erkek arkadaşım yurtdışında, çok gerildim bi iki cümle konuşurmusunuz bnmle :'(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve izmir_bursa tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : izmir_bursa
  1. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlarr direk konuya gireyim , 3yıllık sevgilim var şuan 10 günlük bi AB Projesi için Karadağ da , ben yurtdışı konusu açıldımı geriliyorum yabancı kızların rahat davranışları falan filan... Tamam şimdiye kdr çok inanıyordum hala da inanıyorum gayet düzgün davrandığına ama bu akşam şöyle bişi olmuş hatta dün akşamda olmuş, sevgilim 2kişilik odada 2 kişilik yatakta bi erkek arkadaşıyla kalıyor, çocuk 29 yaşında bi kızı çağırmış odaya bunların izlediği bi ingilizce dizi varmış onu izleyelim die, kızda o çocukla yatağa uzanıp izliyor ( yatarak ), benimki de onların yanında yatmadım sırtımı yasladım bende izliyordum diyor, ben iice sinirlendim , yaa elalemin kızı senin orda 5 gündür gördüğün birisi nasıl gelir senin yatağına yatar, o çocuk çağırdı falan diyor dışarısı serin diyor, umrumda değil yaa onların yattığı yatağa yatmak zorunda mı bu, bilgisayarda bnmkinin üstelik, işim var desin alsın, dışarda dursun başkalarıyla takılsın, yaa sinirden oturdum ağladım, biz daha yanyana koltukta oturup bi dizi izleyemedik ortam yok, bu elalemin kızı yatsın o yatakta bizimki de uzansın orda 3ü dizi izlesin ya :'( kızlar brz konuşmaya ihtiyacım var çok gerildim :KK43:

2. 8 Temmuz 2010
  3. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Seni anliyorum. Haklisin.
    Ayni tepkiyi bende verirdim.
    Kizginligini belli etmissin, bence daha fazla üzerine gitme.
    Nasil olsa gelecek, ozaman konusursunuz yüzyüze.
    Böyle seyleri kabul etmedigini söylersin.

4. 8 Temmuz 2010
  5. izmir_bursa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birde 2hafta kalacak izmirde sonra 3aylığına londraya gidicek, sen istediğin kdr dikkat et, tmm etraftakilere göre çok daha özen gösteriyor olabilirsin kızlarla olan diyaloğuna bu tür zamanlarda inanıyorum dedim ama sen çok rahat birisin farkına varmıyorsun dedim ben de o durumdan rahatsız oldum ama napayım üşüyeyimmi dışarda diyor, o yatakta bulunmak zorunda değildi yaaa :'( londrada bu tarz şeyler olmicak eminim diyor orda grup olmicak diyor bireyselim diyor, afedersiniz ama çok sinirlendim bu rahatlığınla bi b.k yapamazsın sen dedim kontörüm bitti 10 snye kapandı tel sinirden ağlıyorum yaa, biz yanyana oturup televizyon izleyemedik o ne lise arkadaşı ne üni. 5günlük kızla o kız üstelik oturmayıp onun yatağında uzanırken bizimkide onlarla 3 ü dizi izliyor ya ben de salak gibi napıyor nasıl konuşurz die düşüneyim :'( ağlıyorum tutamıyorum kendimi hiç sakin değilim :'(

6. 8 Temmuz 2010
  7. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    oda arkadasina söylesin kiz misafir istemiyorum diye, arkadasi cok istiyorsa kizin odasina gitsinkaydirigubbakcemile

8. 8 Temmuz 2010
  9. TUYA

TUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın sinirlenmekte ilk başta.. ama erkekler öledir o an kalkıp başka bi yere gitmek istememiştr o an normal gelmiştir o durum ona belki. bu kadar kendini yıpratma cnm sein kanlı olursan bu konudan daha az yaralarla sıyrılırsın. hem bunu sana sölemiş olması da kötü niyetli bi durumun olmadığını gösteriri bence. kızmak suçlamak yerine çok üzülüyorumseni sevdiğim için bu tür şeylere katlanamam gibi gerçek duygularını msj at en azından daha sakin olabilirsin öle

10. 8 Temmuz 2010
  11. izmir_bursa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya yapamıyorumm :'( düzgünce de söyledim ama onun 2. kere ama arkadaşım getirdi ve bnm yatağım demesine dayanamıyorum ya uykum var müsade edin de uyu bu kdr mı zor, üstüne kişilik olarakta çok rahat ve 3 ay londrada kalcak ben bu durumda içim içimi yesin o acaba nasıl davranıyor die mi düşüncem ya, o istediği kdr dikkat ediyorm desin bu kdr işte dikkati sakinleşemiyorum :'(

12. 8 Temmuz 2010
  13. bencede gelmesini bekle,böyle durumlardan hoşlanmadığını belirt ..telefonla tartışma yapmayın çünkü yüzyüze tartışma gibi olmaz ..

14. 8 Temmuz 2010
  15. TUYA

TUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    güven eksikliğin başka şeylerde de olmuş olabilir. yokse bir tek bu olaydan bu kadar ilersini düşünmezsin

16. 9 Temmuz 2010
  17. ceyda_1984

ceyda_1984 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya benımde nısanlım yurtdısında 5 ay oldu gıdelı kısaknman yerlımı yersızmı bılemedım ama ben cok fena olurdum yınede cok zorlama sevgılını erkeklerı zorlamaya gelmıyo bde 3yıl olmus sana yanlıs yapacagını sanmam kı yapmazda sadece arkadsı cagırmıs oda ynalarında durmus pek ustune gıtme derım....

18. 9 Temmuz 2010
  19. misspinky

misspinky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kızın yabancı olmasıyla ilgisi yok , türkiyede de var bunlardan bir sürü , onun için yurtdışında diye korkyorsan burda da korkmalısın ,, erkek arkadaşın normal karşılasaydı bunu sana anlatmazdı gibi geliyor ..ona da yanlış gelmiş demek ki..