epilasyon iğne çeşitleri ve fiatları

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve mine81 tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : mine81
  1. mine81

mine81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    epilasyoncuların %1000 (yüzde bin) karla iğne satmalarını şiddetle kınıyorum,artık bu tuzağa düşmemek için ne yapmalıyız?
    30 altın iğne ambalajı 55tl. dolayında imiş.bunların tekli ambalajları var mı,varsa nereden nasıl alabiliriz?
    hangi bölge için hangi iğne seçilmesi en doğru seçim olur?
    sadece ucundan akım veren izole iğne mi ,altın iğne mi tercih edilmeli hassas yüz bölgesi için.
    olumunekankayizsmilehepimizin bir an evvel bu ızdırap ve sıkıntıdan kazasız belasız kurtulması dileklerimle.Allah yardımcımız olsun.kaydirigubbakcemile5

2. 7 Ocak 2010
  3. mine81

mine81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şişeden değil,açılmamış ambalajdan verilen ürün kullanılmalı iğneyi kendimiz taşımalıyız.bazı şeylerin geri dönüşü yok iğneyle bulaşabilecek sayısız hastalık var:AIDS bunlardan sadece biri.amblajlı olmayan bi iğne kullanıp nasıl rahat uyuyabilirsiniz?

4. 8 Ocak 2010
  5. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    izole iğne mı ıyı altın iğne mı hassas ciltler için

6. 10 Şubat 2010
  7. cerenicious

cerenicious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu çok önemli bi konu evet. Buna ne cevap verebiliriz arkadaşlar?
    Özellikle hassas yüz bölgesi için hangi iğne tercih edilmeli? Bunların ücretlendirilmesi nasıl olmalı? Bir iğne ne kdr süre kullanılabilir? Etkinliğini kaybetmesi gibi bi durum sözkonusuymuş bunun süresi nedir?

8. 4 Mart 2010
  9. aLiNyAziMsIn

aLiNyAziMsIn Guest

10. 4 Mart 2010
  11. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    etme bencede insanlar işi ticarete dökmüşler iğneden para kazanmaya çalışıyorlar diğer yönden kaybediyorlar ordan iki kurus kazanıcaklar dimi yanı

12. 4 Mart 2010
  13. aysepilasyon

aysepilasyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Daha önce iğne konusunu birçok defa yazdım. Hatta bir üyeye yine bu yazışmalarımız neticesinde benim yıllardır kullandığım iğneleri yurtdışından getirten firmanın adresini de verdim ve kendisi aradığını bularak bana teşekkür de etti. Bunları neden söylemek zorunda kaldığıma gelince; insanları karalamanın bu kadar kolay olmaması gerektiğini düşünüyorum. Sadece epilasyon iğnelerinde değil tüketicinin hizmetine sunulan her çeşit malzeme de fiyat aralığının alım gücüne göre çok çeşitli yelpazelerde ama farklı kalitelerde sunulmasından daha doğal ne olabilir. Bu nedenle insanları karalamadan önce belirtilen iddia da iğnelerin aynı kalitede, aynı marka model olmasının mutlaka araştırılması gerektiği konusundaki düşüncemi katılımcıların taktirine bırakıyorum.

14. 4 Mart 2010
  15. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sizin için demedim aysepilasyon ama gerçekten iğneyi 15 tl ye satıyorlar iğnenin fitatı o kadar asla değil iğne bedava verilse ne kaybederlerki epilasyonda uzun süren işlemlerde zaten onun parasını fazlasıyla çıkartıyorlar benim uzmanım iğneyi 5 tl ye veriyor müşrerisine bazen almıyor bile ücretini sonuçta iğne parasını almazsa çok seymı kaybeder hayır bu müşteriye jesttir bence küçük bir şey ama insanın hoşuna gidiyor bu tur küçük jestler iğneside kaliteli kalitesiz olduğunu sakın düşünmeyin karalanan siz değilsiniz burda bunu ticarete dökenler.

16. 4 Mart 2010
  17. aysepilasyon

aysepilasyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Zaten bende konuyu kendi üzerime alarak düşüncelerimi yazmadım sadece önyargılı olmamamız gerektiğini söyledim. Şimdi yazdıklarınızda ise konuyu değiştirmişsiniz. Mantalite olarak, iğneyi ücretsiz verin demenin saat ücretiniz fazla düşürün demekten farkı olmadığını düşünüyorum. Ya iğne ücreti almadığınız kişi sadece 5 dakikalık bir uygulama yaptıracaksa ne olacak? Her işletmenin kendine özgü prensipleri vardır ve bunun olumlu ya da olumsuz sonucuna kendileri karar verirler. Tüketici bilinci gelişmiş bir toplum olduğumuz sürece her işletme eninde sonunda hakettiğini elde edecektir elbette. Ama önyargılı olmak bilinçli olmakla aynı şey değildir diyorum sadece.

18. 5 Mart 2010
  19. aLiNyAziMsIn

aLiNyAziMsIn Guest

ayseepilasyon, sizle daha önce bu konu hakkında konuşmuştuk hatırlıyorum.
    Ama ben gittiğim kadını tanıyorum, yanında çalışan kızları aylık 400 liraya çalıştıran, müşterisi yokken kombiyi kapatan, doğru dürüst yemek yedirmeyen ve bir tek iğnenin kırılmasında bile parasını çalışanından alan bir kadından bahsediyorum.Bu kadında iyi niyetarayamam.Bana 38 lira tutann hesabı düz 40 a indiren bir kadın !!!! Sizce bu karalama mı yoksa insanların mecburiyetini bulup haram kazanç mı? Ben hepsine güvenmiyorum maalesef, yinede diyorum helal etmiyorum hakkımı.Ben iki ayrı epilasyoncuya gittim o kız Ankaranın kirası pahalı olan bir yerinde işletiyor dükanını ama iğnesi 5 Lira, Dk ücreti 50 kuruş, ve gerçekten memnuniyete önem veriyo.Önemli olan sadece para değil insanın aptal yerine konması can sıkıcı olan.

Rebel Honey bunu beğendi.