Erkek arkadaşım beni evine çağırıyor ne yapmalıyım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve RaPuNZeeL tarafından 25 Şubat 2011 başlatılmıştır.

25 Şubat 2011
    Konu Sahibi : RaPuNZeeL
  1. RaPuNZeeL

RaPuNZeeL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendisine gerçekten çok değer veriyorum çok uzun süreli bir ilişkimiz olmasada onu kendime çok yakın hissediyorum 3.5 aylık ilişkimiz var beni üzmeye kırmaya gerçekten çok dikkat eden bir insan hayatımdada ilk kez doğru dürüst karşıma çıkan biri olduqunu düşünüyorum ama yine ilerde ne olur bilinmez şu zamana kadar hep benim istediğim oldu benim semtime yakın ve çoğunlukla hep aynı yerlerde buluştuk oda artık onun yanına gelmemi bana okulunu göstermeyi arkadaşlarıyla tanıştırmayı evine gelmemi istiyor bende bikaç kez reddetsemde o bunu çok istediği için artık vicdan yaptım ve kendisini benim gözümde değersizmiş gibi hissetmesini istemediğimden kıyamadıqımdan tamam gelicem dedim ama ev konusu beni biraz düşündürüyor çünkü ben bu zamana kadar hiç bir erkek arkadaşımın evine gitmedim ve 1.5 yıllık en uzun ilişkimde bile bu kadar sıklıkla erkek arkadaşımla buluşmadım yani ilişkilerimde hep bir mesafe vardı bunu onada anlattıqımda sen bana güveniyorsan bunların ne önemi var şeklinde rahatlatıcı şeyler söyledi benmi gözümde büyütüyorum bilmiyorum ama gerçekten ev konusu bana ters geliyor ama bunu onasöylediğimdede hep bir kırgınlık oluyor benim evime gelp gelmemen zerre kadar önemli değil senin seçimin saygı duyarım ama inatla gelmek istememen sert çıkman bana güvenmediğini gösteriyor buda beni çok üzüyor ben sana ne yapabilicem söylermisin dedi bende güvendiğimi ama uygun olmadığını dile getirdim arkadaşlar zııpır uçarı bir insan olsa asla bukadar düşünmem ilk öpüşmemiz bile benim sayemde gerçekleşti yani niyeti bozuk biiri olsaydı bana karşı bukadar hassasiyet gösterirmiydi ama genede kafam karışık ne yapmalıyım bu çelişki içerisinde gitmem mi doru yoksa kalmammı ?

2. 25 Şubat 2011
  3. manuelayar

manuelayar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bir ikilemde kalıp netde başlık açacak kadar düşüncelere gark olmuşsan zaten çok yanlış yoldasın. senin için bu kadar önemli olan bir konuya buradan tanımadığın insanlar git dese ve sende gidersen durumun gerçekte vahim. sanırım yaşın küçük.
    gitme güzel kardeşim yapma etme hatta söyle sevgiline gelsin seni istesin. sende rahatla oda.

4. 25 Şubat 2011
  5. simge_06

simge_06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaşın kaç cnmmm

6. 25 Şubat 2011
  7. RaPuNZeeL

RaPuNZeeL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 yaşındayım ben sadece beni hiç tanımayan insanlarr tarafından yrum almak istedim peki neden yanlış yol ?

8. 25 Şubat 2011
  9. elektraya

elektraya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu sadece senin seçimin.
    ne zaman nerede olacağına ancak sen karar verirsin.
    madem bu konuda hassassın erkek arkadaşına söyle,gitmek zorunda değilsin tabiki.
    bu çocuk ne anlayıştadır bilemem ama bu seni onun gözünde küçültebilir.malum türk erkeklerinden bahsediyoruz.bu vereceğin taviz başka tavizler doğurabilir.
    madem istediğiniz gibi buluşabiliyorsunuz eve gitmek niye?ev dışında yapamadığı şeyleri yapacak demek ki.ayrıca ilişkin de yeni,güvenme derim.

10. 25 Şubat 2011
  11. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    3,5 aylık ilişkide illa eve çağırmanın manası nedir.?
    bu kadar mesele yapmak niye yani,güvenmiyor musun bana falan..
    gitme .. benim tavsiyem bu

12. 25 Şubat 2011
  13. simge_06

simge_06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazı insanlar bu eerkek arkadaşının evine gitme meselesine namus açısından bakıyo ama ben böyle düşünmüyorummm....eğer karşındaki insana güveniosan tanıdığına eminsen gidebilirsin ne varki bunda....ayrıca cafe köşelerinde parklarda bahçelerde çok uygunsuz davranışlarda bulunmaktansa sakin sessiz bi ortamda olmayı tercih ederimmmm........tabiki herşeyy karşındaki insana olan güveninden geçiyo.....kararı ona göre vermek lazım

14. 25 Şubat 2011
  15. essss

essss Aşkının Kırmızısı... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gitme canım ...

16. 25 Şubat 2011
  17. RaPuNZeeL

RaPuNZeeL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte bende asıl onun gözünde küçülürüm diye bundan korkuyorum bana doğru gelmeyende gitmek istemememde bundan

18. 25 Şubat 2011
  19. nurdany

nurdany Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belliki gitmeyi düşünüyosun bişey olmaz diyosun ateşle barut yanyana durmaz kaybedecek bişeyin yoksa git derim ama endişende varsa evlenene cafelerde görüşün eve gitmek saçma :KK50: