ErEn BaRıŞ'ıM KoLLaRıMdA

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve ghaneli tarafından 20 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ghaneli
  1. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canlarım ben ve oğluşum geldik snundaa
    18.07.2008 tarihinde saat 6:35 te oğlum eren barış 3 kiloo 300gr normal doğumla dünyaya geldi( doktora göre 2 900 dü)geç açılmamm oldu.Birazda zor oldu doğumum çok fazla dikişim var oturmakta biraz zorlanıyorum.Ama oğluma bakınca herşeye değer diyorum
    Herşey yolunda allaha şükür sütümde var ama göğüs uçlarım yok denecek kadar küçük oğlum tutmakta zorlanıyo biraz mama biraz meme idare ediyoruz.
    Sürekli ağlıo bu yüzden bende dayanamıyorum ağlamasına çok üzülüyorum bu yüzden denemediğimiz şey kalmadı göğüs ucu aldım ama nafile hiç tutmuyo onu bende ek olarak milupa aptamil veriyorum azara azar.
    kızlar doğum da tek tek doğum yapacak arkadaşları aklımdan geçirdim hepinize dua ettim allah sizleride bir nefeste kurtarır inşallah.normal doğum zor ama dayanılmayacak kadar değil hemen ayağa kalktım her işimi yapabiliyorum.Kesinlikle imkan varsa normal doğum yapın derim.
    oğlumun fotosunu en kısa zamanda koyucam şimdi biraz mızmızlanıyo
    haa doğuma giderken 95 kiloydum geldiğimde 89 liloydum 6 kilo gitti yani yediklerime dikkat ediyorum inşallah atıcaz bu kilolarıdaa
    ALLAHIM BU GÜZEL DUYGUYU HERKEZE HER İSTEYENE YAŞATIR İNŞALLAHHH:sm_cool:

2. 20 Temmuz 2008
  3. Lereenim

Lereenim Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    161
    Ödül Puanları:
    353
    Canım kutlarım .Bebişin hoş gelmiş .Allah anneli babalı büyütsün .Canım bu arada göğüs ucu için basit süt sağma pompası var onu kullan istersen .

4. 20 Temmuz 2008
  5. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canim süt pompasida aldim ama hiç çikmiyo uçlari hatta çok kurcaladim çikin diye şimdide etrafi yara oldu aciyo

6. 20 Temmuz 2008
  7. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah Anali Babali Buytsun Canim tebrikler Rabbim Bizede Nasip Eder Insallah O Mutlulugu

8. 20 Temmuz 2008
  9. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Allah bağışlasın allah analı babalı büyütsün Şeniz :nazar: a.s.

10. 20 Temmuz 2008
  11. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim canim Allah uzun ve hayirli omur versin saglicakla buyusun oglusun

12. 20 Temmuz 2008
  13. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    ghaneli canım benim Allah analı babalı büyütsün, nazarlardan saklasın ikinizide, bu arada aynı durum bendede olmuştu bebeğin çok küçük güçsüz şimdi yeni doğdu ya, benimde öyleydi şimdi acayip emiyo, bide pompa ile ilk 2 gün sağamazken sonradan sağmama bile gerek kalmıcak şekilde gögsümden direk akıttım sütü biberona çoğaldı yani, seninde öyle olur belki, uçları düzelene kadar sağıp verdim bu şekil, duş alıncada artıyo süt ve direk akıyo, bu arada lansonih diye krem sürüyorum bebek kremliykende emebiliyo ve iyi gelio belki denersin, emzirmek çok güzel bi duyguda bide acımasa yara olmasa şu göğüsler dimi

14. 20 Temmuz 2008
  15. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Gözün aydın ghaneli... Allah analı babalı büyütsün... Aramızda 2 gün var. İnşallah sağlıklı ve mutlu bebek olurlar.

16. 20 Temmuz 2008
  17. hafsaa

hafsaa Guest

canım Allah anaalı babalı buyutsun ben ılk 3 gun veremedım sırınga var ben onunla uç yaptım sonra pompa ıle sagdım sende dene ıstersen bıde krem sur gogsun acık gez evın musaıtse o zaman yara olmuyo benım olmadı bıraz aksattım yenı yenı başladı bence deme ben madecassol dıe krem kullandım

18. 20 Temmuz 2008
  19. Bahar83

Bahar83 beyza'nın annesi --<--@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Haydi gözün aydın darısı başımıza. BEbişinin resminide bekliyoruzzz