erdem hastanesine giden varmıııı

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve bebekteyiz tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bebekteyiz
  1. bebekteyiz

bebekteyiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm hanımlar tüp bebek merkez araştırmasındayım erdem hastanesi hakında bilgisi olan varmıııı sevgilerrrr:enbuyukkk:

2. 12 Mayıs 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam bır ıkı arkadaştan duydum....aslında banada yakın ama açıkçası yenı bır merkez.........o yuzden orayı hıç duşunmedım...deneyım sahıbı olmuş yerlerı tarcıh eıyorum............deneme yapmak yada olmak ıstemıyorum ..ama memnun kalanlarda var...........bence en ıyısı gıdıp konuşmak ve için ısındıysa karar vermek tum ekıp bayan bu yuzdende tercıh edılıyo.....

4. 12 Mayıs 2009
  5. bebekteyiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet haklısın tşk ederim erdem hastanesiyle de görüştükden sonra karar vericem sanırım ya umut ya teksen çamlıbal kalamış tıp da hakımız da hayırlısı aradaşımm:KK46:

6. 12 Mayıs 2009
  7. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım umut ıyı bır merkez bahcecıye bağlı zaten ama ben ıkı sne once teksen beyın klınığı jınemede gıtmıştımm orda çok ılgı var doktorum çok ıyıdı ama bıraz pahalı.............

8. 12 Mayıs 2009
  9. bebekteyiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım çok teşekkür ederim teksen hoca hakkında bilgi verdiğin için ben ssk dan yararlanamıyorum onlarında kampanyası var ilaç dahil 3500 tl miş henüz görüşmeye gitmedim bakalım nasip artık umut da 4500 tl dedi hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım Allah razı olsun senden:içelim:Şeniz

10. 12 Mayıs 2009
  11. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    kampanyası varsa guzel..............orda munip bey benım doktorumdu çok ılgılı ...hastane zaten mukemmel .......açıkcası ben çok memnun kalmıştım ama erken doğumla kaybettım......bunlar ıyı merkezler onmelı olan karar vermen ............ve başlaman.............kolay gelsın canım

12. 13 Mayıs 2009
  13. bebekteyiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    rabbim kısa zamanda sağlıklı sanada nasip etsin arkadaşım inşallah birbirimizi kutladığımız zamanlarda gelir