erkegin kalbine giden yol nereden geciyor???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve cemile25 tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

18 Aralık 2009
    Konu Sahibi : cemile25
  1. cemile25

cemile25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aklima hep gelirdi erkegin kalbine giden yol migdesinden gecermis bence bu laf yanlis,devir artik okdar degismiski artik erkegin migdesine giden yol uckurundan geciyor,
    cünkü nerdeyse cogu erkek yemegini kendide yapior eskidenmis öyle kocaya yemek yapmak ayak yikamak tamam herif demek falan,

erkekler kadinlari sadece kadinliklariyla ve disilikleriyle seviyolar nerde o eski köy sevdalari bu gün öpüsme diye kolayca bahsettigimiz sey eskiden kizlarin ceyizlerinde sakliydi simdi bunu uluortada yapanlar bile var...

bence feminist olmak degilde bu erkeklere yüz vermemek lazim, birde cogul söylemiyorum ama geneli benim gördüklerim böyle cevremden-

2. 18 Aralık 2009
  3. BosnakGuzeli

BosnakGuzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Alla herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın canım :Saruboceq: Gerçekten dediklerine katılıyorum.Annem hep der seven erkek karısını beyaz gelinlikler içinde almak ister diye ama artık öyle değil...

4. 18 Aralık 2009
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    midesinden miş ????:umursamaz:
    ..ahhhhh!!!! midesinden ..:1ninca:
    direk yatak odasından geçiyor....:jeyyar:

6. 18 Aralık 2009
  7. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    valla adamına denk gelmemişsiniz eğer gerçekten sevıyor ise asla yatak düşünmüyor tam tersi elini tutarken içinin titredğini hissediyorsun.Hala geçerli midesinden yada gönlünün hoş edilmesinden ne bilim ona güzel sözler söyleyip ama sevmıyorsa dırek uçkuru devreye giriyor öylelerinden arkamıza bakmadan kaçmak lazım..

8. 18 Aralık 2009
  9. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    uckuruna duskun olmayınıda bulmak bu devırdee oo cok zorr

10. 25 Aralık 2009
  11. brunettee

brunettee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    205
    Ödül Puanları:
    153
    erkeğin kalbine giden yol;dolaşım sistemine göre değerlendirelim :) hormonlar,yediğimiz gıdalardan aldığımız vitaminler,şeker,proteinler vs... kalbe ulaşabilcek herşey erkeğin kalbine giden yolda yardımcımız:))) yedirelin,içirelim,sevişelim,bulunduğu ortamı,kendimizi temiz,bakımlı tutalım,şen şakrak olalım işte erkeğin kalbi bomba gibi :):):):)

12. 26 Aralık 2009
  13. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    erkeğin kalbine giden yol ruhunun beslenmesinden geçiyor.. bizler kadar onlarında sevilmeye ihtiyacı var.. benim sevdiğimin hep dediği şudur çok güzel seviyosun sevginle bağliyosun kendine, çok aliştiriyosun sevgine, bigün çekip gidersen içinden çıkılmaz boşluğa düşerim beni sakın bırakma! aşka sevgiye inanmayan kadını sadece cinsel obje olarak görmüş olan bi adam söylüyor bunları.. denk gelme meselesi demeyelim de seçici olmak lazım.. o işiği gördüyseniz sevin ve bunu hissettirin.. ben o ışığı gördüm, hiç birini sevmemiş, hiç ciddi beraberliği olmamış, sadece yatak ilişkisi olmuş bi adamı seçtim evet.. ama o işiği gördüm, kimsenin veremediği şeyi ona ben verdim, sevgimi sicakliğimi yüreğimi verdim, sırf ben sevdim diye değil kendi de istediği için sevdi beni, ama o işiği görebildim, önemli olan o.. seçici olmak lazım, biraz ileriyi görebiliyo olmak lazım.. ben ilişkilerimde ileriyi biraz görebildiğim için hiç kötüye denk gelmedim çok şükür.. sevilmeye de doydum ilgiye de doydum, hep unutulmayan özlenen uğrunda ağlanan ben oldum.. kimseyi sebepsiz yarı yolda bırakmadım ama hataları bi yerde affetmedim ve hep arkamda gözü yaşli pişman bi erkek bıraktım.. hepsi de aynı şeyi söyler, senin sevgini özlüyorum en çok derler.. onlar da bizim kadar sevgiye aç.. sadece farkında değiller.. içiniz dışınız bir olup çıkarsızca sevince sizden vazgeçemiyolar inanın.. siz bırakıp gidince de tepe taklak oluyolar.. sizden daha çok acı çekiyolar.. benim diyen kadından daha fazla acı çeken ne erkekler gördüm ben... sevginizle sarıp sarmalamışsanız erkeği, o erkek öyle bi boşluğa düşüyor öyle bir aşk acısı çekiyor ki arkanızdan aklınız bile almaz..

14. 30 Aralık 2009
  15. PessiMisst.91

PessiMisst.91 ÜniversiteLi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    alkisalkisalkis süpersin katılıyorum kaydirigubbakcemile3

16. 30 Aralık 2009
  17. ZAMBAK 3