Erdem hastanesinde opr.dr bakiye durmuş

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve SEYMA tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : SEYMA
  1. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgisi olan varmı arkdaşlar? nasıl bi doktor. .

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Temmuz 2009
  2. 25 Temmuz 2009
  3. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ???? ypokmu tnıyan

4. 7 Ağustos 2009
  5. kardelengunay

kardelengunay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende erdem hastanesine gidiyorum adalet hanıma 16 haftalık hamileyim bigün rahatsızlanıp acil gitmiştik ama adalet hanım olmadıgı icin bakiye hanıma yönlendirdiler benim doktorumdam daha cok ilgilendi benimle çok tatlı bi bayan

6. 8 Ağustos 2009
  7. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun yorum için...bene bu hafta deneyeceğim umarım kendi dr bırakmama değer biridir

8. 8 Ağustos 2009
  9. kardelengunay

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim bu arada ben 3 aydır adalet hanıma gidiyorum çok iyi bir doktor demelerine rağmen 16 haftalık hamileliğimde bir kere olsun tansiyonumu ve kilomu ölcmedi ilk bebeğim olduğu için bunun normal olup olmadığını bilmiyorum ama istemesemde doktorumu değiştirmeye karar verdim ben hastaneden memnun kalmadım

10. 9 Ağustos 2009
  11. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ölçmedimi ilginç bakiye hanımı beyendiysen ona gitseydin keşke hastanedendemi memnun kalmadınn

12. 9 Ağustos 2009
  13. kardelengunay

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acıkcası üsküdarda baran hanıma gitmeyi düsünüyorum burdaki insanların coğu kapalı allah korksu daha çoktur dogumda yardımcı olurlar diye düsünüyodum ama dün gece netten eşimle cok araştırdık şikayet cok fazla doktorlardan sorumsuz diye bahsediyolar evimede çok yakındı iyi oluyodu ama cok ilgili degil benim doktorum zor bi hamilelik geçiriyorum bana herşey için normal diyor ben sormazsam bi zahmet bişey söylemiyo ama yinede sen bilirsin ücretleride aynı o yüzden üsküdar hospitılı düsünüyorum doktor değiştirmeyi sevmiyorum ama bizi mecbur bıraktı canım benim

14. 9 Ağustos 2009
  15. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bende ilk gebeliğimde erdeme gittim çokta kötü şeyler yaşadım drlar yüzünden ikiz gebelik sorunlu geçe hamileliğim vardı kısaca yazıyorum funda hanım yoktu diye adalete yönlendirildim akıntım fazlalştı kasıklarım ağrıyor rahimden elime birşey sarkıyor dememe rağmen herşey normal deyip eve gönderildim bir hafta dolandım sonra yine gittim funda yine yoktu tekrar kontrole gittim bana dediği seni ikna edemedik heralde dedi neyse bakalım dedi alttan bir baktı gözleri açıldı aşapı sarkan bebeğin kesesi ve açıklık 4 cm civarı acil yatış yapıldı. sonra oda kötü oldu ikizlerden birini durdurmal için çok çabaladı ama olmadı vicdan azabı çektiğini anladım çok kötğ günler geçirdim.......
    ama hastane temiz 15 gün yattım hemşireleri gayet iyi ve fiyat bakımından da çevreye göre hem temiz hemde hastane aletleri çok iyi yani teknoloji bakımından
    şimdide durumumuz pek iyi değil doğum nerde yaıcam kararveremiyorum burda kötü anılarım var ama bu fiyatada diğer hastanelere baktım .çok berbat ne yapıcam yine erdeme talimmi kalıcam acaba karar veremiyorum??
    yengem iki arkadaşım orda doğum yaptı
    kısacası tehlikeli gebelikte gidilmeyecek bir hastane

16. 9 Ağustos 2009
  17. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    off ya ne kötü bişey bu dr olayııı..bende doğumu hospıtalda yaptım menundum ama dr şimdi oaraya gelmıyoo baran hanımıda beyenmedım çok sertt...özgür hnm daha iyi gibi geldi bana

çok kötü şeyler yaşamıssın bana bakıye hnm önerdi bı arkadaşım çok övdu kararsız kaldım şimdi offf

evet dediğin gibi çok ilgililer bana lavma yapıyodu kadın ben utandım açamadım kadın ağladı resmen benı ıkna etmem için tatlı dilliiler yıllardır tanıomuş gibiler..

18. 9 Ağustos 2009
  19. OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0

tatlım yakınsan küçükbakkalköyde özel eren hastanesini tavsiye ederim
    başhekimini tanıyoruz kadındoğumcumda başhekimin eşi çok tatlı bi bayan ben medikal parktaydım buraya geçiş yaptım hastane çok ilgili özel bi yer bi bak istersen