Erimek istemiyorum..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Metaphora tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar üzüntüden son 3 gündür boğazımdan yemek geçmedi.. su içip duruyorum..geçen haftaya göre 3 kilo wermişim 56 olmuşum bu kadar kısa sürede..
    içimden yemeğe dair hiçbişey geçmiyo psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü bende biraz mazoşistlikte war üzüldüğümde bi yerime bişey olunca sewiniyorum dikkatimi derdime diilde ona yönlendirdiğim için..
    bilerek yaptıım bişey diil helede bu kadar iştahlı biriyken..ama yemek görünce kaçıyorum arkadaşım bikaç gün içinde bayılırsın böyle dewam edersen dedi başka ne sonuçları olabilir?
    her üzüldüğümde kendime böyle dawranmayı nasıl engelleyebilirm..
    bu durum için psikolog dışında hangi doktora gitmem gerekir aslında gitmekte istemiyorum sanki uff.. : /:1no2:

2. 13 Temmuz 2009
  3. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benn bi cacık anlamadımm ? Sorunn ne ? Yemek yiyememenmi ? Kendine verdiğin zarardan hoşlanmanmı ? yemek yemene enqel olan sorunun ne ? Neden doktor istemiyosunn ?

STOP

4. 13 Temmuz 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.671
    Ödül Puanları:
    163
    Çarenin ne olacağını biliyorsun ama gitmek istemiyorum diyorsun, peki buraya neden konu açtın, neden yardım istedin ki. Senin de dediğin gibi bir psikoloğa gitmen lazım, uzman seni gerekirse gerekli yerlere yönlendirir. Ama sen gitmek istemiyorum diyorsan keyfin bilir. Zararın kendine çünkü. Biraz daha mantıklı olman lazım.

6. 13 Temmuz 2009
  7. sahra82

sahra82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hiç üzülme aynı probşem bende de var bazen gunlerce yemek yemiyorum bir günle durabiliyorum...bol sigara kahve birde yemek yok..ama bir ara geliyo nerdeyse herkezi yiyicek gibi oluyorum..sinirsel bişey bu merak etme gecicektir emin ol...takiye vitamın alabilirsin..o iştah acıyo bir nebzee

8. 14 Temmuz 2009
  9. gulsen_glsn

gulsen_glsn Guest

bence kesinlikle bi doktora git senin sorunun tamamen psikolojik gibi geldi bana

10. 14 Temmuz 2009
  11. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne değişik bisey bu böyle.bi yerine bisey olunca seviniyormusun :1shok: psikolog dısında demişsin ama bence psikologtan baskası cözemez bu durumu..

12. 14 Temmuz 2009
  13. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.928
    Ödül Puanları:
    188
    Bilimua gibi bir şey sanırım ama tam olarak o değil. Ya ne vardı bende üzülünce yemesem aksine saldırıyorum bence kendini zorlayarak enerji verici şeyler yiyebilirsin mesela bal ye biraz zorlayıp ilaç niyetine meyve suyu iç güçten düşmemiş olursun en azından sonrada geçer zaten.

14. 14 Temmuz 2009
  15. Katze

Katze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    393
    Ödül Puanları:
    163
    yemek yemeye başladığında verdiğin kiloların hızla geri döneceğinden emin olabilirsin :1hug:

16. 14 Temmuz 2009
  17. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kesinlikle psikolog:nazar:

18. 14 Temmuz 2009
  19. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Ne mi olacak?
    Bir kaçgün daha böyle devam edersen şurunu kaybediceksin erimekle kalmayacaksın böbreklerin ağrımaya başlıycak miden sırtın bacakların yani heryerin bence hemen bir psikoloğa gitmelisin yani intihar gibi birşey bu sence normalmi yaptığın kendini eritmek..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.