Erkek arkadaşım evlenmek için acele ediyor

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve berna_butterfly tarafından 11 Nisan 2011 başlatılmıştır.

11 Nisan 2011
    Konu Sahibi : berna_butterfly
  1. berna_butterfly

berna_butterfly Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2009ta buraya yazmistim ve ben hala ayni kisiyle birlikteyim cok zor donemden gectik ve halada geciyoruz. suanda askerde ve ben size yine bisi icin danismak istiyorum.
    Askerde suanda kisa donem bana askerden sonra hemen evlenelim diyo bu konuda ustume geliyo annene soyle diyo. yanlis anlamayin bende onunla evlenmek isitiyorum ama acelesini anlamiyorum kendisine sordum niye once askerligini bitirmiyosun once isini kurmuyorsun dedim. askerden sonra karsilikli oturup konusulacak bisi dedim sonra iste niye bu kdr ustume geliyosun baska planlarin oldugu iicnmi acele cevap bekliyosun diye sordum simdi benden cevap bekliyorsun dedim. ozlem degil yani ozledigi icin soylemedigini biliyorum cunku askerdeyken bu soylenilmez.benim fikrim baska planlari oldugu iicn acele cevap bekliiyo gibi geldi ve cok uzuluyorum yardimci olursaniz cok sevinirim:KK43:

2. 11 Nisan 2011
  3. basaak

basaak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ee peki sorduğun soruya ne cevap verdi canım?

4. 11 Nisan 2011
  5. sedaydin

sedaydin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl bi plandan şüpheleniyosunki ?

6. 11 Nisan 2011
  7. berna_butterfly

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beklemeye gerek yok hemen evlenelim yuvamizi kuralim kavusalim gibi seyler iste.
    hayatiyla ilgili yani ben olmassam belki hayatina devam etme genelde askerden sonra baska planlar oluyo cevap beklyo benden hemen kafami karistirdi askerdeyken niye bu kadar acele ettigi. genelde boyle bisiye sevinilir biliyorum ama acele etmesine anlam veremedim

Son düzenleme: 11 Nisan 2011
  8. 12 Nisan 2011
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenileri:
    355
    Ödül Puanları:
    83
    Eeee evlenince nasıl geçineceksiniz?
    Buna da plan yapmış mı?

10. 12 Nisan 2011
  11. berna_butterfly

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmem bize guveniyodur belki durumumuz iyi bizim anlamyorum neden simdiden cevap bekledigini

12. 13 Nisan 2011
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenileri:
    355
    Ödül Puanları:
    83
    Arkadaşım adam sizin ailenize mi güveniyor,kendi birikimi,planı mı var neden açıkça sormuyorsunuz?
    Biz nasıl bilelim ki?

14. 13 Nisan 2011
  15. ikitersbirduz

ikitersbirduz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl yani ben doğru mu anladım erkek arkadaşın geçinebilmek için senin ailene mi güveniyor ?

16. 25 Nisan 2011
  17. berna_butterfly

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgim yok kendisine sordum beklememize gerek yok dedi.

Ayrica baska bisi icinde yardim istiorum. ondan once baska biriyle cikmistim ayrılmıstım daha sonra baya bi rahatsiz etti beni birakmadi yani ama sonunda birakti 2 sene oldu biteli. ve suanki nisanlımda birlıkte oldugum kisi askerde yani bugun aradiginda canım sıkkındı niye canın sıkkın O hala rahatsizmi ediyo diye bi soru sordu anlamadm yanı 2 sene sonra bunu sormasi herkes kendı hayatında sizce garıp degılmı hala rahatsizmi ediyo ondanmı canın sıkkın dıye sormasi yanı boyle bisi sorulurmu 2 senedir gorusmuyorum bile onunla bnuda biliyo anlamadm

18. 25 Nisan 2011
  19. almor

almor Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    48
    Sen kaç yaşındasın nişanlın kaç yaşında gerçi yaş önemli değil birazda insanın olgun düşünmesi lazım daha bir işi bile yokken evlenmeye kalkıyorsa bu onun olgun olmadığının kanıtı. Evlilik bu aceleyle alınacak bir karar değil sonuçta karşılıklı konuşun bence ısrarının sebebi neymiş ve evlenince nasıl geçinmeyi düşünüyormuş kendileri bunları sor ona.