erkek annelerii

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve zinedila tarafından 24 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : zinedila
  1. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar size bir sorum olucakk doğum yapmış anneler olarak benim bebeğimin sol yumurtası inmemiş aşağı sağ yumurtası var ama sol yumurtası yok:çok üzgünüm: doktor kontrol altında tutucaz zamanla iner dedi ama içim hiç rahat değil sizlerdede aynı sorunu yaşayan varmı acaba indimi siiznkiler aydınlatırsanız sewinirim teşekkürler...

2. 24 Temmuz 2008
  3. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    oğlumda böyle bi sorun yok. ancak zamanla indiğini biliyorum.yine doktor kontrolunu ihmal etmeyin.geçmiş olsun.

4. 24 Temmuz 2008
  5. abuaslxix

abuaslxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım yegenım bu yuzden ıkı kez amelıyat oldu bence bır dr daha gotur bız cok pısman olduk ılkınde yumurtayı bulamadılar ve ıkıncıde curudugu ıcın aldılar cocugu olmasına etken yomus ama tedavı gerekebılecek mıs ayrıca goruntuden rahatsızlık duyarsa estetık olabılırmıs ben tek dr goturmez bılsem bı kac yere daha sorardım bosuna bır kez fazla amelıyata gırdı kuzum

6. 24 Temmuz 2008
  7. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bizede dr bir testisinin inmediğini söylemişti zamanla ben evde kendim kontrol ettiğimde indiğini gördüm kendin muayene edebilirsin bazen ürkünce yada üşüyünce testisler karın boşluğuna kaçarmış sonra geri inermiş çok araştırmıştım yani anlık bir olay olabiliyor ara ara kendinde kontrol et

8. 24 Temmuz 2008
  9. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    umarım sorun olmaz canım benim oğlumunda sağ öyleydi benim dikişleri aldırmaya gidince bizde oğlumu götürmüştük bize göre yumurtalığıydı yukarda duran ama doktor fıtık olabilir cerraha götürün demişti şükür biz haklı çıktık bir müddet sonra iniyor ama sakın elinizde oynayıp zarar vermeyin canım

10. 24 Temmuz 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    benım oglanında bole bı sorunu yok ama zamanla ıner korkma ama ıhmal etmeyın kesınlıkle gecmıs olsun

12. 25 Temmuz 2008
  13. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    tşk ederim kızlar inşallah iner yoksa ameliyat yapıyorlarmış kolay bir müdaheleymiş ama küçücük bebeğimin ameliyat olmasına dayanamam inş kendiliğinden iner....