erkeginize rapor vermek :)

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve angel_ tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : angel_
  1. angel_

angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar sositososito
    diyelimki bu gün bi yere gideceksinizkaydirigubbakcemile. erkeğinize sorarmısınız "gidebilirmiyim" diye. yoksa ''ben ... gidiyorum haberin olsun '' mu diyorsunuz. yoksa hiç haber vermiyormusunuz ?
    her yaptığınız, adım attığınız yere rapor veriyormusunuz sevdiginize.. yoksa arada bir haber vermeden yaptığınız şeyler oluyormu?
    nelerin raporunu verip, nelerinkini vermedinizi paylaşalım hadii kızlaarrr hihoyyyt

2. 12 Mayıs 2009
  3. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bilmesi gereken Yerler olur bilmemesi gereken yerler olur -tatlicadiarzu-

Ve ben 2 yıllık ilişkimde " Gidebilirmiyim? " tabirini hiç kullanmadım :nazar:

4. 12 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

ben herşeyin haberini veririm..nereye gitsem gidebilirmiyim derim:asigim:

bakkala giderken bile söylerim bu benimde aşkımında çok hoşuna gidiyor

ne var gidebilirmiyim desem bende seviyorum böyle olmasını:asigim:

çokta memnunum öyle ay ben izin alamam yok ne izni filan diyemem alırım

herşeyide söylerim bende beklerim 4 senedir de hiç bi sorun yok allaha şükürler olsun:asigim::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mayıs 2009
  6. 12 Mayıs 2009
  7. solucan

solucan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçi şu an ayrıyız ama beraberken gidebilir miyim diilde gidiym mi aşkım yaa ya da gidiorum diodum:)

8. 12 Mayıs 2009
  9. dengesiz.66

dengesiz.66 elleşmeyin asabiyim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ararım aşkım ben şuraya gidiyorum derim okadar.oda aynı şekilde arar söyler.ama biz rapor vermek için değil sadece haberimizin olsun diye söyleriz...:nazar:
    ayrıca gidebilirmiyimli,yapabilirmiyimli kelimelerden nefret ederim...kimse kimsenin sahibi değil...

10. 12 Mayıs 2009
  11. angel_

angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle yorumlarınız için teşekkürler kızlaaarrrr :1hug:

bende hiç sormadım sevgilime bu güne kadar gidebilirmiyim diye. yaa o sormuştur napıyorsun diye bende anlatmışımdır. şuraya şuraya gidiyorum diye. yada ben direk söylerim ''şuraya gidiyorum haberin olsun bitanem " diye. bazende hiç haber bile vermiyorum acıkcası :dilcikar:
    peki erkeğiniz size söylüyormu şuraya şuraya gidiyorum diye ? hiç haber veriyormu size ? nasıl ikna ettiniz bu duruma kızlar :kahve:?
    cünkü genelde erkekler haber vermeyi sevmezler de ...

12. 12 Mayıs 2009
  13. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    genelde o olmaz bu olmaz gibi aliskanligi yoktur ama nereye gitsen de haberim olsun der.mesela ben ona suraya gidiyorum haberin olsun falan demiyorum cunki o zaman problem cikarir,gunumu mahv eder.sirince soruyorum caniiiiiiim ben bole yapicam,oraya gidecem tamammi?fazla oyalanmam...o da peki der.bu kadar.bence her erkegin kendine has bi damari var ki,onu da tutmak biz bayanlarin isi:)

14. 12 Mayıs 2009
  15. dyslexia

dyslexia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ailemi her zaman nereye gidersem haberdar ederim zaten uysalca bir kız olduğum için hiç itiraz etmezler. yani izin almak olmazdı benimkisi. ama 2 yıl önce yazın bir kız arkadaşımla tatile gitmek istemiştim arkadaşımın halasında kalacaktık. anlatamam bunu duyunca nasıl ortalığı kaldırdı izin vermiyorum diye. çok şaşırmıştım, hayatımda ilk defa böyle bir söz işitmiştim. kötükedihüso

sonra da kendisi arkadaşlarıyla bodrum'a tatile gitmişti. çok kırılmıştım. ama iyi de oldu böylece ben de geçen yaz kız arkadaşımla trenle avrupaya gittim birşey diyemedi.:teytey:

Son düzenleme: 12 Mayıs 2009
  16. 12 Mayıs 2009
  17. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    ikimiz de birbirimize haber veriyoruz.
    akşamda gün içinde neler yaptığımızı anlatıyoruz.
    tabii bunu rapor olarak algılamıyorum.
    b bir paylaşımdır bence.

18. 12 Mayıs 2009
  19. yaprak_su

yaprak_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evlenmeden önce bende aşkım şuaraya idiyorm haberin olsun tarzında söylerdim evlendikten sonrada aynı şekilde kısıtlamamda kısıtlattırmamda sadece orada olduğumu bilmesini isterim oda aynı şey yapar ona bu şekilde nerde olduğumu yada kiminle gittiğimi söylediimde hem hoşuna gidiyor hemde içi rahat oluyor güvende artıyor bencesengözlerimebaksanab