Ergenlikde Boy Uzatacak Egzersizler?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve sweety_eva tarafından 31 Aralık 2008 başlatılmıştır.

31 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sweety_eva
  1. sweety_eva

sweety_eva Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhabalar ,
    Ben ergenlik çağındayım boy uzamam devam ediyor.Boyum fena değil ama daha da uzamak istiyorum.
    Ergenlik çağında boy uzamasına yardımcı olucak bir spor dalı veya egzersiz önerileriniz var mı?

Teşekkürler.
  2. 31 Aralık 2008
  3. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sanıldığı kadar etkili olmasada basketbol,voleybol,hentbol boy uzamasına az da olsa etkilidir..
    Fakat bunların yanı sıra elma ağacından elma toplar gibi yukarı doğru uzanarak yapılan egzersizler vardır..

Bunlar sadece bir öneri,evet etkileri yok değil ama yinede kişiden kişiye değişen bir durum..

Sevgiler..a.s.
  4. 15 Şubat 2009
  5. srvtmm

srvtmm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yha boyumun uzamasnı istiorm ama basket fln gbi sporlara gdemem vaktm yok çnkü
    ama evde belki boymn uzamasına katkıda blıuncak bişeler olablr
    bilgniz varsa nasl egzersizler yapablrm yardmcı olun ltfn boyum kısa uztmalıym 15 yaşndaym daha uzar belkiibenneyaptımkibenneyaptımki
  6. 15 Şubat 2009
  7. duuyguu

duuyguu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    süt içeceksin ve basketbol ya da voleybol oynayacaksın ama benim önerim voleybol çünkü baketbol biraz kambur yapıyo gibi oluyo voleybol güzel vücut yapıyo cnm.ben 1.62 boyundayım ve pişmanım zamnanda yapmadığım için bunları, hergün sabah akşam süt iç ve voleybol oyna bir yere yazıl.15 yaş tam uzama yaşı biraz genetik de oluyo ama kendini zorlamadan olmaz.