Erkek arkadaşım beni aramıyor:((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve zynpkr tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : zynpkr
  1. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    daha önce otobüste görüp aşık olduğum biriyle çıkmaya başladığı9mı ama beni sevip sevmediği konusunda tereddütlerm oldğnu sölemiştm.herkes bırak gitsn demişti.2 gün önce görüştük.çok iidi aramız.çok güsel vakit geçirdik.yanındayken herşey çok güseldi.eve geldim.annem anladı onla görüştüğümü.çok kızdılar.mezhepğ farklılığından dolayı kesin karşı çıktılar.(sanki ortada ciddi bişi var gibi şimdiden)aradım ve senin ailende böle karşı çıkcak,sende benim gibi karşı koyabilcen mi dedim.sen karşı koyabildiğin sürece evet dedi.ama gelin görünki yine aynı insan.ne aradı ne sordu doru düzgün.sabrettim.dün de buluşcktık iş çıkışı.kaza yapmş gelemedi.bişii yoktu sadece başını vurmuş cama ve burnu kanamış.bugn işe gitck ve haber vercekti.yine haber vermedi gitmiorum die.ben de sinirlendim msj attım.ben dedim 2 dknı haketmiyomuyum.ben senin için hiç mi bişi yapmıorum.sen dedim 5 dknı ayıramıon bana.hiç olmazsa yattğnda bi çarı at.bundan sora yemin ederim aramıcm seni,sen istemediğin süğrece dedim.artık gerçekten seviosan bu msjdan sora gösterirsin bunu yok sevmiosan benim sevgimi ikimize yetmez dedim.7:30 da attım msjı.saat 8:30 hala cvp yok :KK43::KK43: çok üzgünüm kızlar.işe mi gitmedi acaba.ama abisi de yoktu otobüste.arabayla gitti desem ee kaza yaptı arabayla gidemez.her neyse ne işte.ayrıldık sanırım.aramaz artık.:KK43: çok kötüyüm.ben onu çok seviyodum.nolur akıl verin.ama unut gitsin gibisinden diil.seni sevmiyo ondan böle yapmıştır yada ne bilim işe gidememiştir vs gibi.sizce ne olmuş olabilir.sallamıyo beni sanırım.benim aklıma o geldi.çok üzgünüm ya.kahretsin.birdaha kimseyi sevmicem.o masum bakışları altında bi kalpsiz mi yatıomuş.buna inanmak istemiorum.nolur akıl verin.:KK43:senağlamasenağlama:nazar:

2. 29 Ağustos 2008
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    haber vermiosa gönlü birli güzelim
    bana değer verene veririm değerimi:nazar:

Ne üzüyosun ya salla gitsin...

Benim bi arkadaşım cok önce otobüsten senin gibi biriyle tanışmıştı. Çocuga hiç öyle sevgi bagında bakmadı cünkü sevgilisi vardı.Neyse benle tanıştırdı cocuk ilgünler baya üstüme düştü sonraları pek düşmedi...Eeeee ben düşermiyim cok bekler:nazar:

Neyse ayrıldım ben bundanhihoyyyt aradan baya zaman gecti beni çarşıda birileriyle görmüş kıskanmış ve arkadaşıma aramızı tekrar yap demiş onunla-tatlicadiarzu-
    (beni aramamasının nedenide neymiş efendim erkek dostum vardı bi onunla cok görüşüyomuşum:mymeka: külliyen yalan :kızgın:)

Ben naptım. Aldım msne adresini msnede bir hafta haşladım bunu:lepi:
    burnundan getirdim...Sonramı şutlandı sahalarakaydirigubbakcemile3
    GOLLLL oldumu oldu kacar mışakkıdı

bilmem anlatabildim mi?(tanımadığın insandan hainlik görmek her an mümkündür:icecream:)

4. 29 Ağustos 2008
  5. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben çok sabrettim valla.düşünsene aramaz sormaz.gerçi kontörü olunca arıodu bazen msj falan atıodu sürekli de.ama kont azsa diorum çarı at müsait olunca arayım.yok onu da yapmıo.akşam 9a kadar çalışıo.öğlen paydosunda arıo hep.ona ok.ama ondan sora yok anam.bu ne yaaa.sabahları zaten gideceğinde haber verio.otobüsle gidiom.şu saatte gelen otobüse bin die.gitmiceğinde bişi demio da.dün sordm gitcm işe dedi.hayır arabayla gidemez.normalde abisiyle gidio.abisi de yoktu.uyudu kaldı desem şimdiye kadar kalkmıck mı.yanında herşey güsel.gözlerine bakınca valla cennette gibiyim.ama yetti artık.hep ben arıom.valla ben onla başlayalı arkadaşlarımla görüşmez oldm.otur evde dio.bi pazar iznim var onu da evde geçiriom sayesinde.ama çıkcm işten.bulur o beni otobüste falan.ister arasın ister aramasın.gelip yalvarmaz da.bi çarı atarsa şükrediyim.hani vardır ya maço tipler.erkeklik gururu falan.o da onlardan.allahımın kırosu.ayrılınca mı öle oldu demeyin sakın.ben hep diodum ona.ama şimdi ayrı bi sinirle sölüom.aramıcm kız.zaten yemi,n de ettim.ararsa arar.aramazsa zaten hiç sevmemiştir dimi.hıhhh.:1closedeyes:sana da bravo valla.ii etmişin.ooohhh.intikammm:jeyyar: saol teşekkür ederim bu arada.a.s.

6. 29 Ağustos 2008
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

arama kızkaydirigubbakcemile
    hep alttan almışın üstüne düşmüşün. sıra onda
    Kovalasın bakalım seni. Sende biraz kaç:nazar:

valla bir konuda haklıysam yada haksızlıga ugramışsam alırım intikamımı:nazar:sırnaşık şey

8. 29 Ağustos 2008
  9. EU3

EU3 Guest

Larisa'ya yürekten katılıyorum canım kaydirigubbakcemile5
    Sen çok alttan almışsın alıştırmışsın onu...
    Arama anlasın değerini birazcık tabi anlıcak kafası varsa kaydirigubbakcemile
    Çok sinirliyim bu erkeklere bugün benneyaptımki
    Boşver çık evden dolaş gez arkadaşlarınla, kapamışın kendini onun için eve olcak iş mi :nazar:

10. 29 Ağustos 2008
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    seni sevmiş olabilir ama mezhep farklılığı ya da aile onun için de önemli olabilir, bu durumda da yaptığı seçimin sen olmayacağı ortada, umarım yanlış düşünüyorumdur ve arar seni.

12. 29 Ağustos 2008
  13. hayal85

hayal85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canim bilmiyorum nekadar birliktesiniz ama neden cekiyorsunki böyle.
    biz kadinlar cabuk kanariz erkeklerin pek bisey yapmaa gerek yok bir güzel söz bir güzel bakis...ama bence kendine bosuna iskence ediyorsun
    benden sana söylemesi böyle altan almaya devam edersen hep bu sekilde olacak o umursamaz sende mutsuz...:tomato:
    bazilerine bol mesajlasmak ve aramak romantizime giriyormus :mymeka:
    eger oda böyle düsünüyorsa isin zor.
    Bence kendini üzmemek icin cok dikkat et cünkü eger bu umursamaz tavriyla o ayrilma karari alirsa senin icin cok cok daha zor olur. ve erkeklerde bu baya cabuk olan birsey bi bakarsin onun icin hic bir anlam ifade etmemisin sadece kendini üzmüsün
    iyi düsün üzülmeye deger mi a.s.

14. 29 Ağustos 2008
  15. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya cnm aslına bakarsan 8uzun zaman olmadı.1 ay ancak belki.ama ilk gördüğümde aşık oldm çocuğa.:çok üzgünüm: ondan sora bakıştık bayağı.karşılaşıyoduk falan.ben otobüse binince bana bakıodu sadece.ben göremeyeceği bi yerde olursam uyurdu hep.başkasına bakmazdı yani.haliyle sapık olmadığını anladım:smiley-cool: sonra çıkmaya başladık tanıştıktan 1 gün sora.ilk günler gece arıodu özledim kapının önündeyim falan.çıkıodm balkona beni görüodu.böle biraz bakışıoduk geri gidiodu.sora işte mezheplerimizi öğrenince ailem kabuıl etez dedi.ama seni sevmiştim gerçekten,çıktığım kızların içinde en iyi en samimi send,n dedi.sonra işte zaman geçince dedim aileleri ikna ederiz.bunda bişi yokki falan.barıştık işte.o gün kontörü ve msjları bitti.o günden sonra 2 haftadır falan işte doru düzgün ne çarı ne msj.görüştüğümüzde herşey güsel.bakışıoz.müzik dinlioz.elele oturuoz.amaaa gel gör ki ayrılıp eve gelince herşey bitiyo.yine aynı ayı afedersiniz.:kızgın: bakalım bu msja rağmen aramazsa bitti.hayatta aramam.yarın işi,mde son gün.sora zor görürüm.kendi derdine yansın.o kabalığıyla benden başka kimse çekmez onu.:dilcikar:

16. 29 Ağustos 2008
  17. hayal85

hayal85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    seni sevmistim falan demis ama daha bir ay olmus yanibir aylik birseyde inanmazdim
    sevgi, ask iki kisiyle yasanilir eger gercekten deger verse böyle olmaz
    ayrica baksana onun ailesi istemiyor, senin ailen istemiyor ve üstüne o sana böyle davraniyor
    daha niye yanindasin daha ne asklar cikar karsina kaptirma kendini
    yol yakkinken dön bu benim sana verebilecegim tavsiyem

18. 13 Mart 2011
  19. eksikklavye

eksikklavye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Aramayanı aramayacaksın .Herkezin elinde bir telefon seni aramaya vakit bulamayacağı

gibi bir iyimserliğe kapılma..En başta nasıl vakit buluyordu ..? seninle ilgili bir şeylerde fikri değişmiş olmalı .Mezhep ayrılığıda senden kaçmasına bir sebeb tabiki..ama erkek işte kaçacaksa
    ki genelde kendileri ile ilgili sorunlu olanlar ,bulur bir sebeb kaçar.Kaçanı kovalama yoruldunla
    kalırsın ,avlanmak erkeklerin işidir tarih boyunca .Gidecek yolunu kalan yerini belirlermiş.