Erdem hastensinde son 1yılda doğum yapanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve bayans tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bayans
  1. bayans

bayans oğluşlarım çift oldu ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar merhaba,ben erdem hastanesi hakkında önceki yorumları okudum fakat yorumlar hep birkaç yıl öncesine ait.ben son 1-2 yıl içinde doğum yapanlardan fikir edinmek istiyorum..
    Olumlu yada olumsuz tüm yorumları bekliyorum..Birde gidenler hangi doktora gittiğini yazarsa çok memnun kalacağım..benim kafamda şuan hep erdem hast.var ama emin olamıyorum..
    Ayrıca fiyat konusunda bilgisi olanda yazarsa herkeste faydalanmış olur..ümraniyede başka tavsiye edebileceğiniz hastaneler de var mı? ama ssk anlaşmalı ve uçuk fiyatlı olmayan!
    şimdiden yorum yapan herkese tşk ediyorum..hadi kızlar hayal kırıklığına uğratmayın beni..kaydirigubbakcemile2

2. 21 Ekim 2010
  3. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    bunca insan arasında erdem de doğum yapan yok mu Allah aşkın yaa

4. 22 Ekim 2010
  5. serefgen

serefgen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar sevgili bayans, benim de aklımda erdem var fakat emin değilim senin gibi. araştırmaya çalışıyorum fakat fiyatlarını biliyorum, gidip öğrendim. ssk'lılar için 400 tl normal doğum, 700 veya- 750 tl (tam hatırlamıyorum) sezeryan. ümraniyede sorduğum hastaneler içerisinde en ucuzu. o açıdan iyi fakat beni kalabalık olması endişelendiriyor, yani doğun esnasında ve kontrollerde devlet hastanesi gibi sıkıntı çekeceksem, kalabalıktan hiç ilgilenilmeyecekse o kötü. bir de doktorunn kim olursa olsun doğum geceye falan denk gelirse nöbetçi doktor ilgileniyormuş hatta normal doğumlarda gelmeyebiliyorlarmış, bu gelmeme olayını buradaki eski yorumlarda okudum, nasıl oluyor ayrıntılı bilgi verir misiniz dedim, henüz kimse bir şey yazmadı. bilemiyorum, araştırma noktasındayım hâlâ. seninki kaç aylık?

6. 22 Ekim 2010
  7. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm cevbaın için tşk ederim.evet fiyatını bende biliyorum gittiğim klinikte bi bayan doğumunu orda yapmış o söylmişti 430 gibi bi fatura oldu demişti..kalabalık olayını önceki açılan forunmalrdada hep söylüyorlardı..gece doğumda evet hiç bir hastenede gelmiyor dr lar nöbetçi oluyor.dr gelsin istiyorsan extra onun ücretini cepten veriyorsun ve buda yakalşaık 700-800 lira civarı genelde..bende henüz kara vermiş değilim araştırma aşamasındayım..şuan 15+2 benim hamilleğim ksımetse nisana doğumum..yeni bi şey öğrenince bildirirsen sevinirim..ben öğrenirsem bende seni bilgilendiririm sevgiler..

8. 24 Ekim 2010
  9. Fadik

Fadik Yusuf Eymen Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    bayanscım doğum için erdem hastanesi benimde aklımda...
    ama benimde sizin gibi çok bilgim yok...
    hatta doğum ücretini de yeni sizden öğrendim...
    peki muayene ücreti ne kadar acaba?

10. 25 Ekim 2010
  11. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm muayene ücreti hakkında hiç bilgim yok,ben hiç gitmedim ,biri gitmiş oda sadece doğuma gitmiş fiyatı ondan öğrendim..ama nette araştırırsan erdem hastensini arayıp sorabilirsin..

12. 25 Ekim 2010
  13. kepekliekmek

kepekliekmek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    slm kızlar topiği yeni gordum ..ben hamılelıgımı ogrendıgımden berı erdem hastanesine gidiyorum.
    hem evime yakın hemde doktorlarını sevıyorum.benim asıl doktorum adalet zati.ama o olmadıgında ayşe katrancı veya özlem yıldırım a rahatlıkla gidiyorum.kendi hastaları olmasam bıle cok içten ilgileniyorlar.

kalabalık konusunda haklısınız.her gittiğimde en az yarım saat beklıyorum o biraz sınır bozucu.

dogum konusunda da dediğiniz gibi doktorunuz mesaı saatı dısında ıse gelemıyor doguma ama nobetcı kımse mutlaka dogumda bır doktor bulunuyor.ama benım bıldıgım eer ozel muayenehaneye gıtmıyorsanız tum hastanelerde durum boyle.

ucrette su sekılde muayene ucreti ben ssklı oldugum ıcın 30 tl verıyorum.10 gun ıcersınde ucretsiz muyene hakkınız var ..normal dogum ıcınde 400 ile 500 arası fatura cıktıgını bılıyorum.

sorunuz olursa cevaplarım..

14. 25 Ekim 2010
  15. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    ay cnm hay Allah razı olsun nerdeydin sen aç gündür,hiç cvp veren yok diye üzülüp duruyordum.çok şükür 1.ağızdan bir cevap çıktı.. cnm ben beykozdayım ama burda bana yakın 2 özel hastane var onlarda ne küvez nede bebek yoğun bakım yok ondan tereddütlü oluyorum , o yüzden o tarafta bi hastane düşüneyim dedim.ilk doğumumu afiyette yaptım ama tam bir rezilllikti..erdem hakkında 4-5kişiden olumlu şeyler duydum bakytım fiyatıda uygun ondan topiği açtım bilgi toplayayım diye..muaeyene bende şimdi gittiğim kliniğe 12 veriyorum ama ultasyonda 10 lira yani her gidişte 22 kesin gidiyor.demek hemen hemen tüm doktorlar iyi.bak bu kafama yattı.doğum olayı nerdeyse tüm hastenlerde öyle gece kim varsa o ilgileniyor..verdiğin bilgiler için çok çok sağol sevgiler..

16. 26 Ekim 2010
  17. DRY1981

DRY1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    ben 3 ay önce erdemde sezeryan oldum.
    kötünün iyisi diyebilirim hastane için.
    ilk doğumum medical parkta olduğu için,
    erdemi hiç beğenmedim.
    sadece devlet hastanelerinden iyidir diyebilirim.

18. 26 Ekim 2010
  19. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    geçmiş olsun cnm bebeğini güle güle büyüt..tabi medical parkla karşılaştrınca aradaki fark tartışılmaz..