erkeginizi kendinize nasil baglarsiniz??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve cemre_ tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

17 Ekim 2008
    Konu Sahibi : cemre_
  1. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nerdeyse kadinlarin cogu benim gibi esinin ailesine,arkadaslarina vs vs olan düskünlügünden sikayet eder.böle durumlarda gelen tavsiyelerden biriside erkegini kendine bagla,sana alissin,yuvasina alissin bu durumda baglamak ne demek hala cözemedim.sex acisindan baglamakmi?tatli dilimizle baglamakmi?ivir zivir....ee bütün bunlar bende var neden hala erkegim bana bagli diil.evet kizlar sizler bu konuda neler yapiyosunuz paylasalim.

2. 17 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

bagla burcuna göre bagla,
    ne sevıyorsa ona göre bagla,
    seks sevıyorsa ona göre bagla,
    eşinin ısteklkerınde en cok sevdıgı sey nedır onu bıl ona özendır,
    bı defa burcu nedır? aılesıyle yakın mı oturuyor calısıyor musun sen ev hanımı mısın.. ?
    bunları bılırsem ben de katılayım sohbeete

4. 17 Ekim 2008
  5. ..nehir..

..nehir.. mutluyum ben mutluyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence erkegi eve alıştırmanın en iyi yolu evin en cazip yer oldunu anlamasıdır
    akşamları eve geldinde tatlı dil güler yüz göstererek eşin için hazırlanarak ypabilirsin
    erkek sevdigi huzurlu buldugu yere gelir

6. 17 Ekim 2008
  7. dadluizmirli

dadluizmirli Guest

canımcım bi erkek evinde mutluluk ve huzur ister onlar sağlandıysa heyecan ister onun için evi cazip bi mekan haline getir onun sevdiği şeylere yap mesela beraber maç izleyin ne bileyim okey çevirin arkadaşlarınızı çağırıp :):kahve:

8. 17 Ekim 2008
  9. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    ben bulamadım bulan banada söylesin:a015:

10. 17 Ekim 2008
  11. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bu kocanın karakteriylede alakalı,bazıları çok kadın ruhundan anlıyor,öyle görmüş ailesinden bazılarıda tam tersi taş fırın,nato kafa nato mermer oluyor,illa arkadaşlarım diye tutturuyor görüyor her gün,kadın temiz,tatlı dilli,akşamları tatlı meyve hizmeti yaptım,kocasını bırakıp erkenden uyumadımı normal bi adamın evinde durması lazım,,yoksa aksi halde kocasını böyle kabul etmesi lazım

12. 17 Ekim 2008
  13. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esimin burcu yengec.ben yay.ailesiyle ayni apartmanda oturuyoruz,bebegimiz daha kücük oldugu icin ben calismiyorum.ben cok konuskanim esimle sürekli sohbet etmek icin ee naptin bugün nasil gecti vs vs sorar dururum o arada cevap verir nadir sohbetimiz olur genelde tv izler veya internete takilir pek öle üstüme düsmez,genelde ben üstüne düserim o yüzden biraz simardi sanirim,beni sevdigini bilirim uyurken bana öle bi sarilirki bogcak nerdeyse bensizde duramaz bi yere gitsem 4 sefer arar abartisiz hadi gel artik diye.ama ailesi arkadaslari kardesleri isin icine girince cok degisiyo.ozaman öncelik onlarin.

14. 17 Ekim 2008
  15. EU1

EU1 Guest

tamam benım cok samımı erkek arkadasım da yengec, annesı balık burcu annesı öle bıdı bdı eder kı öle tatlı da dıllıdır cocugu guzel baglar, yengec annesıne duskundur bıraz , bak sen de hossohbetmıssın aksam eve gelınce soruyomussun ıyı guzel demekkı, yengec aılesıne cok baglıdır bıde annesıne falan özellıkle öncelık onların dıyosun da yıne de senın telefonunla zırt atıyodur o sen aradıgında hadı gelmıyo musun fln dersen senın sözunu de guzel dınler,
    ayrıca ayrılamayn burclardan bırısıdır, asla ayrılamaz mısal kötu anlasıyosunuz böle ıyı gıtmıyo kendısı bırakmaz bıraktırır senı usandırır zorla bırakırsın onu ölede bı huyu vardır. daha zıyade sözunu gecırten kadından hoslanır tatlı dıllı de olucaksın ama aradıgında mesela gel canım hadı beklıyorum dedıgınde gelmeyı sever bunu demenı sever, hem tatlıdıllı oluyosun hem dıkdatör bak . bıde asla asla aldatmaz cok sadık cok cok baglıdır, sevdı mı tam sever ama sevmedı mı işte yapar, evlısın tabı sana tamamen sadık bı adam,
    sen öle tatlı dılle falan baglayabılırsın bır de oooo unutmusum yemek düşkünü , yemeklerı yap ıstedıgı yemeklerı yap senden ıyısı olmaz,
    sadece yemek yap bıde parası kıymetlıdır parasını harcat kıymetlenırsın.. daha da .. işte böle de guzel baglanır bu adam.

16. 17 Ekim 2008
  17. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kiz ne güzel anlatmissin kocami ayni öle biri iste.söylediklerini denicem haydi bakalim bagladim gittti:KK70:

18. 17 Ekim 2008
  19. EU1

EU1 Guest

hehehehe bunlar varken 2 dakkada baglanır wlaa:) yapabılırsen bu ısı oldu bıl naniknanik