Eritretin kullananlar?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve hotcouture tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

19 Eylül 2009
    Konu Sahibi : hotcouture
  1. hotcouture

hotcouture Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar suana kadar neredeyse butun sivilce kremlerini haplrını denedm.doktor en sonunda bunu verdi 2 gunde bir kullanacaksın dedi ama başka krem kullanma dedi bunu kullanmaya baslayalı 1 hafta oldu bi faydasını goremedm napayım sivilcelerm bezeli bezeli ve suan coklar yuzumde okullar acılcak istemıyorum boyle gitmeyi bir de suratımda delikler var napıcamm

2. 19 Eylül 2009
  3. gozde_berre

gozde_berre Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben bugun eczaneye gittim ve birazda tanıdıklığımızdan yararlanarak sordum bir merhem varmı sivilceye delik cilde siyah noktaya dedim.

kendisi bana tetra adında bir ilaç verdi. bilmiyorum daha önce kullanan var mı ama ben bu akşam bir tane içtim ve küçüldüğünü gördüm link vereyim sitenin.
    Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş. > Ürünler > Tetra

arkadaşlar bu ilaçtan başka kullanan varmı acaba. zararlı bisey olmasın bidee:gitme:

4. 19 Eylül 2009
  5. sillyjane

sillyjane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende eritretin kullanıyorum. çok düzenli olmasada haftanın 3-4 günü yatarken temiz cildime sürüp yatıyorum. cildimi çok soyuyor, soydukça derimin yenilendiğini hissediyorum. benim çok fazla iltihaplı sivilcelerim yok, küçük kırmızı noktacıklar şeklinde. onlarada iyi geliyor. cilt doktoru bir arkadaşım kendisi kullanıyor bu ürünü. zaten o kullanmasa bende kullanamazdım.

6. 20 Eylül 2009
  7. hotcouture

hotcouture Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana daha etkısı olmadıı surdukten 15 dk snra pullanıp dokuluyor :/

8. 15 Haziran 2010
  9. dlndln

dlndln Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadşlar bn merisnde özelde bi doktora gttim bna zeoteramin mi ne öyle bi ilaç verdi ama bayağı bi yan etkisi warmış sonra diyarbkra geldim annem dedi zeoteraamin kullanmadan önce bidaha doktora git çnkü bn amerikaya gdicem 3aylığına zeoteramin için gerkli tahlilleri yaptıramıyacağım için acaba alternatif bi çözüm warmı die merak ettik.doktor bna eritretin verdi 3günde bir akşam yatmadan önce ince tabaka halinde ve sadece sivilceli yerlere süryorum süper bi etkisi oldu 12günde gözle görülür şekilde iyileşti bnm ztn sadece alnımın ortasında 2 yıldır geçmeyen bi sivilce topluluğu wardı mersinin havasındanmıdır suyundanmıdır.yani öle çok iltihaplı sivlcelerim yoktu.bu ilaca ve doktoruma sürekli dua ediyorum :p

10. 27 Haziran 2010
  11. stradivas

stradivas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    banada doktor bu kremden yazdı 4gündür kullanıyorum ama cildimde çok fazla yanma yapıyor. yanağımdaki bi sivilcenin üstü kabuk tuttu kenarlarıda kıpkırmızı sizdede böyle oldu mu? kullanmaya devam etsemmi bilemedim acaba iyileşiyormu yoksa dahadamı kötü yaptı:KK43:

12. 2 Temmuz 2010
  13. sakin bayan

sakin bayan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben de geçen sene almıştım doktor siyah noktalara da iyi geleceğini söyledi.sürüyorum aynen hemen soyulup dökülüyor akannehir böyle olunca da sanki cilt kremi emmiyor gibime geldi ben de bıraktım daha kullanmadım.
    en ufak bi harekette soyuluyor yani uykuda farkında olmadan ağzını açsan dökülüyor kaydirigubbakcemile3 sabaha kadar aynı şekilde duramayız ki :umursamaz:

14. 8 Eylül 2010
  15. baby_s

baby_s Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanıyorum ama yüzümü sürdülden sonra derileri olmaya basladı sizce kötümü iyimi

16. 10 Ekim 2010
  17. adaguzeli

adaguzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende eritretin ve imex kullanıyorum geceleri eritretin gündüz imex ilk günler ii gibiydi 3.haftamdayım suan ama su bi haftadır yüzüm resmen sivilce doldu roccutanda ki gibi sivilce kusuyor sanki yüzüm yagı baya azaldı cildimin farkındayım onun bütün yüzüme uyguluyorum ben eritretini acaba eritretin sivilce cıkarıyor olabilir mi birde yüzümn derisi inceldi sanırım gece jeli sürünce bi kaç saniyelik yanma yapıyorCADIARZU

18. 12 Ekim 2010
  19. ironihayat

ironihayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullandım erıtredın raaccutane tedavısı gordum.yaklasık 1 2 sendedır yuzumde ızler var.bu kremı kullandım hafıfı ızlerın rengını actı bıraktım ama baska bır krem kullanıyorum.tanıdıgım bır eczacı krem yaptı bakalım ızlerını 15 20 gunde yok edecek dedı sabırla onu kullanıyorum dun ılk defa surdum.erıterdın cıldımı soydu benım bıraktım bende kullanmayı