Erkein meslei bir iliki iin nemli midir?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve burjoo tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : burjoo
  1. burjoo

burjoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben kararsız kaldım sizce bir ilişkiye başlarken erkeğin mesleği çok önemli bir rol oynarmı?? yani karşılaştığım insan bir müzisyen benle ilgileniyor kibar anlayışlı ama korkuyorum mesleğinden...yardımcı olursanız sevinirim...

2. 13 Ağustos 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Karşınızdaki kişinin mesleği sizin de yaşam standardınızı etkileyecektir elbette.. Ben mesela uzun yol tır şöförü biriyle birlikte olmazdım.. Ya da astronotla falan.. Birbirinize ayak uydurmak zorundasınız neticede..

4. 13 Ağustos 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ah canım..insan olsun önce insan...:nazar:
    adam olduktan sonra taştan da çıkarır o kişi ekmeğini merak etme sen:teselli:

6. 14 Ağustos 2009
  7. _NURUM_

_NURUM_ Guest

maddi açıdanmı tedirginsin yoksa başka nedenlerden dolayımı canım ???

eğer maddi açıdansa benim için önemli derim wala.bi ömür paylaşacağın insann . . .
    e aşkın yanında mantıkda olmalı die düşünüorumCADIARZU

8. 14 Ağustos 2009
  9. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ekmek parasını cıkarsın,aksamları evınde olsun.Boyle bır meslekte degılse ben evlenmem.Esım 6bucukta evde oluyor standart.Ben de dersaneye gırmıstım 8de evde oluyordum o bıle esıme batıyordu kı ben de gıdıp bır tır soforuyle (burda maksat kucuk gormek degıl) evlenmem bırseylerı paylasmak ısterım.Eve geldıgımde ona yemek hazırlamak beklemek ısterım

10. 14 Ağustos 2009
  11. empatik_

empatik_ .Evli Mutlu Çocuklu Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    Valla kızlar ne düşünürsünüz bilmiyorum ama bence erkeğin mesleği, kazancı çok önemli ablam eniştemle evleneceği zaman eniştemin bir işi yoktu yani nasıl desem hiçbir işte tutunamıyodu, birbirlerini çok sevdikleri için evlendiler, ablam her şeyin yolunda gideceğini düşünüyodu ama olmadı oturmaya raahatlığa alışan eniştem hiçbir işte düzenli olarak kalmadı türlü bahanelerle işten çıktı 5 yıllık evliliklerinde belki toplamda 2 yıl çalışmıştır evin sorumluluğnu hep ablam üstlendi tabi aile olarak biz de maddi manevi hep yardımcı olduk eniştem için iyiliğe bile geçmedyardımlarımız ama olsun biz ablam ve yeğenim için yaptık yine de ablam pek çok zaman pişmanlığını dile getiriyo, ama iki gönül bir olursa samanlık seyran olur lafı bence boş tabi sadece meslek de önemli değil ama ikisi bir arada olursa çok çok iyi olur bence opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

12. 14 Ağustos 2009
  13. Kxoxmxuxr Prenses

Kxoxmxuxr Prenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence önemli değil
    adam olsun insan olsun sana her koşulda sahip çıkan sevgisini gösteren biri olsunda meslek önemli değil
    sorumluluğunu bilen insan taşı kaynatırda yine seni aç bırakmaz

14. 14 Ağustos 2009
  15. EU1

EU1 Guest

önemli tabi yaaa
    ona göre ortamlara giriyolar, ona göre atak uydurması gerken insanlar olabiliyor.

bence standart işi olmayan kişilerle beraber olurken iyice tanımalı insan.
    bakmalı ona ayak uydurup uyduramayacağını.
    her kadın bir kez evlenmek ve mutlu olmak ister.

16. 14 Ağustos 2009
  17. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bencede önemli benim müzisyen olursa asla geçinemem çünkü hayranları bayan arkadaşları vs çok kıskancım :KK70: ve ortamları çok değişik ayak uydurmak zor ama yinede sizin kararınız..

18. 14 Ağustos 2009
  19. sherin

sherin olur olur bal gibi olur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tabiki önemli eşlerimizin meslekleri sonuçta her şekilde bizi etkiler . bizde eşlerimizin meslekleriyle yaşamayı öğrencez. kişinin karakteri neyi kaldırabilirse onunla evlenmeli eğer müzisyenin yaşam tarzı sana uyuyorsa tamam ama ileride sorun çıkmaması için enine boyuna düşün