Erkek anneleri oğlunuzu gelinden kıskanacakmısınız?

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve ayseds tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ayseds
  1. ayseds

ayseds Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar..
    4 yaşında bir oğlum var ve hayatımın anlamı,herşeyim..konuları okurken bizlerin yani gelinlerin kaynanalardan bırakın kaynanaları eşimizin tüm sülalesinden nefret ettiğini farkettim(çok sevenler azınlıkta gördüğüm kadarıyla)peki ya biz?oğluşlarımızı paylaşabilecekmiyiz ilerde??birileride bizden nefret edecekmi:))ne dersiniz??

2. 2 Haziran 2010
  3. peril

peril Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimde beş yaşında bir oğlum var canımın içi gözümün bebeği annelik bambaşka bişey şu anda o günleri hiç düşünemiyorum ama evladını seven gelininide sever heralde yani sevmese de falso vermemeli bence:))) herşey çocuklarımızın mutluluğu için değilmi...oğlumun yüzündeki bir tebessüm dünyalara değer

4. 2 Haziran 2010
  5. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    anne olmak en Büyük arzum.. ilerde oğlum olursa.. Büyür de Bi kızı severse Ben kıskanırım yaa =(

6. 2 Haziran 2010
  7. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.875
    Ödül Puanları:
    463
    burada "ben oğlumu seve seve paylaşırım" diyen olmaz sanırım.. zaten paylaşmak diye birşey de olmamalı bence.. herkesin yeri ayrı sonuçta.. onun eşi olması, benim annesi olduğum gerçeğini değiştirmeyecektir.. birbirimizi sevmesek bile biraz saygı sorunu çözer..

bilemiyorum ama çevremde gözlemlediğim kadarıyla k.validesinden çok çeken gelin, mükemmel k.valide oluyor.. benim k.validem şeker gibi biri olduğu için herhalde ben çok cadı bir k.valide olurum sempatiksalakcinni

8. 2 Haziran 2010
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Kıskanmam gibi geliyor. Oğlumun kıymetini bilsin, sevsinler, sevilsinler, mutlu olsunlar.

Ama gelin hanım, oturup kalkmasını bilecek, bizim yanımızda öyle oğluşumla vıcık vıcık olmayacak, hürmet etmesini bilecek, ağzından bal damlayacak, becerekli olacak, evini çekip çevirecek, kesesini bilecek, har vurup harman savurmayacak, her daim güleryüzlü olacak.

Çok şeymi istedim yavbilmiyorumkismile

Ay ben kendimi tarif etmişim ayol sempatiksalakcinni

Rabbimden tek isteğim, çocuklarımı helal süt emmişlerle karşılaştırsın inşallah. İnsanın kıymetini bilen, yüreği sevgi dolu insanlarla:Saruboceq:

10. 2 Haziran 2010
  11. NNURDAN

NNURDAN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bu güne kadar gördüğüm hiçbir erkek annesi oğullarını paylaşmakta zorluk çekenler oldu.bu konuda kız anneleri daha makul davranıyor bence.keşke benim kavınvalidem de paylaşabilen bir kayınvalide olabilseydi...

12. 2 Haziran 2010
  13. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  14. 2 Haziran 2010
  15. peril

peril Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kuzum çok güldürdün beni yaa allah ta seni güldürsün :)))

16. 2 Haziran 2010
  17. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlum daha çok küçük 4,5 aylık geçenlerde nerden aklıma geldi bilmiorum ama bunu düşündüm bende kıskanmasına kıskanırım tabi ama ben öle annesinin eteğinin altından çıkamayan erkeklerden hiç hoşlanmadığım için oğlumuda tek başına ayakda kalabilcek bir birey olarak yetiştirmeyi düşünüorum tabiki oğluma yakışan biri ile evlensin isterim ama çokda müdahele edeceğimi düşünmüorum sadece oğlumu mutsuz ederse karışırım sanırım onuda oğlumunda ona yaklaşma tarzına bakarım arayı bulmaya çalışırım sanırımm ayyy oğlum büyücekde bana gelin getircekkk o günleir görürmüyüm acaba:KK70:

18. 2 Haziran 2010
  19. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bu karsımdakı ınsana gore degısır sanırım
    sımdıkı gelın hanımlar gıbı oglumu her dedıgını yaptırabılecegını zannedıp nereye ceksem gelır dıye dusunup bır de bu yaptıklarıyla ovunenlerden olursa yolarım o gelını sanırım

ama oglumun deger verdıgı ve karsılıgında deger gordugu bır kızı bana kızım dıye getırırse bagrıma basarım
    kızım evladımmm derım

yeter kı yavrumun kıymetını bılsın
    onun kıymetını bılınce sevdıklerını de sever zaten