Erkek arkadaşım için cilt bakımı ve anti aging tavsiyesi

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve zelish_51 tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : zelish_51
  1. zelish_51

zelish_51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm kızlar şu sıralar erkek arkadaşım cildine fena halde takmış durumda. Yüzünde sivilce ve lekeler var. Bizim kullandığımız ürünler erkekler için de faydalı olur mu? Yoksa onlar için ayrıca bakım kremleri, gençleştirici ürün ve setler var mı? Tavsiyeleriniz nelerdir?

2. 29 Mart 2010
  3. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    milletin kocası dişini bile fırçalamazken seninki bakım ürünü kullanmak istiyor aferin:nazar:
    yüz temizleme ürünleri kadın erkek diye üretilmiyor da antiaging tarzı bazı ürünlerin içerikleri kadınların hormonlarına uygun olabilir. ama zaten o kadar da uç bi ürünü kullanacağınızı sanmıyorum. bence güzel bi yüz yıkama jeli seçin bir de sadece sivilce üzerine sürülen sivilce geçirmeye yönelik ürünlerden alın. malum erkekler bizim gibi yüzlerine krem sürüp gezerlerse yurdum insanı yadırgayabilir. o yüzden gün içinde kullandığında belli olmayacak bir şeyler alırsanız daha rahat kullanır.

4. 30 Mart 2010
  5. zelish_51

zelish_51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşkler canım kastettiğim ciltteki yaşlılığı yaşlı görünmeyi önleyecek tarzda bir ürün, eğer bayanlar için üretilen anti aging kremleri aynı işi görüyorsa hiç farklı ürün aramaya gerek yok. bir de gece kullanılanlardan istiyoruz. gündüz hayatta sürüp de dışarı çıkmaz:)

6. 26 Mayıs 2014
  7. kitty28

kitty28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    440
    Ödül Puanları:
    123
    Erkek arkadaşın kaç yaşında yazmamışsın ama sivilce sorunu olduğu için genç olduğunu varsayıyorum.yağlı ciltler için olan herhangi bir sivilce karşıtı jel(garnier, neutrogena, clean&clear gibi) , bir de yağlı cilde uygun nemlendirici (nivea men olabilir) kullansa yeter diye düşünüyorum.yazın da yağsız güneş koruyucu (ambre solarie gibi) kullansın.kırışıkların çoğu güneşten kaynaklanıyor, cildini güneşten korusun yeter antiaging işlerine girmesine gerek yok bence.
    Yok illa antiaging kremleri, göz kremlerine fln girecekse Loreal man expert serisi, bütçeniz daha da yüksekse clarins men ürünlerine bakabilirsiniz.

Son düzenleme: 26 Mayıs 2014