eriyen dikişimi bilmeden kopardın ve biraz kanadı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve zelihakocyigit tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zelihakocyigit
  1. zelihakocyigit

zelihakocyigit karamsar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar lütfen yardın edin şu an ağlıyorum. Burun deliklerimin birinin ucunu kulak temizleme çöpüyle temizliyordum. Ama orda eriyen dikişlerin olduğunu bilmiyordum. Biraz fazla kurcaladım galiba elime plastik, naylon gibi bi ip parçası geldi. Hafif kanama oldu. Allahım eriyen dikişi söktüm. Ameliyatımın 16. günü. Ben ne yapcam Hafta sonu dolayısıyla doktorumu hastanede bulmam imkansız. Sizce bişey olurmu?

2. 7 Ağustos 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm korkmaaaaaaaaaaaaaa bendeee aynısını yaptım..yalnız benimkin in ucu dışarı çıkıyordu siyah bende kıl sandım çektim ama varya acısı beynime vurmuştuuuuuu..bşy olms cnm orası zaten kaynamıştır:)

4. 7 Ağustos 2010
  5. zelihakocyigit

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya gerçekten mi? İnşallah dediğiniz gibidir. İnternetten araştırdım. Bu plastik şeklinde olan naylon dikişler (KATGÜT ismi ile anılıyor) uzun bir süre erimiyormuş. Hatta 2-3 ayda anca tamamen eriyormuş. Benim daha 16. günüm. 1cm ye yakın naylon, plastik ip elime gelince şok oldum Açıkcası burnumun ucunun iç kısmını göremediğim için ben onu kurumuş kanlı kıl zannettim.uffff hiç yoktan başıma iş aştım. Gerçi şu an ağrı yok ama bir kaç damla kanadı? gerçekten 16 gün içinde burnumun ucundaki dikişler tamamen kaynamışmıdır ki???????????

6. 7 Ağustos 2010
  7. blackrose82

blackrose82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım korkma, aynısını ben de yaptım, bişey olmaz. kaynamıştır artık.

8. 7 Ağustos 2010
  9. gulin

gulin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay benimki daha bir haftalık bende yaptım aynısını benimkiler kaynamamıştırkii dahaaaaa akannehir

10. 7 Ağustos 2010
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm tabi kaynaşmıştır..burun ucu kesilen yer varya orasının dikişleri bileee ilk hafta içinde doktor alıyoo..burun için hayli hayliii kaynaşmıştır..hem bi dikişten bşy olmas daha vardır içerde cnmmmm hiç korkmana gerek yok datlım:)

12. 7 Ağustos 2010
  13. zelihakocyigit

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    "nem" ve "blacrose"çok sağolun. içimi biraz rahatlattınız. Valla artık psikopata bağlamış durumdayım. Sabah kalkıyorum burnumla ; Akşama kadar elimde ayna,deniz suyu spreyim bir elimde, diğer elimde de antibiyotikli kremim, tabi kulak temizleme çöplerimi de unutmamam gerek. saatlerce burnumla haşır neşir oluyorum. Ne zor şeymiş bu burun ameliyatı. ucu falan çok şiş ya?? ben bu ödem için ne yapmam gerek bilmiyorum? Sanki her dakika burnumun şekli değişiyo? Bi sağ taraf şişiyo, bide sol taraf şişiyo masaj yapmaktan bıktım artık üffffffffffffff ne zaman düzelicem? Anlamıyorum bu ünlüler defalarca ameliyat masasına yatıp onca estetik ameliyatı nasıl oluyorlar? Bravo Ajda Pekkan önünde saygıyla eğiliyorum!!!!!!!!!!!!!!!!! Bunca ameliyat sıkıntısına nasıl dayandın? helal olsun sana ve senin gibilere

14. 7 Ağustos 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmmmmm daha çok yeniiiii 2 aydan sonrasında kötü şişler gitmiş olcak zmanala burnun oturu yerine:)benim 10 ay oldu inan hala aynaya bakmadan duramıyorum:)tabi ilk 2-3 ay gibi sürekli elimde ayna gezdirmiyorum artık alıştım burnumaaa:)herkes aynı süreçten geçİyor cnmmmm :)

16. 7 Ağustos 2010
  17. zelihakocyigit

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nem sen kime ameliyat oldun?(kusura bakma çok soru soruyorum ama?) bide ameliyattan sonra alçı ve dikişlerden sonra ne sıklıklarla kontrole gittin? Her ay gittin mi? Bide ben hala burnumdan nefes alamıyorum bu durum daha ne kadar sürecek?

18. 7 Ağustos 2010
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmm nedemek sorabilrisin herşeyi zevkle cvplarım:)
    ben malatyada bilge türk bilene oldum..alçı dikişler çıktıktan sonra 2 aylıkken gitmiştimm dahada gitmedim cnmm..1 aylıkken 6 aylık ve 1 senelikken gitsen yeterli...bennn hiç gitmeyi düşünmüyorumm hastahaneye işim düşerse ugrarım doktorun yanına..zaten gitsen hiç bşy yapmıyor cnmm..burnundan nefes almaman çok normal..ilk 2 ay sürekli tıkanırrr bide iyi temizlemeyince iycene tıkanıyor..onun içinnnn biras sabır gereklii ilk iki ayı biraz zor sonrasında unutuyorsun amlyt oldugunu:)