Erkeğinize alabileceğiniz hediyeler

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Asortie tarafından 21 Haziran 2008 başlatılmıştır.

21 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Asortie
  1. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    Erkek arkadaşınıza veya eşinize hediye almayı planlıyorsunuz. Peki ne alacaksınız? İşte ilgisini çekebilecek ve onu mutlu edecek hediyeler…
    Erkeklere hediye almak hep zor gelir bizlere bir iki kere hediye aldıktan sonra bulamaz oluruz alacak bir şey. Sunacağımız alternatifler her insanın ilgisini çekebilecek erkeğinizi mutlu edecek hediyelerdir.

Mesela ruhu çocuk kalan birine bu oyuncak arabalardan alabilirsiniz. Hemen hemen tüm oyuncakçılarda bulunmaktadır. Koleksiyoncular içinde vazgeçilmezlerdendir. Her çeşit rengini ve modelini bulabileceğiniz bu ürün sevdiğinizi eski günlere götürecek ve mutlu edecektir. İş adamı sevgililer için seçtiğimiz için seçtiğimiz kalem seti ve kol düğmeleri şıklığı ve ayrıcalığı aynı anda sağlar. Çok çeşitli kalem setleri olmakla birlikte kullanıcıya bağlı renk ve uç değişiklikleri kalem değişiklikleri yapmak mümkündür. Kol düğmeleri tamamen zevke göre renk renk ve çeşit çeşit bulunabilir.

Günümüzde sigara tüketimi her yerde yasaklansa da tiryakiler ve koleksiyoncular için çakmak ayrı bir zevktir. Yine çok çeşitli model , renk ve desenlerini bulabileceğiniz geniş bir yelpazesi vardır. Sigarayla ilgili sevgililer çok memnun olacaktır.

Cüzdan erkekte vazgeçilmezdir ve erkekler cüzdanlarına çok önem verirler. Sevgilinizin cüzdanı biraz eski görünüyorsa tavsiyem hemen yenisini almanızdır.

Deri olanlar genelde tercih edilir. Renk olarak; taba , kahverengi, siyah, gri seçilebilir. Modeller firmalara göre değişmektedir. Ama bozuk para gözü olmasına
    özen göstermenizde fayda var.

Erkeğinizi gösteren ve tamamlayan aksesuarlardan biri de saattir. Sevgiliniz için çok güzel bir hediyedir. Her keseye her zevke uyan modeller bulmak mümkündür fiyat aralığı çok geniştir.

Eğer ben hiç önemsemiyorum böyle günleri ama ya sevgilim bana bir şey aldıysa diye düşünüyorsanız küçük bir hediye almak ihtiyacı duyuyorsanız tavsiyem anahtarlıktır yine çok çeşitli şekilleri,desenleri, modelleri mevcuttur. Hem hediyesiz kalmamış olur hem de sevgilinizi mutlu etmiş olursunuz.

sizce neler olabilir paylaşalım kızlar

2. 1 Ağustos 2008
  3. Sonarzum

Sonarzum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bir fotoğrafından karakalemle resmini çizdirebilirim mesela, bence çok hoş olurdu..

4. 1 Ağustos 2008
  5. Larkin

Larkin Kocitim <3 Pro Üye

Beğenildi:
    2.587
    Ödül Puanları:
    238
    Güneş gözlüğü..

Özel yazıları olan kupa..(benim sevgilim süt içmeyi çok severdi çok büyük boy kupa almıştım)

Hobileri varsa ona hitap edebilecek birşey..mesela resim çiziyorsa profesyonal bi boya takımı..

Eşofman..

Tuttuğu takıma ait günlük hayatında kullanabileceği eşyalar..havlu olabilir,tişört olabilir,iç çamaşırı olabilir..

Kış için kazak, atkı bere takımı, mont,

Gömlek

Saat denilmiş zaten..Üzerine 2 nizin resmini bastırabileceğiniz bir yastık..

İkinizin resimlerinde oluşan,özel günlerin işaretli olduğu bir masa üstü takvimi..

Kendi aranızda birbirinize söylediğiniz güzel ve özel sözlerden bastırılmış bi tişört..Ama evde giyilecek cinstensırnaşık şey

Son üçü hariç hepsini aldım zaten..Onlarıda inşallah en kısa zamanda alırım..

Dahada üretebilirim...

6. 1 Ağustos 2008
  7. karameleks

karameleks Guest

İçine güzel bir resim konularak hediye edilecek bir cerceve olabilir mesela...

8. 1 Ağustos 2008
  9. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hiç birşey alınmamalı bencea.s yazık arkadaşlar emegimize yazık ne oldu sanki bugune kadar aldıkta yarandık mı(tamemen kişisel)

10. 6 Ekim 2008
  11. EsTaMania

EsTaMania BüyüLü BaHçeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben önümüzdeki sewgililer gününde pijama takımı almayı düşünüyorum.3'lü olanlardan şort,üst ve alttan oluşuor.gece yatarkende sabah kalktıgındada benı hatırlasın=)zaten aklından çıkmama fırsatı yok da..gene de alayım ihtiyacı war keltoşumun..

12. 8 Ekim 2008
  13. 27Eylul

27Eylul RABBİM SENDEN İSTİYORUM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla aklıma ne gelirse alıyorum özellikle parfümler kuzucum misler gibi kokuyor sonra :) süper oluyor,haa bide kendi ellerimle atkı örmüştüm çok hoşlanıyor kendi için bişeyleri yapmasam söylesem bie kçib diye çok hoşuna gidiyor çünkü kendisine deger verdiğimi anlıyor.

14. 8 Ekim 2008
  15. yildiztornavida

yildiztornavida Bos Gezenin Bos Kalfasi:( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nehir21' in fikirleri cok hosuma gitti... takvim olayi da güzel fikir... baska orjinal fikirlerini de bekleriz yani kaydirigubbakcemile2

16. 8 Ekim 2008
  17. dayanilmazoldu

dayanilmazoldu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrhb arkadaşlar benimkininde doğum günü yaklaşıyo ama ne alacağımı bilmiyorum şimdiye kadar parfüm dedoran saat künye tişört aldım atkıda ördüm kazak örmeyi düşündüm ama çok zamanımı alır o yüzden karar veremdm kalıcı bşy olsun istiyorum bi kaç ay snra askere gidecek kullanışlı bişey olsun istiyorum önerileriniz varsa yazın şimdiden teşekkürler

18. 8 Ekim 2008
  19. dayanilmazoldu

dayanilmazoldu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrhb arkadaşlar benimkininde doğum günü yaklaşıyo ama ne alacağımı bilmiyorum şimdiye kadar parfüm dedoran saat künye tişört aldım atkıda ördüm kazak örmeyi düşündüm ama çok zamanımı alır o yüzden karar veremdm kalıcı bşy olsun istiyorum bi kaç ay snra askere gidecek kullanışlı bişey olsun istiyorum önerileriniz varsa yazın şimdiden teşekkürler fenerbahçeli ama fanatikte değil takımlara çok ilgisi yok