Eritrofobi?

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ayydolunay tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ayydolunay
  1. ayydolunay

ayydolunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar aranızda eritrofobisi olan varmı?nasıl başediyorsunuz?ayrıca ankarada olup çok iyi doktor ve ya psikolog öneren var mı ama lütfen gitmiş ve ya giden tanıdıkları olup memnun olanlar sölesin ve çok acil vede çok pahalı olmayacak bu konuda uzman :S

2. 31 Ekim 2010
  3. Thanksgiving

Thanksgiving Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba ayydolunay,
    eritrofobi bende de var(mış meğer!) tabii ben bunu yeni isimlendirdim! :) ne yapılacağı konusunda çok fikrim yok. ama Ank.da hipnoz tarzı terapiler yapan uzmanlar var ben araştırdım ama ne kadar etkili bilmiyorum. bilen ya da tedavi olan, faydasını gören tavsiye edecek arkadaşlar yazarsa ben de sevinirim

4. 11 Haziran 2011
  5. gokcee1

gokcee1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    konu başlıkları altında hastalıkla ilgili bilgiler verilirse daha kalıcı olur. bi çok insan ( ben de dahil ) çoğu hastalığın ismini bilmiyor ve bu yüzden hastalıklarıyla baş etmeye çalışmıyor.

6. 11 Temmuz 2011
  7. ayysu

ayysu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eritrofobi kızarma korkusu . yani kızaracakmıssın gibi hissedersin bu durumda seni sosyal çevreden uzaklaştırır. bende de var . evet var mı çözüm bulan???