Epilepsi ilaçları kullanan arkadaşlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve serap1997 tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : serap1997
  1. serap1997

serap1997 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLAR 8HAFTALIK (TÜP BEBEK) HAMİLEYİM VE EPİLEPSİ HASTASIYIM.TEGRATOL KULLANIYORUM 400X2.DAHA DOĞRUSU 2 AYDIR KULLANMIYORUM.AMA DR.UMA KULLANMADIĞIMI SÖYLİYEMEDİM NÖROLOJİ DR.UM KESİNLİKLE KULLAN DİYOR.KAD.DO.DR.UM 3 AYI GEÇİRELİM .MECBURSAN SONRA BAŞLA DEDİ.OKADAR KAFAM KARIŞTIKİ.BENİM DURUMUMDA OLANLAR VEYA TANIDIKLARI OLANLAR LÜTFEN YARDIM EDİN.HAMİLELİK ŞANSINI YILLAR SONRA YAKALIYABİLDİM.BEBEĞİME BİRŞEY OLMASINDAN ÇOK KORKUYORUM:uhm:

2. 20 Mayıs 2009
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Bende epilepsi hastayım bahsettiğin ilacı bende kullandım ama o ilacı kullandığım kesinlikle bebek yok demişti bebek olursa bırakman gerekir demişti hatta gebelik düşündüğüm için ilacımı değiştirmişti ayrıca ilaç ismi vermek yasak canım bence dr.görüş bebeğe zararlı mıdır değilmidir bir aydınlatsın seni yada ilacını değiştirsin
    Ve az kalsın unutuyordum hayılrı olsun bebişin sağlıkla gelsin işallah :nazar:

4. 13 Haziran 2009
  5. 2705gamze

2705gamze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende epilepsiyim ben de 3 bucuk aylık hamileyim tegratolu kullandım sonra depakin diye bi ilac içtim ve cocuk istedigimi doktoruma soledim o da keppra diye bi ilacı verdi ve beni ve bebegimi koruyomus ilac hersey normal su an doktora gıt ve ilaca basla gebeyken nobet gecirmen senin ve bebegin hayatına mal olabilir lutfen bence git doktora bu arada tebrikler

6. 26 Şubat 2012
  7. Liaa

Liaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    2009 yılında yazmışsınız bu mesajı, hamilelik döneminiz nasıl geçti? Ben de epilepsi hastasıyım hamile kalmaya cesaret edemiyorum. Çok zor durumdayım.

8. 26 Şubat 2012
  9. Liaa

Liaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Hamilelik süreciniz nasıl geçti? Ben de epilepsi hastasıyım? Çocuk sahibi olmak istiyorum ama hamileyken nöbet geçirmekten korkuyorum. Paylaşır mısınız lütfen...