Eritretin jel

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve KezoVare tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : KezoVare
  1. KezoVare

KezoVare Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tretinini yeni versiyonu özlellikle iltihaplı sivilce için yapılmş bende dr giitm söyldi işte ve karneye de yazlyrmş gittm eczaneye aldm bence çok ii her seferinde 14 ytl vermek gözme geliodu.. iki gündr kullnym ciddn iltihaplar hemen gittii

içinde antibiyotik varmş die devlet tarafından karşılnyo artık haberinze grzzzemuszemus

2. 31 Ağustos 2009
  3. daylight

daylight Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için teşekkürler

4. 12 Eylül 2009
  5. kxuxçxuxk bxoxcxuxk

kxuxçxuxk bxoxcxuxk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bu ilacı kullanmaya başladım sivilce ve lekeler için... yalnız buna tretinin yeni versiyonu demişsinizya tretinle ilgili konuyu okudum... herkescilt soyulmasından bahsetmiş...ben decilt soyulması olmadı hiç... zaten leke tedavisinde cilt soyulması olması gerekir sanırım...

ben akşamları kullanıyorum... ilk günlerde tüm yüzüme uyguluyordum geriliyordu...sabahda parmağımla hafifçe ovalayarak çıkarıp sonra yüzümü yıkıyordum...

şimdi daha az yere kullanıyorum... anlayamadım doğru mu kullanıyorum acaba ?
    benden başka kullanan var mı ki ?

6. 13 Eylül 2009
  7. KezoVare

KezoVare Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle kullnym bende soyulma olmdı yha bide soyulma işte lekelrn tedvisi die bir şey diyemeyz bence

8. 13 Eylül 2009
  9. wild_blonde

wild_blonde Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    banada doktor erıtretın yazdı.bendede hıc soyulma olmadı bı hafta oldu kullnmaya baslayalı gercı.De benım lekelrım var lekeler ıcın kullanmış menun kalan varmı arkadaslar

10. 26 Eylül 2009
  11. superisi88

superisi88 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende doktora gittim lekeler için tretin verdi ilk zamanlar bütün yüzüme kullanıyodum sabah çok geriliyodu a.s iyi geliyo ama ben çok memnun kaldım şimdi sadece sivilcelerime kullanıyorum ilk bir haftada etkisini gösteriyo kaydirigubbakcemile5

12. 26 Eylül 2009
  13. kxuxçxuxk bxoxcxuxk

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sivilceleri evet hemen geçiriyor... ve böylece iz kalmasını da önlüyor bence... benim sivilcelerim hep aynı yerde ve iltihaplı çıktıkları için izleri de kolay geçmez...

inşallah izlerime de iyi gelir ya... 1 aydır kullanıyorum... 3 ay kullanmak gerekiyormuş...henüz 1 tüp bitmedi...

14. 22 Şubat 2010
  15. purple_busra

purple_busra Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende kullanıyorum daha önceden isotrexın kullanıyodum fakat doktorum değiştirdi hatta şuan yüzmde :D inş faydasını görürüzzzemuszemusbayanssulusmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

16. 23 Şubat 2010
  17. kxuxçxuxk bxoxcxuxk

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başladın galiba...

ben yazdan beri kullanıyorum ... 2. tüp bitmek üzere...

merak ettiğim acaba ne kadar kullanıcam ben bunu... çünkü sürekli çıkıyor ben de sivilce...
    ilaçla büyümeden çabuk geçiyor ama sürekli çıkıyor...

18. 23 Şubat 2010
  19. purple_busra

purple_busra Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1 ay ıstorexın kullandım.eritretıne yenı basladım evet 3 hafta kullanıcam sora kontrolum var bende de aynı aynı sürekli cıkıyor :KK43: ama canım eger böle bi ilaç kullanıyosan doktor kontrolunde kullan.Daha sonra çok büyük yan etkileri yan etkılerı oluyor bu tür ilaçların doktorumla konustuk baya bu tür ilaçlar vajen kaşıntısı ishal gıbı yan etkileri varmıs öle bi durum oldugunda ilacın kesilimesı gerekıyormus.Eger sivilcelerden kurtulmak istıyosan kesinlikle doktor kontorulunde tedavı gör Benım istanbulda gitmedıgım cildiyecı kalmadı sonun da uzman deneyımlı bi doktor buldum off ya şu ergenlik bitse de kurtulsak :KK43::KK43: Bide işin cok kötu bı yanı var Eritretını kullandığın sürece pudra fondaten allık yasak :KK43::eek:zemuszemuszemuszemusopuyorumnanaktan