epruh'un başarı öyküsü

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve epruh tarafından 21 Nisan 2007 başlatılmıştır.

21 Nisan 2007
    Konu Sahibi : epruh
  1. epruh

epruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 20 yaşımdayım ve ergenlikten itibaren basen problemim vardı.. hareketsizlik dengesiz beslenme vs vs... ama bu gidişe artık bir dur dedim ve 10 günde 4 cm inceldim! az demeyin, geç olsun güç olmasın istediğimi yiyorum ama bazı püf noktalarım var.kızlar sakın vazgeçmeyin imkansız diye birşey yok :KK66:

2. 21 Nisan 2007
  3. suavea

suavea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bizde öğrenebilirmiyiz püflerini:1shok:

4. 21 Nisan 2007
  5. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    canım bızede soylesen puf noktalarını

6. 21 Nisan 2007
  7. epruh

epruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    memnuniyetle... bundan 5 ay filan önce diyetisyene gittim bana 3 sayfalık bi not verdi sabah bunu ye öğle bunu ye fln fln 1 hafta dayanabildim çok sıkıcı geldi doğrusu o yasak bu yasak... şöyle söyleyim hergün mutlaka ama mutlaka spor yapıyorum.yine eğlenceli hale getirebilmek için kendime sınır koymuyorum takıyorum mp3 playerı oynaya oynaya yürüyorum :) yürüyüşün endorfin salgılattığını biliyosunuzdur.. canım ne yemek isterse yiyorum ama fazla değil.

8. 21 Nisan 2007
  9. epruh

epruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biliyorum bunlar zaten bilinen şeyler ama az yemeyi nasıl başarıyorum asıl onu söyleyeyim :KK70: şimdi mesela önümde 1 pilim pasta var.kendime tmm canın çekiyosa yiyebilirsin diyorum.başlıyorum yemeye 3.4. çataldan sonra tadına baktın burda dur diyorum ve pastanın geri kalanını yemen için bir salatalık yemek zorundasın diyorum.. pastama kavuşmak içn salatalığı bitiriyorum ama midem çoktan dolmuş oluyor :KK70: kızlar kendimi motive ediyorum kısaca.. :KK66:

10. 21 Nisan 2007
  11. epruh

epruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir de yürüyüş yaparken ender saraçın dediği formülü uyguluyorum.lokman aktarın selülit yağını aldım çok faydasını gördüm onu iyice sürüp streç filmle kendimi sarıyorum haydi yürüyüşe incelmeye bi deneyin görün :) günde 3 bardak yeşil çay içiyorum tadı acı fln demeyin portakallısı bile war!!!

12. 21 Nisan 2007
  13. epruh

epruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lidaymış,spirulinaymış oymuş buymuş butuzaklara kanmayın.. geleceğin doktorlarından biri olarak diyorum ki doğanın kanunlarına karşı çıkmayın hem oturayım hem yiyeyim diye birşey yok bunu kafanızdan atın insan emeğinin karşılığını aldıkça,çevresinden o iltifatları duydukça nasıl gaza geliyor :KK70:

14. 21 Nisan 2007
  15. epruh

epruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu yöntemlerle 2 haftada toplam 3.5 kilo verdim.. çikolata bile yedim hemde sütlüsünden bitter fln değil! ki düşünün benim hipotiroid problemim var.yeşil çay artı sporla metabolizmamı hızlandırdım diye düşünüyorum.gelişmeleri yine yazıcam.herkese başarılar!!

16. 21 Nisan 2007
  17. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    canım seni tebrik ederim..:içelim: .ne güzel,amacına ulaşmışsın.darısı başıma dicem ama 2 aydır spor yapmama rağmen hiç bir değişiklilk olmadı bende,buna ne diyosun??yeme olayına gelince,senin kdr olmasa da değişiklikler yaptım tabi,bir kere şeker almadım hiç ve yağı azalttım.zaten beyaz ekmeğin tadını unuttum.yine de kilo veremedim...:uhm:

18. 22 Nisan 2007
  19. Nilhan75

Nilhan75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım nedir bu formül???