Erdem Hastanes

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve reyhank tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : reyhank
  1. reyhank

reyhank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    erdem hastanesı hakkında dusuncelerınız

2. 22 Nisan 2009
  3. ezolayn

ezolayn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inanamıyorum ohastaneye gittiğine tüp bebekte negatif bir hastane

4. 22 Nisan 2009
  5. selif

selif umutlu bekleyiş Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben EZOLAYN gibi düşünmüyorum.çok ilgili ve güzel bir yer.ben bu formdanda araştırdım çok övgü ve hamile kalan arkadaşlar vardı.şu an bende orda yaptırıyorum 11 nisanda başladım tedaviye.serap yaltı ve ekibi çok başarılı.tavsiye ederim canım git bir görüş senin içine sinmesi daha önemli...........

6. 22 Nisan 2009
  7. reyhank

reyhank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasım gıtmedım sadece burda bazıları ovmus ve bende baktım ınternette genelde bayan calıstıgı ıcın dıkkatımı cektı ben alman hastanesınde yaptırcam buyuk ıhtımalle

8. 12 Eylül 2009
  9. ComPLiCaDeT..

ComPLiCaDeT.. anne adayı :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 9ay pko tedavisi gördüm psikolojik olarakta zor bi dönem geçirdim çatlatma iğneleri ilaçlar bi işe yaramadı çareyi tüp bebekte buldum erdem hastanesine gittim ilk denemede başarılı oldu şuan 13+2günlük hamileyim iyikide gitmişim tavsiye ederim.

10. 12 Eylül 2009
  11. yln80

yln80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    İlk denememde de ikincide de orada yaptırdım tedavimi ve ikisinde de tuttu. Allah izin verirse inşallah bu sefer kaybetmeyeceğim bebeğimi. Serap hanım, insana son derece güven veren, insanı boş sözlerle oyalamayan bir doktor. Gerek yumurta gelişimi sırasında, gerek transfer sırasında bana tek tek ultrasonda göstererek anlattı durumumu. Hatta ilk gittiğimde çok zor bir hasta olduğumu, ama zor hastaları sevdiğini söyledi. Kafama her takılan soruyu bin kere telefon açarak sordum, herbirini sabırla dinledi, sabırla cevap verdi. Şu ilaç şunun için, bu ilaç bunun için diye. Oya hanım ayrı bir tatlı zaten. Ben sormadan kendisi bana kaç yumurtamın döllendiğini, kalitelerini telefon açarak söyledi. Hepsini seviyorum. Ve hiç te negatif bir hastane değil. Ben kontrole her gidişimde hamile haberi geliyordu. Nerden çıkardınız negatif olduğunu?

12. 14 Eylül 2009
  13. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım bende orda denedim ilk tüp bebeğimi ama malesef olmadı....bebeğim tuttu fakat rahimde tutunamadı....ama diğer denememi orda yapmayı düşünmüyorum.sebebi ise bana uzak hastane ben avrupa yakasındayım....git gel zor geldiiii...ilgi var yok değil...oya hanımda çok tatlı bi insan gerçekten....benim de orayı tercih etmemin sebebi diğer hastanelere göre hem uygun olması hemde dr.ların bayan olmasıydı.............ama parasal durumum çok daha iyi olsaydı orda denemezdim......