Erkeğinize nekadar güvenıyorsunuz asla yapmaz dıyebılırmısınız

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve almxixra tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : almxixra
  1. almxixra

almxixra zuzum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar esınıze veya sevgılınıze güvenınız nekadar o bana hıc yalan söylemez benı hıc aldatmaz dıyebılırmısınız?yoksa hep ıcınızde kuskularmı var?bıyere gıttıgınde huzurunuz uykularınız kacıyomu?kendınızı kötü hıssedıyormusunuz?yoksa güven sızde sonsuz mu?gelın erkegınızı sızın dılınızden anlatın.paylasalım

2. 13 Mayıs 2009
  3. EU2

EU2 Guest

güvenim sonsuz aşkıma çok güvenirim.. bi yere gidince yorulcak hava serinse dikkat etmez

üşütür diye uykum kaçar:asigim::asigim: diğer anlamda kesinlikle güvenim sonsuz asla yapmaz derim..:nazar:

ama büyük konuşmak iyi değildir allahım büyük sözüme tövbe ama güvenirim hemde çok çok çok çok

sonsuz yani:asigim:..

4. 13 Mayıs 2009
  5. almxixra

almxixra zuzum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sende benım gıbı bulmussun erkegını hadı hayırlısı.benım askım baskasına yan dönüp bakmaz bıle gözü benden baskasını asla görmezkı benım esım zaten cok kücükken kendısıne sz vermıs hayatta ılk ve tek karım olacak baskasıyla bırlıkte olmayacam dıye sebebı ıse Allah ve zına korkusu.yanı okadar sanslıyımkı askısım bende oda bende ılklerı yasadık.hernekadar ılk gece zor olsada bızım heycanımız herkesten onunkısı bıcok erkekten cok daha farklıydı.ona ılkı yasattım sımdı tek dılegım ömür boyu tek kalabilmekŞeniz

6. 13 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

aynen canım ya allaha binlerce şükürler olsun ki buldum erkeğimi:asigim::nazar:

allahın izniyle tek kalıca herşeey yolunda gidicek allahım huzurumuzu bozmasın:Saruboceq:

8. 13 Mayıs 2009
  9. almxixra

almxixra zuzum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

10. 13 Mayıs 2009
  11. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    ben hıc bır erkege guvenmıyorum malesefbenneyaptımki
    ne yapmaz deıdgım erkekler yaptıbenneyaptımki
    hatta bırı ıcın gözümle görsem acaba derım dıyodumbenneyaptımki
    oooo meger adam kadına ev bıle acmıs arkadasım bosandı tabı hemenbenneyaptımki

benım kocam asla yapmaz gbı beylık laflar etmem arkadasbenneyaptımki

12. 13 Mayıs 2009
  13. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Asla ASLA demem.
    Hayatta hersey olabilir.
    Su an birsey yaptigini zannetmiyorum, ama ilerde ne olur belli olmaz.
    Üstelik ben bu adamin cok acik sözlü olmasina, bir hata yapsada korkmadan yaptim diyebilmesine asIk oldum düsünün.
    Yinede erkek milletine %100 güven olmaz, yeri gelir dünyanin en iyi erkegi zannettigimiz babamiz bile yapabilir. Herkesin cok takdir ettigi,saygiyla andigi bir babam olmasina ragmen bunlari söylüyorum.
    Cünkü erkek milletinin nefsi cok zayiftir, heran ters birsey yapmaya meyillidir.
    Yanilmiyorsam Islam'da bile kadinin 1 iken, erkegin 9 nefisli oldugu söyleniyor.
    Cok güvendigimi söylerim, ama cok güvenmem.

14. 13 Mayıs 2009
  15. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Ben eşime çok güvenirim... Beni nciteceğini düşünmem bile ama asla yapmaz da demem tabiki insanız şaşabiliriz.. dışarı çıktığımızda elime yapışır hiç bırakmaz sanki flört dönemindeymişiz gibi gezeriz :asigim: Eşim çok hoş biridir kızlar çok bakar eşime:mymeka: kıskanırım ama dedim ya güveniyorum ona ben bugüne kadar yanıltmadı beni evden işe işten eve hep beraberizdir yani şansı bilem yok:1rolleyes::roflol:

16. 13 Mayıs 2009
  17. kokoshatun

kokoshatun Guest

güvenmiyorum... güvenemiyorum...

18. 13 Mayıs 2009
  19. mihrak

mihrak GEYİKHANE Tek El Bakanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç bir şey için asla dememek lazım...ama sevgilime güvenim tamdır,hiç aklıma bile gelmez bi yere gittiği zaman yanlış şeyler yapacağı..zaten son derece dürüst bir insandır hatta bazen abartır,o yüzden bana yanlış yapacağına ihtimal vermiyorum,...