Erkek anneleri buraya...!

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

27 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. Ben çocuğumun cinsiyetini yeni öğrendim.çok,çok güzel bir duygu.benim ilk çocuğum olacak inşallah.doğrusu,kız veya erkek hiç farketmiyordu.sağlıklı olsun yeter.fakat,cinsiyetini öğrenmek çok hoş bir duygu.kızım veya oğlum diye düşünmek ve bahsetmek ne kadar farklı birşey.dünden beri oğlum diye düşünüyorum,o şekilde konuşuyorum.kendimi anne gibi hissetmeye başladım.ilk kez.şimdi artık oğullarımıza göre yapabileceğimiz planlarımızı paylaşmaya ne dersiniz?ve sizinde duygularınızı çok merak ediyorum.ben mi abarttım aceba?erkek annesi olmakta ayrı bir duruş veriyor sanki insana.hepimize sağlık diliyorum.
  2. 27 Şubat 2008
  3. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim bebeğim de erkek canım...ama ben çok kız istiyodum ve maalesef erkek olduğunu öğrenince bayağı üzüldüm...şimdi yeni yeni alıştım,Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat versin...bu arada maalesefim yanlış anlaşılmasın üzüldüğüm için maalesef diyorum,şimdi çok utanıyorum o hallerimden
  4. 27 Şubat 2008
  5. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    benimde oğlum olacak Allah'ın izniyle..
    herseyin bası saglik
    saglikli olsunlar yeter
    ama gercekten cinsiyetini bilmek cok guzel bir duygu, oglum yada kızım diyebilmek :))
    12. haftada ogrendim oglusumu ben babasi havalara uctu
    hani nerde pipisi diye sordu hemen
    doktor bey bile güldü haline...
  6. 27 Şubat 2008
  7. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benimde Oğlum Olucak
    Hep Zaten Içime Oğlan Doğup Durdu
    Tabi Kiz Olsaydida Fark Etmezdi
    Ama Cinsiyeti öğrenince Ayri Bi Heyecan Oluyo
    Bizim Babamizda Doktora Nerde Oğlumun Pipisi Demişti
    Doktor Gösterincede Vav Oğlumun Ki Bariz Belli Oluyo Dedi
    Doktorda Oan şaşirdi Ama Güldük Beraber
    Müthiş Bişey Allah Her Isteyene Nasip Etsin Inşallllaaaahhhh
  8. 28 Şubat 2008
  9. tub833

tub833 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende erkek annesiyim çok güzel bi duygu kızlar ya allah hepsine sağlık versin

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.
  10. 28 Şubat 2008
  11. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende kiz istiyodum alismam biraz zaman aldi ama su an cok mutluyum.. gelecekle ilgili planlarimsaaa real madride satipp futbolcu annesi olmak :dance: :dance: saka saka yaw daha cok erken hele bi dogsunlarr
  12. 28 Şubat 2008
  13. bereno

bereno Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben hep erkek hissettim hatta cinsiyetini öğrenmeden ismini bile koyduk oğlumun (Kayra) evlenmeden öncede hep ilk çocuğumu erkek isterdim Allah gönlüme göre verdi İnşallah Sağ Salim kucağıma almayı da nasip eder.(Amin herkezin)
  14. 28 Şubat 2008
  15. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bir erkek annesi olucam inşallah mayısta. benim gönlüm hep erkekten yanaydı tabi kız olsaydıda hayır demezdim yani yerimseniben kız yada erkek anne olacağım için çooooooook mutluyum :teytey: Allahım inşallah hepimize sağlıklı evlatlar verir.
  16. 29 Şubat 2008
  17. kara kxixz

kara kxixz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben ikinci erkek annesi olucam inşallah.allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlı ve sağlıklı evlat kız-erkek fark etmez
  18. 4 Mart 2008
  19. benim içime hep kız doğdu..19 haftalık hamileyim...bu süre boyunca bende kız dedim,eşimde çevremde...

geçen gün cinsiyetini öğrenmeye gittik...erkekmiş meğer:))olsun..sağlıklı olsun kızı erkeği fark etmez..
    oğlumuzun adını KAYRA koyduk..Allah herkesin yavrusunu sağlıkla göndersin...