Erkeğin yakışıklılığı ve tipi çok önemli mi? Siz Ona göre güzel misiniz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve tavsancan tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : tavsancan
  1. tavsancan

tavsancan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    146
    Ödül Puanları:
    113
    Kızla, erkek arkadaşınız çok mu yakışıklı veya normal vs mi sıradan bir tip mi peki bu sizler için çok mu önemli,
    siz ona göre güzel misiniz.
    Yanında çok mu farklı duruyorsunuz ?
    Açıkçası benim erkek arkadaşım olacak insan pek yakışıklı değil ben de öyle aman aman güzel sayılmam ama yine de görenler ne der bu kıza hiç yakışmamış der mi sizin eşlerinizin görünümü nasıl ?
    turkbayragi

2. 10 Ekim 2010
  3. Afrasyab

Afrasyab veni vidi vici :) Üye

Beğenildi:
    377
    Ödül Puanları:
    113
    benim eşim çok yakışıklı her girdiği ortamda göze çarpıyor. hele bir konuşması var ki dinleyeni kendine hayran bırakıyor. gurur duyuyorum onunla :asigim: ama ben öyle ahım şahım bişey değilim. ben de nerde ne konuşacağımı bilirim. ama onun kadar olamıyorum. bazen kendimi ezik bile hissediyorum. ama yanyana olduğumuzda herkes çok yakıştırıyor. tabi ki tipi falan çok önemli çok şükür istediğim gibi biri çıktı karşıma. bi de ne hikmetse herkes tencere kapak misali birbirini buluyor :1hug: oh olsun bu tipimle bile böylesini buldum ya millet resmen çatladı. sefam olsunnnn.... :teytey:

4. 10 Ekim 2010
  5. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188

benim kocam yakisikLi....
    benimde yüzüm cok güzeldir ama tombiliyim biraz.

görenler bizi yakistiriyor yinede, dügüne gelen herkes sonradan hep ne kdr yakistigimizi konusmus.

ben kocami görür görmez vuruldum, acik konusmak gerekirse yakisikligina vuruldum.
    tanimadigim icin ilk dikkatimi öyle cekmisti
    herkes bizi yakistiriyodu
    bende aman bu cocuk bana bakar mi, elini sallasa ellisi diyodum
    ama o simdi benim opuyorumnanaktan o ellesini degil sadece beni secti bayanssulusmile

6. 10 Ekim 2010
  7. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.403
    Ödül Puanları:
    238

bol bol espiri yapan eşim evlendiğimizde çirkindi orta yaşdan sonra hem karizmatik hem yakışıklı oldu yaradan herşeyi dengeliyor gençken yakışıklı olan orta yaşta çirkinleşiyor

8. 10 Ekim 2010
  9. TheBellJar

TheBellJar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    88
    bence insanın önem verdiği bişey oluyor her erkekte ve ona sahip olan erkekler gözümüze hoş geliyor ve etkileniyoruz...
    ben kalıba önem veririm mesela güçlü durmalı dışardan bakınca erkekliğini hissettirmeli ve güzel bakmalı... gözünün rengi şekli önemli değil bakışı güzel olsun koyun gibi bakmasın yeter... bi de temiz olmalı... onun dışında hiç tipine falan bakmam erkeksi duruş önemli yani yerimseniben
    benim nişanlımda da bi duruşundan etkilenmiştim girdiği her ortama 2 dakikada hakim olabiliyor özgüveni tam ve de çok komik kaydirigubbakcemile3
    ve gözleri çok güzelll çok güzel bakıyo canım sevgilimm çok seviyorum onu Şeniz
    yani belli bir noktaya takıldığımıza inanıyorum ben şu kimyaların uyuşması dedikleri olaykaydirigubbakcemile

10. 10 Ekim 2010
  11. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cevremekilere göre ben sevgilimden cok daha güzelim
    ama güzellik gelici gecici biseydir
    önemli olan insanin disinin degil icinin güzel olmasi
    kim ne derse desin o benim dünyalar yakisiklimopuyorumnanaktan bitanem askim:asigim:

12. 10 Ekim 2010
  13. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    genelde aldığımız yorumlar hep çirkin güzeli bulur .. siz iki güzel nasıl denk geldiniz derler......yeni tanıştığımız insanlarda çok yakışıyorsunuz derler ha tabi insan mutlu oluyor böyle şeyler duyunca yalan değil ....
    eşim yakışıklıdır maşallah bende güzel bir bayanımdır şükür ...başkasını bilmem ama benim için güzellikte ,yakışıklılıkta önemlidir....önemli olan huy güzelliği derler tabi huyuda güzeldir eşimin ikisi bir arada olunca tadından yenmiyor tabi......
    ama şunu da unutmamak gerekir kalp kimi seviyorsa odur dünya güzeli onun için...

14. 10 Ekim 2010
  15. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    inanılmaz yakışırız aşkımla:nazar:herkezde bunu söylergamyoncuiremsu
    önemli olan ruh güzelliği,ama ruhlar aleminde de yaşamıyoruz:smiley-cool:
    ben güzele güzel demem,güzel benim olmayınca demiş ozan:nazar:

16. 10 Ekim 2010
  17. tavsancan

tavsancan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    146
    Ödül Puanları:
    113
    Sen ondan fiziken daha güzelsin,
    insanın içinin güzel olması da önemli, biraz da dış güzellik önemli sanki ? Öyle değil mi

18. 10 Ekim 2010
  19. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    163
    İkimizde iyi sayılırız çirkin değiliz dünya güzeli de değiliz belki ama birbirimize uygunuz erkek arkadaşımla hatta birbirimizi tamamlıyor gibiyiz. O sarışın mavi gözlü ben kumralım ama kaşım gözüm kirpiklerim siyah.