Erkek anneleri yardım...oğlum daha çok küçük..

Konusu 'Sünnet' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

oğlum 16.5 aylık pipisi sıyrılmıyor.geçen persembe dr ye gıttık .sünnet dedi..benım gıbı sorunlu olanlar başka çarelerı varmı sünnet olmak için çok erken dıye kıyamıyorum tabıkı sağlık için yaptırırım ama başka yolları varsa ....

2. 15 Nisan 2009
  3. cennet_gozlum

cennet_gozlum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum 5 yaşında sünnet oldu .şimdi 6 yaşında ama benden tavsiye büyüdüğü zaman daha zor...
    bizim sorunumuz yoktu .küçük yaptırmak daha iyi ... geçmiş olsun...

4. 17 Nisan 2009
  5. pempe_panter

pempe_panter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım hiç korkma benim oğlum 7 günlük sünnet oldu çok da rahat atlattık ateşi bile çıkmadı

6. 17 Nisan 2009
  7. EU3

EU3 Guest

çok tesekkurler..ama bu bı rahatsızlık ...küçük olduğu için kıyamıyorum..

8. 17 Nisan 2009
  9. pempe_panter

pempe_panter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sünnetle iyileşiyolar canım benim oğlum da birz mecburi sünnet oldu.çişini yaparken hep kan geliyordu bitik dediler sünnet olsun iyileşir dedi doktor da.öyle de oldu rahatladı yavrm.inşallah senin yavrun da rahata kavuşçak bu şekilde düşün

10. 18 Nisan 2009
  11. minnosum09

minnosum09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oglum iki aylık doktorumuz bize sünnet yaptırın dedi çişini yaparken zorlanabilirmiş ve iltihap olabilirmiş küçük daha ama 3-4aylık olunca bizde yaptıracaz sağliği için mecburuz ama değil mi????[​IMG]

12. 20 Nisan 2009
  13. wisne83

wisne83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    benımde oglum bıtıktı.7 aylıkken sunnet oldu.sadece 1 gun bıraz huzursuzdu o kadar.onun dısında hıcbır problem yasamadık.sımdı dusundugumde ıyıkı yaptırmısız dıyorum.

14. 20 Nisan 2009
  15. wisne83

wisne83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    cnm bence ne kadar erken yaptırırsanız o kadar ıyı cunku bızım cerrahımız zaman gectıkce bebegın o kadar huzursuz olacagını soyledı cunku ılk bebeklıkte acı hıssı cok daha azmıs.ben sızın yerınızde olsam hıc beklemezdım.

16. 25 Mayıs 2009
  17. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar benim oğlumun problemide sizinki ile aynı doğduğu günden bugüne doktorlar hep fazla beklemeden sünnetini yaptırın dediler bende biraz daha büyümesini bu sene içinse biraz daha yazın gelmesini bekledim açıkcası çünki söylenilenler gibi idrar yolu enfeksiyonları yaşı büyüdükçe Allah korusun böbrek rahatsızlıklarına bile yol açabileceğini söylediler doktoru bana çiş yaparken gözlemle eğer kesik kesik ise derhal yaptır eğer problemsiz yapıyor isede yinede fazla bekleme dedi bende şimdi doktor araşırması yapıyorum haziran sonu temmuz başı gibi yaptıracağım inşallah

18. 26 Mayıs 2009
  19. dilek_sine

dilek_sine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim oğlumda 55 günlük haziran sonu kendim isteğimle yaptırıcam korkulacak bişey değil bebekken daha kolay atlatıyomuş dr tavsiye etti