erkeğin karalılığı?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve idealist_m35 tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : idealist_m35
  1. idealist_m35

idealist_m35 aynı ben.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar erkekler gerçekten bitti derken kararlı olurlar mı bunu şuan da yaşıyorum kesinlikle bitti dedi 4 yıılık bi hikayeyeydi bizim ki bi sürü şey yaşadık ayakta durmaya çalıştık ..en son ben bi hata yaptım kaldıramıcağı bir söz söyledim 15-20 gün önce gönlünü almak için bugün aradım 2 saat kadar konuştuk ve artık kesinlikle olmıcağını bana şans vermiceğini ve asla geri dönmiceğini bensiz bir hayat istedği seviyorum ancak sevgimi de içimde bastırıcam dedi bilemiyorum çok ağladım çok zorlandım ancak ikna edemedim:KK43:ne yapmalıyım bende artık yolumu cizmelimiyim yoksa zamanı mı beklemeliyim :)yorumlarınızı merak ediyorum...

2. 30 Mart 2010
  3. idealist_m35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yorumlarınızı merak ediyorum lütfennnn:KK43:

4. 30 Mart 2010
  5. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kesin ve net sekilde soylemis bitirmis.4 yili geride birakip gitmek kolay degil ama sende kendine yon cizmelisin..zamanla unutursun.belki boylesi cok daha hayirlidir..

6. 30 Mart 2010
  7. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    herşey insanlar için..
    erkek kadın farketmez..
    karakteri önemli olan.. kararlı biriyse, gelgitler yaşayan biri değil de net biriyse, sözü söyleyip noktayı koyan biriyse evet bitmiştir..

8. 30 Mart 2010
  9. idealist_m35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

evet belki de hayırlısı budur ama inanmak gelmiyor maalesef içimden çok üzgünüm:KK43:

10. 30 Mart 2010
  11. idealist_m35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha önce 1 kere ayrılık yaşamaştık onu çok kırmıştım sözlerimle bi sürü sebeb vardı ancak tekrar geri döndü ilişkimize şans verdi yine aynı hatayı yaptım şans vermiceğini söyledi ancak sevdiğini de çok iyi biliyorum bankaya giricekti sınavıda kazanmış üzmeseydim onu önyargılı olmasaydım şimdi daha farklı olucaktı...işimi gücümü alıp ailemi de ikna edicektim diyordu hep ama olmadı :KK43:canım yanıyor.....

12. 30 Mart 2010
  13. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ayrılırken asla kötü söz söylememek lazım. Ben çok yaşadım bunu. Bende çok kötü sözler söyledim ayrılık anında. Haklıyken haksız duruma düşmüş olurdum. Bu daha beteri. Karşıdaki insan o zaman kendi hatasını silip, senin söylediğin sözlere odaklanıyor ve kendini senden uzak tutmak için güçlü bir bahane bulmuş oluyor. Bence bir mesaj at. Kararına saygı duyuyorum ama o sözleri sinir anında söyledim. Ne olursa olsun pişmanım ama çabalarımnı görmezden geliyosun benden artık susuyorum de ve sus. Ama gerçekten sus. Hiç bir yerde karşısına çıkma. Ne kadar kararlı olsada senin yokluğunu farkedince gelir canım. 4 yılı hemencecik bitirmek kolay değil öyle.

14. 30 Mart 2010
  15. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    4 yıllık bir ilişki öyle bitti demekle bitmemeli bence yaşanmış bir sürü şey var hemen silmekte kolay degil......
    eger seviyorum içime gömerim gibi lafları ciddi dediyse geri gelir arar ama sırf sizi üzmemek için demişse bilemem...

ne kadar kararlı ne kadar net olursa olsun ilişki ne kadar sürmüşse neler yaşanmışsa biterkende saygıyla bitmeli bence

16. 30 Mart 2010
  17. idealist_m35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

evet bu hatayı maalesef ki yaptım bu ikinci hemde artık kaldıramıcağını söyledi beni artık hayatında istemediğini daha öncede söylemişti ama tekrar döndü tekrar ben hata yaptım bu şekilde maalesef ki gidiyor çok sevdiğine eminim şu varki bazı konularda kendime engel olamadım fevri oldum ben mahvettim şimdi bu yükü benim üzerime bıraktı ben elimden geleni yaptım sen akıllanmıyosun falan dedi.offffffffffff çok zor kızlar içim yanıyor o çok farklıydı çok özeldi kıymetini bilemedim bu hale geldik....dun 2 saat kadar konuştuk çok güzeldi hatta bi ara ikna olucak gibi oldu ama seni üzmek istemiyorum gerçekleri söylüyorum huzur dolu bi hayat istiyorum dedi seni seviyorum diye kötü mutsuz bi evlilik yapamam dedi çok yıprattım onu ama o da az değildi kapattık telefonu arada canımlar çıkıoyrdu ağzından neden böyleydin şimdi aklın başın geldi şimdi ayrılınca anladın değerimi dedi.4 yıl sonra hatalarını farkın varıyosun seni çok ama çok şımarrtıım dedi çok özel şeyler yaşadık ...şimdi bunun yükünü sen çek ded bana dedi yaaaaaaa ölücem sabaha kadar uyumadım aptal gibiyim neden bunları yaşıyorum haklı yönleri var ama bende onun için çok farklıydım biliyorum arama sende umutta etme bekleme de dedi ben sözümün arkasındayım dönmicem pişman olsamda dönmicem dedi acaba beni nabzımımı ölçüyo bilemiyorum çok kararsızım:KK43:

18. 30 Mart 2010
  19. idealist_m35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ne yapmalıyım şimdi kızlar lütfen bi akıll verin bana :KK43:off offf