Erkek arkadama ne hediye alabilirim?

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve secl tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : secl
  1. secl

secl hihihihi hahahah puhaha:D Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar yardımınıza ihtiyacım var 17 temmuz erkek arkadaşımın doğum günü ama ben hala ne hediye alabilirim bilmiyorum kafamçokkarıştı CADIARZU hem çok anlamlı çok özel hemde manevi değeri yüksek bişey almak istiyorum sizce ne alabilirim?bana yardım ederseniz çok memnun olurum yerimseniben
  2. 1 Temmuz 2009
  3. secl

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar bi yardımcı olun lütfen yaa mafoldumben
  4. 1 Temmuz 2009
  5. Mermaid

Mermaid Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ahh sekerımmm ilk heyecanlar bunlar ama bence okdrda cok onemseme nsl alıstırrısan öle gıder,,yanı onemseme derken buraya konu acacak ve bukdr dusunecek kdr :p ama yenı olusuna verıyorum bunu,,,
    gömlek al gtsn yada böle spor bı tshırt alabılırsn
  6. 2 Temmuz 2009
  7. edaa_edaa

edaa_edaa Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    1- sihirli kupalar yapılıyor fotografçılarda kahve çay vb. konuldugunda resminiz çıkıyor değişik ve hoş
    2- yine fotografçıda yapılıyor verdiğin fotograftan yap boz yapıyorlar yap bozun parçalarını güzel bir kutuya koyup verebilirsin sonra ondan yapmasını iste ortaya resminiz çıkıyo hoş olur
    3- fotograflarınızdan güzel bir cd oluşturabilirsin arka fona güzel bir şarkı
    Dogum Günün Kutlu Olsun (ben bu şarkı koymuştum)

Dogum günün kutlu olsun al bu canim senin olsun acida tatli da gizlide saklida sevginde öfkende seninleyim canim canimmmm dogum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdicegim en kötü gün böyle olsun tadim tuzum canim sevgilim.

2x
    tanri bana seni verdi ölüm bile ayiramaz ki allahim seni verdi aSkla dolu yüregini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahim duamizdir mutluluk bizim olsun.

Dogum günün kutlu olsun al bu canim senin olsun acida tatli da gizlide saklida sevginde öfkende seninleyim canim canimmmm dogum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdicegim en kötü gün böyle olsun tadim tuzum canim sevgilim.

2x
    tanri bana seni verdi ölüm bile ayiramaz ki allahim seni verdi aSkla dolu yüregini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahim duamizdir mutluluk bizim olsun.

4- baş harflerinizden oluşan kol gügmeleri
    5- arabası varsa arabası için bir şeyler erkekler arabalarına çok düşkün olurlar hoşuna gider
    6-klasik hediyelerden biri pantalon gömlek vs.
    7- sigara kullanıyorsa bir çakmak baş harleriniz olacak
    bu hediyeleri ben aldım ve çok mutlu olmuştu şimdilik aklıma gelenler bunlar
    25 temmuzda da nişanlımın dogum günü var ve ben ne alcagımı bilmiyorum
  8. 2 Temmuz 2009
  9. bencede klasik ama pantolon,tişört ,gömlek gibi bişi al derim
  10. 2 Temmuz 2009
  11. secl

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok teşekkür ederim önerileriniz için sağolun varolun kızlar hala düşünmekteyim valla ne alıcağım nasıl bir süpriz yapacağım kafayı yemek üzereyim onu çok mutlu etmek istiyorrum öyle bişey yapmak istiyorumki bundan sonra ayrı olsak bile her doğum gününde beni hatırlamalı...
  12. 2 Temmuz 2009
  13. edaa_edaa

edaa_edaa Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    seci daha sonra ne yaptıgını paylaş bizede fikir olsun olurmu canım
  14. 3 Temmuz 2009
  15. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    23 temmuzda benimde kocamın doğumgünü. bizde daha 1 aylık evliyiz çok güzel olsun istiyorum. benim düşündüğüm;
    öncelikle iş yerine bi çiçek göndericem küçük bişey ama. üstünede minik anlamlı bi not "akşama evde benimle yemek yermisin kocacım " :):)
    ortak arkadaslarımızı ayarladım biz eve girdikten bi süre sonra onlar gelicek.
    ayrıca cağırdığım arkadaşlarımı 2 3 dk lık kameraya alıyorum kocamla ilgili bişeyler söylemelerini istiyorum. bunları birleştirim ufak bi video yapıcam tabi en sona kendi yorumumuda katıp.
    herkes geldikten sonra onu izleticem eşime.
    hediye olarak henüz karar veremedim traş makinası olabilir hala düşünüyorum.
  16. 3 Temmuz 2009
  17. pia_35

pia_35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben sevgilime nike tan spor ayakkabısı aldım geçen hafta..onun almak istediği,ihtiyacı olan birşeydi.ama çok zorlandım alırken..sende düşünebilirsin bence..hem klasik hem spor giyimle kullanılabilecek çok şık modeller var...80-100 tl arası değişiyor fiyatlar şuanda nike ta kampanya var tatlımkaydirigubbakcemile2
  18. 6 Temmuz 2009
  19. secl

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    artık hiçbişeyin önemi yok maalesef ayrıldık erkek arkadaşımla ona düşündüğüm sürprizlerimide umutlarımıda yarıda bıraktı...