Erkek arkadaşım birden değişti ne yapacağımı bilmiyorum.. yardım edin lütfen...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve deniz132 tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : deniz132
  1. deniz132

deniz132 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Hikayeyi baştan anlatacağım önce. Ben 15 yaşındayım we erkek arkadaşım da benden 4 yaş büyük. Benim yakın arkadaşlarımın birinin kuzeni. 1 aydır çıkıyoruz. we hep msnde konuşuyoduk ilişkimizin başından beri. her zaman beni çok sewdiğini we hiç bırakmayacağını söylüyordu. we bana da sen de beni bırakma falan diyordu. Akşamları bizim evin önünden falan geçiyordu. Anlayacağınız çok ilgiliydi ve bana değer werdiğini düşünüyordum. Ama birden bire herşey değişti. ilk başta 2 gün boyunca msn açmadı. ben meraklandım tabi... 3. gün açtığında ise çok ters davranmaya başladı. Ne söylesem tersledi. Neyin var diye sorunca bilmiyorum, bi süre benim için üzülme gibi cevaplar werdi. sanki karşımdaki 4 gün önce seni seviyorum diyen kişi değildi. ben de o sinirle o yakın arkadaşıma gittim. kuzeninin neyi var diye. o sordu ona telefonla ama ona da bişey söylemedi yok bi şey salla gitsin sorarsa bilmiyorum de falan dedi. Aynı günün akşamı yine msn açtı. ben hep alttan aldım neden böyle davrandığını sordum. sonunda olayı anlattı. eski sevgilisi buna seni sewiorum die msj atmış. bu da benim zaten sewgilim war falan demiş. kafası karışmış. özürler fln diledi beni üzdüğü için. ertesi gün eskisi gibi olma dilekleri içinde bitirdik günü. ertesi gün sabah iyi sayılırdık ama akşam yine tartışmaya başladık. bu tartışmalarımız toplam 3 gün sürdü. beni sewior musun dedim. ewt dedi. insan sewdiğine böyle mi davranır dedim davranmaz dedi. sen niye böyle yapıosun dedim bilmiyorum dedi. ayrılmak istiyor musun dedim hayır dedi. sonra bende ona soğuk davranmaya başladım ama kesinlikle kırıcı davranmadım fln derken 1 hafta küs kaldık. daha sonra bana geri dönmek istediğini söyledi. özürler diledi. ben de tamam dedim. we ertesi gün ilk defa yüzyüze gelip buluştuk. yaptıkları için özür diledi. eski sevgilisyle ilgili olmadığını söyledi. ne yaptığını bilmediğini o süreç içinde ailesiyle bile konuşmadığını söyledi. ben de affettim. ama şimdi buluşmamızın üstünden 3 gün geçti. we 3 gündür msnini açmıyor yine. sizce bana değer weriyor mu? napmaya çalışıyor? yardım edin lütfen...:gitme::gitme:

2. 8 Eylül 2009
  3. EU2

EU2 Guest

naptın sen ya
    yasım 15 dıyosun 15 yasında mı baslıyosunuz artık cıkmaya
    her neyse askın yası yok dıyıp gecelım

eskı sevgılısının sevıyorum demesınden etkılenmıs
    bır o kadar da senı kıramamıs bır cocuk goruyorum

bence ayrılın

4. 8 Eylül 2009
  5. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ya daha 15 yaşındasın kimler gelir,kimler geçer..
    Daha 1 ayda bu kadar dengesiz davranan bir erkek için hiç uğraşma,kapıyı göster gitsin..
    Derslerine çalış,kendini geliştir,arkadaşlarınla gez dolaş..
    Büyüdükçe böyle erkeklerin ne kadar çocuk olduğunu anlayacaksın..
    Hadi bakalım üzülme.. :1rolleyes:

6. 8 Eylül 2009
  7. EU3

EU3 Guest

boş işler:nazar:

8. 8 Eylül 2009
  9. Bemint

Bemint Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    71
    Canım benim bu kadar takılma ilerde zaten uğraşıcaksın erkeklerle şimdiden ne bu acele ..
    Kendini yıpratma bence ; harıl harıl ders çalışma zamanın senin sevgili edinip dert edinme değil ....
    Hadi bakalım arkadaşlarınla eğlenmene bak ne işin var şimdiden ilgili ilgisiz aman canım ya derdin mi yok allasen

10. 8 Eylül 2009
  11. Papato

Papato hiyerarşi değil hıyararşi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Msn açmamak artık ilgisizlik anlamına geldi
    21 yaşındaki beni bile yaşlı hissettirmeye başladınız ya
    ben 15 yaşında cep telefonum yoktu
    yaşlanmışım ben
    içimin böcüğü ölmüş resmen:roflol:

12. 8 Eylül 2009
  13. EU2

EU2 Guest

Bence sende salla gitsin..Acele etme bukarda yaşın henüz 15 bismillah yahu...

14. 8 Eylül 2009
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.680
    Ödül Puanları:
    463
    vur-kaç taktiği yada yakınlaş-uzaklaşta denilebilir
    genelde teenage lere özgüdür, dalga geçiyo aklınca senle, durup dururken ayrılanlım falan derse şaşırma sen önce davran hatta
    derdinmi yok ablacım ya, 15 yaşında erkek kaprisleriye uğraşmaya başlarsan erken yaşlanırsın valla
    o değil sen ona kapris yap, kaprisini çekmeyenede bay bay de

16. 8 Eylül 2009
  17. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Henüz 15 yaşındasın...Geleceğin için planlar yapmanın derslerine vakit ayırmanın en doğru zamanlarında erkek arkadaşının tribini anlamaya çalışarak üzülerek vakit geçirmemelisin tatlım..Bırak ne yapmak istiyorsa yapsın..Ailenin sevgi çemberi içinde atlacağına inanıyorum bunu..

18. 8 Eylül 2009
  19. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    akannehir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.