Erkeğin siniri depresyondan!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve yaren_76 tarafından 27 Nisan 2007 başlatılmıştır.

27 Nisan 2007
    Konu Sahibi : yaren_76
  1. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Erkeğin siniri depresyondan! Daha çok kadınlar arasında yaygın olduğu sanılan depresyonun, aslında orta yaşlı erkeklerin yüzde 40'ını da vurduğu belirlendi. Indiana Üniversitesi'nin araştırmasına göre; depresyondaki erkekler duygularını dışa vurmaktan çekindiği için belirtileri fark etmiyor ve rahatsızlığın ilerlemesine yol açıyor. Bu durum, kalp başta olmak üzere birçok kronik hastalığa yakalanma riskini de artırıyor. Konuyu araştıran Dr. Kurt Kroenke, erkeklerin depresyonda olup olmadıklarını anlamaları için şu yöntemi denemelerini öneriyor: "Son iki haftada çok sevdiğiniz şeylere ilginiz azaldı mı? Kendinizi sinirli ve mutsuz hissediyor musunuz? Bu sorulara yanıtınız 'evet' ise depresyon nedeniyle bir uzmandan yardım alın."
    Sabah gazetesi

2. 27 Nisan 2007
  3. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bu haber gerçekten erkeklere göre artık her sinirli çıkıştan sonra kusura bakma hayatım depresyon işte der işin içinden çıkıverir:Roflol: :Roflol: :Roflol:

4. 12 Nisan 2010
  5. sofiasultan

sofiasultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    katılıyorum katılıyorum katılıyorum doğru söze ne denir ki başka erkeklerle uğraşmak süper zor bide kadınlara zor derler

6. 12 Nisan 2010
  7. sofiasultan

sofiasultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama hiç bir erkek kabul etmez ayrı konu kendilerne toz kondurmazlar onlar erkek ne diyorum ben yaa ne geri kafalı bi karıyım

8. 13 Nisan 2010
  9. alkim

alkim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    demeki bizimki depresyonda tanı kondu şimdi sıra tedavide