erkeğinizle ne tür filmler izlersiniz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Metaphora tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar dökülün bakalım...hihoyyyt

hepimiz muhakkak sevgilimiz-eşimizle sinemaya gitmişizdir,ya da bir cd alıp beraber izlediğimiz olmuştur,

ne tür filmler tercihiniz ?

korku ohaoldumsmile...gerilim...romantik komedi Şeniz...bilim kurgu... ???:1rolleyes:

2. 29 Ocak 2010
  3. darksoulriver

darksoulriver Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Valla biz çift olarak film izlemeyi çok seviyoruz. Filmin türü değil de, akıcı ve sürükleyici olması hoşumuza gidiyor. Bi de bu aralar gösterimden yeni kalkan yerli filmleri TV kanallarında yayınlıyorlar.Onları da elimizden geldiği kadar takip ediyoruz

4. 29 Ocak 2010
  5. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    film izlemeyi seviyoruz ve tercihimiz genelde aksiyon, gerilim, romantik-duygusal filmler oluyor..

6. 29 Ocak 2010
  7. clochette

clochette Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz komedi filmeleri disinda pek bisey izlemiyoruz sanirsam sengözlerimebaksanab

8. 29 Ocak 2010
  9. ironic34

ironic34 maşallah oğluma Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    genelde fantastik,bilimkurgu,korku,gerilim tarzı filmler izlerizeyvahedigeldismile

10. 29 Ocak 2010
  11. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    biz bugün next diye bi film izledik.. sevgilim ablası ve ben.. tavsiye ederim.. biz bu konuda fazla uyumlu değiliz.. ben film izlemeyi sevmem.. tiyatroya gitmeyi daha çok istiyorum. o sinema diyor.. genelde de uyum sağliyorum ona.. fazla oyun yok zaten.. bi senede üç oyunu gösterip durdular üçünü de izledik ee oyun kalmadı izlicek.. ama sürekli güzel bi film geliyor.. onun istediği oluyor genelde.. ama ben aksiyonu hiç sevmediğim için onun haricinde her türlü filmi onun hatrına izliyorum.. offf karanlıkta bi ekrana bakıp durmak beni çok sıkıyor sevemedim şu sinemayı.. elime patlamış mısırı alip bitse de gitsek modunda oluyorum ben

12. 29 Ocak 2010
  13. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tiyatro seyircisi olmak ve tiyatro havasını solumak bambaşka bir güzellikopuyorumnanaktan eşim sinema sever, bense daha çok tiyatro severim. ikisininde yeri apayrı.. ama sinemada da arka arkaya 2-3 film izleyebilirim sıkılmadan. evde de çok sık film izleriza.s

14. 29 Ocak 2010
  15. _iLKSeN_

_iLKSeN_ Sonsuz Sükür sana,ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim pek secme sansim olmuyor maalesef..:kızgın:
    esim daha cok korku,macera ve komedi türü filmleri sever bense daha cok duygusal,romantik filmleri severim..
    ama esimin dedigi olur ve onun istedigi film izlenirkötükedihüso

16. 29 Ocak 2010
  17. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    recep ivedik :lepi:

18. 29 Ocak 2010
  19. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    biz türk filmi hastasıyız sevgilimle,bu arada benim sevgilim alışılmışın dışındadır,maç izlemez,dizi film komedi romantik hepsini sever,

bugün ibrahim tatlısesin filmi vardı mesela derya tunayla,sonunda derya tuna öldü sevgilimle birbirimize sarılıp ağladık mafoldumben (gerçekten ağladık kızlarkaydirigubbakcemile3)

birde korku filmlerinde oda korkar,ilginç olansa adam öldürme-yaralama hırsızlık gasp gibi birçok olaya şahit olup korkmadığı halde filmlerde korkuyor,neymiş,müziği çok heycanlı veriyolarmış kaydirigubbakcemile3

bu arada filmlerde birbirini aldatan çiftler varsa sevgilim izlemeye dayanamıyor,aşkı memnuyu izlerken deli oluyor bihteri bi kaşık suda boğacak nerdeyse,şakasına e behlül de beton gibi ama nasıl karşı koysun:jeyyar: diye espiri yapacak oldum,o bakışı gördüm...sustum bilmiyorumkismile

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ocak 2010