Erdem hastanesi çamlıca

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tlyvz tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : tlyvz
  1. tlyvz

tlyvz Şükürler olsunn Allah'ımm Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar erdem çamlıca şubesinde kadın doğum dr tavsiyesi istiyorum.giden varmı ?kimi tavsiye edersiniz?teşekkürler...

2. 11 Mayıs 2010
  3. mehlika58

mehlika58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    epeyce eski bir mesajmış ama cevapsız kalmasına gönlüm elvermedi:)

ben en başından beri çamlıca erdemdeki bakiye hanıma gidiyorum.. sebep de birçok arkadaşımın çakmak erdeme gidiyor olmaları ve memnuniyetleri idi.. ama çamlıca erdem bana yakın diye buraya başlamıştım o zmn.. ilk başta sadece bakiye hnm olduğu için de ona devam ettim hep.. evet çok sempatik güleryüzlü..yine de benim de ufaktefek şikayetlerim vardı ama buradan bana arkadaşlarımın çok övdüğü dr.larla ilgili bazı olumsuzlukları okuyunca normal demekki dedim..biraz aceleci gibime geliyor en önemli sorun..bir de bana en başında sakınmam gereken hareketleri filan söylememişti.. süpürürken eşya itiyorum filan deyince de "süpürmeyi bile önermiyoruz naptın sen" filan dedi..
    randevusuz çalışıyor.. çok hastası var.. aceleci gibi gelmesi ondan belki de.. bi de sanki hiç normal doğum yaptırdığını duymadım.. bikaç şefer "sezeryanda" dediler kendisi için.. ondan da biraz tereddütlerim oluşmuştu..bakalım..gene ona devam edicem galiba..
    ...
    diler hanım sonradan geldiği için onun fiyatı kampanyalı.. sgk farkı 15tl, bakiye hnm 25tl .. öteki erdemin dr.ları ise 30tl..daha dün araştırdım:)

4. 8 Mart 2011
  5. blame

blame Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    43
    arkadaşlar slm,benim yengem bu ay çamlıca erdem hastahanesinde aşılamayla gebe kaldı,hemde ıkız bebek ve yengem 42 yasında,senelerdir denemelerinde hiç sonuç alamamıslardı ve burda nasip oldu.
    çamlıcadaki erdem de yılbasından beri tup bebek merkezi acıkmıs ve kampanyaları var,ücretsiz dr görüşmesi,muaynesi ve erkeğe sperm testi yapıyorlar.bizde bu kampanyadan faydalandık,doktorda emel türkoğlu,hastanenin 12 yıllık doktoruymus ve cok bılgılı bır kadın.
    funda hanım ılgılenıyor hastalarla ,cok detaylı bılgı verıyorlar ve ılgılıler.bence gıdın gorusun derım.yengemle bırkaç kere kontrollere gıttım butun hastalar memnun ve mutlular.522 66 66 (2114) den randevu alabılıyosunuz.
    allah hepinize bu mutluluğu yasatsın.

6. 18 Nisan 2011
  7. ahzuzu

ahzuzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bayanlar,
    medipolden camlıca erdem hastanesıne gecıs yapıcam.ama dr ları tanımıyorum yakın zamanda oraya gıden varmı yorumlarınızı beklıyorum

8. 22 Nisan 2011
  9. begumgu

begumgu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ÇAMLICA HOSPITALIUM da Dr.Mehmet Güçlü yü tavsiye ederim .Tüm arkadaşlarım ondan memnun .Normal Doğum taraftarı.Sezeryan olanlarda eli çok hafif diyorlar.Herkese tavsiye ederim.:KK6:

10. 27 Mayıs 2011
  11. gerz

gerz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    SLM AHZUZUCUM BEN 8 HAZİRANDA ÇAMLICA ERDEMDE AYŞEGÜL HANIMA İLK KEZ GİDİCEM ONUN İÇİN ÇOK OLUMLU YORUMLAR OKUDUM EĞER SEN BENDEN ÖNCE GİTTİYSEN CEVAP YAZRMISN CANIM GÖRÜŞMEK ÜZERE:nazar::KK16:

12. 3 Haziran 2011
  13. seraptr

seraptr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende camlıca erdem yada hospitalium arasında kararsız kaldım.medicalpark ın ssk fıyatlarını aldım uygun ama cok yogunmus o yuzden kafam corba oldu.deneyımlı oldugun ıcınde sanırım bu uc hastaneden bırer doktora gıdıp hangısınden memnun kalırsam ona devam edıcem.
    medicalpark dan Neslihan hanım,hospitalium dan Ferda Uygur ama Erdem camlıca dan henuz belli degil.
    Bu 3 hastane ıcın goruslerinizi bekliyorum.

14. 3 Haziran 2011
  15. veneficus

veneficus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    ben çamlıca erdem de DR Ayşegül Ünal a gittim 2 ay once doğum yaptım çokta memmundum kesinlikle tavsiye ederım, sormak ıstedığınız şeyler varsa yardımcı olurum

16. 3 Haziran 2011
  17. angelsnr

angelsnr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar hasanpaşada çagıner hastanesi timuçin bey varrr bende burda dogum yapmanızı isterim .. hersey sıfır yepyenii..dogum ssklıya 1 milyar küvez olursa para almıolar ayrıca... ve harika bi doktor... benim gezmediğim hastane kalmadı medipol sema hanım erdem özlem hanım hospitulm mehmet bey :)) yok kızlarrrr keşke bastan buraya gitseymişim makinesi bi harika tertemizzz... oralar cok yogun ssk gibi bence vee aşırı bi ilgi yok... eger b,lgi almak istersenizzz sorabilirsiniz..ben cok sorunl bi hamilelik gecirdim suan 31 haftalıgımm.. ama allah sükür artık iyiyimm..timucin bey sayesinde

18. 20 Haziran 2011
  19. seraptr

seraptr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bu haftasonu Aysegul Hanım a gıdıcektım ancak kendısının dogumu cıkınca Bakiye Okumuş a gittim.Ancak onun hakkında pek birşey duymadım bu nedenle Aysegul Hanım a gıtmeyı dusunuyorum.Sen dogumu nasıl yaptın?dogum konusunda hastaneden ve doktordan memnun kaldın mı?Ozel mesaj yazamıyorum da... Ben bir yerde sezeryan ıcın memnun kalmayan bır bayanın yorumlarını okudum da endıselendım sımdı.bu benım 2.bebegım sezeryan olmuştum ılkınde o yuzden endıselıyım.