istersen.