Erkek arkadaşım benim cebimden geçiniyor..Sinirlerim çok bozuk... Yardım edin bana

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve tulayy... tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : tulayy...
  1. tulayy...

tulayy... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ne zamandır hep sinirlerimi bozan bi konu bu. nolur bana bi fikir verin.erkek arkadaşım ailesine gelince parasını esirgemiyor.bana gelince (ki ondan hiç bir şekilde bişey istediğim yok) hergün benim cebimden geçiniyo.iş yerlerimiz birbirine çok yakın.her sabah kahvaltısını bende yapıyo.öğlen kendi yeriymiş gibi işyerimin tüm nimetlerinden yararlanıyor.daha bu sabah bugün haftasonu naparız dedim.bakalım belki erken çıkabilirim.nasılsa sinemalar senden dedi.ben ona böyle bi söz vermediğim halde...daha dün sabah gene aynı şekilde sinirimi bozdu.önceki gün yarın kahvaltıda poğaça yiyelim dedim.tamam dedi.ertesi gün sabah aradı.kahvaltı ne yiycez canım dedim.NE ALIRSAN ONU YERİZ dedi..öyle zoruma gidiyoki anlatamam.büyük küçük ne kadar koparırsam KAR diyo sanki.daha dün iş çıkışı yeğenine kaban aldı.okadar para verip.ben bankaya para yatırıodum.elimde parayı görmeye görsün.BORÇ ALABİLİRİM dedi.şaka yapıo gibi gösterio kendini ama malesef şaka değil bu senağlamaağlıycam hırsımdan.ben bu sorunu nasıl çözücem yaaaaaa..senağlama onu kırmakta istemiorum.ama git gide soğuyorum ondan .. hiç söyleyebilirmi bi erkek kız arkadaşına ne alırsan onu yeriz diye yaa...hiçmi utanmıyo beni soğutucaanı düşünmüyoo ...bu böyle ne kadar daha devam edicek..zaten aşık değilim.mantıkla evleniceğim bi ansan.her haline alıştım onun.senelerdir beraberiz.ufak tefek olsa inanınki hiç gözüme batmaz böyle şeyler ama artık her gün her gün.çok boğuluyorum.Evlendikten sonrada bundan beter olur diye düşünmeye başladım.noolur bi akıl verin..naapiim ben yaaasenağlama okuduğunuz içinde ayrıca teşekkür ederim arkadaşlar

Son düzenleme: 6 Şubat 2010
  2. 6 Şubat 2010
  3. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım ya cidden sinir bozucu bir durum... ilişkide kendini kız tarafı sanıyor galib asevgilin...

bence ne yap biliyor musun... güzel bir restoranda yemek yiyelim de... hesap gelince de çantanı aç ve büyük bir telaşla cüzdanını ara... aaa aşkım cüzdanımı unutmuşum hemen alıp geleyim de o ordan beklesin sen de dönme... sonra bulaşıkları yıkarken gidersin yanına...

tamam acımasız oldu ve yapıcı olmadı ama buna benzer birşey yap...

daha az masraflı bir yerde bunu yap ; biraz beklet ; telaşlandır sonra ne bileyim trafik var filan de...
    yani kasti yaptığını anlamasın... sonra da bir laf sok ; demek ki zor durumda sana güvenemeyeceğim ben gibi...

anlamıyorsa ya da üste çıkmaya çalışırsa ; uzun yıllar ; sevgim filan deme...

mantık evliliği yapacağın insan buysa ; aşk evliliğini nasıl biriyle yapacaksın bunu da düşün :)

4. 6 Şubat 2010
  5. chiglet

chiglet 2 çiçek annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yuh dedim okurken, arkadaşım erkek arkadaşın sırtına sana dayamış, aynen baktı ki sende safsın, kullanıyor seni birgün sen alsan birgün o alsa anlarım ama herşeyi sana yıkmış, ne evliliği sakın derim, yol ver gitsin, kendine başka enayi bulsun, kullandıttırma kendini. hem bekarken ne biriktirirsen kar, evlenince zaten zor birikim yapmak, onuda elin adamlarınamı yediricen boşver bence tavrını koy.

6. 6 Şubat 2010
  7. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Mantıklı evliliği yapılabilecek biri diye düşünüyorsan çok büyük hataya düşmek üzeresin..
    Sinekte ufak ama mide bulandırır , böyle ufak tefek şeyler sizde dağ olmaya başlamış , parası olmasa anlarız da bi yere kadar , demekki parası istediğine var...
    Bence sen otur bi daha iyice düşün canım , evlenince ne olursunuz iyice bi düşün ben sana bi kaç ipucu veriim mesela..
    Ev için gerekli malzemeleri ay sonunda maaşınla almışsın , yüklenmiş eve götürürken sen , ona telefon geliyor ve bilmem kim akrabası borç istiyor , senin aldığını da alıp gidip veriyor gibi mesela.. Nereye kadar gider sence bu ? Çalışamadığın dönemler olucak belki , sana 5 kuruş bırakmadan bişey lazım mı demeden alıp başını gidicek.. Dayanabilicek misin..

8. 6 Şubat 2010
  9. tulayy...

tulayy... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu söylediklerinizin hepsine katılıyorum :gitme: ben artık enayi gibi hissediyorum gerçekten kendimi.ama bunu ona nasıl söyliycem..birde ondan ayrılırsam kimsem kalmaz senağlama zaten yapayanlız bi insanım.sanırsam o bunu biliyor.onu bırakamiycaamı sanıyor.ööff yaaa boğğuluorumm senağlama

10. 6 Şubat 2010
  11. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne alırsan onu mu yeriz diyo:1shok:
    benim nişanlım sevgiliyken çok cömertti hakkını yiyemem ama ne zaman nişan oldu işler ciddiye bindi,
    ailesiyle bir olup herseyi esirgemeye başladı.
    ki senin durumun çook daha kötü ve bu adamın sana saygısı yok.
    paranın asla lafı olmamalı birinde olmaz diğeri verir, ama senin sevgilin afedersn yolacak kaz arıyo bence
    çok büyük sorunlar çıkmadan kararını vermelisin sonra hep bize olan oluyo erkek çekip gidiyo!

12. 6 Şubat 2010
  13. chiglet

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tülay neden kendini aciz mahkum ediyorsun, bekarsın çalışıyorsun kendine güvenin olsun, o sonuçta erkek arkadaşın kocan değilki, karşısında güçlü dur.

14. 6 Şubat 2010
  15. hunter7

hunter7 bana düşen,hep sabır... Pro Üye

Beğenildi:
    4.442
    Ödül Puanları:
    238
    hemen başından at gitsin.cimri erkek hiç çekilmiyor.

hele böyle bi de senden geçinen biriyse..sevmiyormuşsun da bırak ucunu gitsin.çok geç olmadan

16. 6 Şubat 2010
  17. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel ifade etmişsin canım ayrıca yaşadığının aynısını birçok kadın yaşamıştır , evlenince erkek tarafının oğulları tarafından külçe altın muamelesi görmesi hep bilinen bi gerçektir.. Biranda işler ciddileşince erkeğe ait olan herşey binkat daha değerli olmaya başlar..

18. 6 Şubat 2010
  19. chiglet

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle ama kesinlikle cimri erkek çekilmiyor, benim eşim evlendikten sonra cimrileşti, gene dün akşam isyan ettirdi beni.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni