Epilasyon sonrası kaşıntı.... acilllllllllllll

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve eda35 tarafından 3 Aralık 2009 başlatılmıştır.

    3 Aralık 2009
    Konu Sahibi : eda35
  1. eda35

    eda35 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    9 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    161
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar benım bır sorunum var gental bolgemı ben hep jiletle alırım ama son bı kac seferdır jıletle aldıktan bı kac gun sonra acaıp kasıntılar baslıyor yanı kıllar cıkmaya basladıkca kasınıyor bu hep olurdu ama sankı bu ararla cok fazla bu kasıntıyı gecırmek ıcın uzamasını beklemekten baska bısey varmı yardım lutfennnnnnnnn:eek:klava:
     
  2. 3 Aralık 2009
    Konu Sahibi : eda35
  3. woma

    woma Popüler Üye Üye

    Katılım:
    10 Kasım 2009
    Mesajlar:
    255
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok sık yapıyorsan ondan olabilir tahriş olmuştur belkide
     
  4. 3 Aralık 2009
    Konu Sahibi : eda35
  5. eda35

    eda35 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    9 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    161
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır ya aksıne 3 4 aydır hıc yapmıyordum cunku kıst amelıyatı olmustum bepanten kremle ıdare edıyorum sımdılık