**Erkeğimizi Bize Bağli Tutmanin Metodlari**

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve CimcimeCeyda tarafından 13 Haziran 2007 başlatılmıştır.

13 Haziran 2007
    Konu Sahibi : CimcimeCeyda
  1. CimcimeCeyda

CimcimeCeyda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :asigim::asigim: :1hug:
    İşte çoğumuzun yakınlarımızla paylaşamadığımız bir konu..
    Kadınlar Klubünde çekinmeden birbirimizle bu konuda tecrübelerimizi paylaşabiliriz diye düşündüm..
    Bu konuda benimle paylaşabileceğiniz en az bir deneyiminizin olduğunu biliyorum ve hepinizi köşeme bekliyorum..
    Aramızda yaşça bizden büyük ve bu konuda tecrübeli arkadaşlarımız çok..
    Hepimizin bu konuda çaresiz kaldığımız anlar oluyor. işte bu anlarda tecrübelerimizi paylaşarak erkeğimize karşı stratejiler geliştirelim..
    Bütün erkeklerin birer çocuktan farksız olduğunu düşünüyorum bazen.. Yeni oyunlar yaratarak onu kandırmak bizim elimizde bence...
    Haydi bir olalım ve onunla aşkın, huzurun, ve mutluluğun yollarını arayalım.

:1hug: :asigim::asigim:

2. 13 Haziran 2007
  3. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    İlk ziyaretçin ben olabilir miyim canım?
    Hem üyeliğin hem de köşen hayırlı olsun. Emin ol ki artık buradan ayrılamayacaksın.
    Görüşmek üzere ...

4. 13 Haziran 2007
  5. mehalp76

mehalp76 Guest

İkinci ziyaretçin de ben olayım istedim.Köşen hayırlı olsun,misafirlerin hiç eksilmesin...

6. 13 Haziran 2007
  7. CimcimeCeyda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.. Her zaman beklerim..

8. 13 Haziran 2007
  9. rim

rim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayatım köşen hayırlı olsun iyi hoş güzelde ben 16 senelik evliyim ama hala eşimin bilmediğim yönleriyle karşılaşıyorum erkekler cocuk gibi diyosun buna katılmıyorum cock demek saf demek temiz demek ama erkek asla yönetilemez sadece yönetilmek istiyenler bu davranışları sergiler ve kadından gelecek hareketlere tepki verir buda cok ender olur

10. 13 Haziran 2007
  11. CimcimeCeyda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence hepsininde ayrı zaafları var.. Herkezin senin benim bile zamanla huylarımız değişikliğe uğruyor ama genel olarak kişiliğimiz zevklerimiz isteklerimiz değişmez.. onların da böyle işte.. Eşini genel hatlarıyla tanıyorsan nelerden mutluluk duyduğunu (belli etmesede,kimileri içinde yaşar), nasıl davranırsan huzur bulacağını iyi bilirsin. Bazen işimize gelmez eğilip bükülmek,sıkılırız. Bütün gün iş güç çoluk çocuk yorulup bütün cazgırlığımızı gösteriveririz bazen.. (benim de yaparım arada sırada) İşte o zaman dışarlarda yapacak bir işi rahatlıkla yaratabiliyorlar.. Bence çoğu erkek böyle.. işte bu küçük örnek bile bir çok şey anlatıyor..
    Çocuk saftır temizdir evet o anlamda değil erkekler; afacan, yaramaz, istediğini yapmadığında, huyuna gitmediğinde, güzellikle anlatmadığında asileşen, zıt giden, seni o an terkedip ailenin diğer fertlerine yönelen çocuklar gibidirler.. Ama sen onun en sevdiği oyunları oynarsan, istek ve ihtiyaçlarını güler yüz ve incelikle yerine getirdiğinde senden başkasıyla olmak istemezler hatta söz dinler hale gelirler. Tabi bu bir genelleme olabilir..

Şimdilik bu kadar yazabiliyorum.. 2 yaşında bir oğlum var ve şu an bana hiç rahat vermiyor.. Ama burdayım ve yorumlarınızı bekliyorum...

12. 13 Haziran 2007
  13. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Kız,yeğenlerimi ihmal etme bakayım! Söylerim seni kardeşime görürsün. Bir KK tutturmuş çocuklara bakmıyor derim. Hem sen akşam yemeği yaptın mı kocana ve çocuklarına?

14. 13 Haziran 2007
  15. CimcimeCeyda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sayın Kazen Bey,
    Sitemizdeki tek erkek olarak sizden de bu konuda bazı ufak tefek ipuçları bekliyorum.. İlgi gösterirseniz sevinirim..

16. 13 Haziran 2007
  17. CimcimeCeyda

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kocam akşam çalışıyor.. Dur daha bütün akşam buralıyım.. Hem yemeğim de hazır.. Ege'ye de görev verdim bütün oyuncaklarını ıslak mendille temizliyor

18. 13 Haziran 2007
  19. bafi

bafi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Komik bir kitap vardı "erkekleri kullanma kılavuzu" diye. Etüd etmek lazım.