Erkek arkadaşıma yalan söyledim çok pişmanım onu geri kazanmam için bana akıl verin

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve osqevardar tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : osqevardar
  1. osqevardar

osqevardar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben erkek arkadaşımdan ayrıldım 1 ay oluyor biz ayrılalı ilişkimiz sırasında tartışmalardan sonra o soğuk davranırdı bende çok üstüne giderdim en son yine ilgisini çekmek için yalan söyledim ve yakalandım ilk defa yalan söyledim ayrıldık şimdi çok pişmanım.ilk zamanlar onu ikna etmeye çalıştım çok özür diledim ama istemedi sonra ben onu hayatımdan tamamen çıkarmaya çalıştım bana mail attı neden beni facebooktan sildin diye bende senin ismini gördüğümde pişmanlık ve üzüntü duyuyorum dedim biz konuşmaya başladık ben tekrar beraber olucağımızı düşünmüştüm ki o arkadaş olarak konuşalım hayatımdan tamamen çıkma dedi ben arkadaş olmak istemiyorum bana tekrar dönmesini istiyorum nolur bana akıl verin nasıl yapıcam onu çok özledimsenağlama

2. 17 Ağustos 2009
  3. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaş kalalım bahanesinin oltasına sakın gelmeyin..
    Senin zaafının farkında,bunu kullanıp kendini tatmin etmek için sana sırtını dönmüyor..
    Yalanın çok mu büyük bir yalandı bilmiyorum gerçi ondan mı affetmedi
    Biten bitmiştir,o seni kazanmak için uğraşmıyorsa,sen de çabalamamalısın..

4. 17 Ağustos 2009
  5. osqevardar

osqevardar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yalanım büyük bir yalandı evet ama aldatmayla ilgili bir yalan değildi gereksiz bir yalandı ama anlamı büyüktü

6. 17 Ağustos 2009
  7. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu kadar anlattın onuda anlat be canımm

8. 17 Ağustos 2009
  9. osqevardar

osqevardar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kürtaj olucam dedim aslında öyle birşey yoktu sadece ilgisini çekmeye çalışmıştım ama yakaladı

10. 17 Ağustos 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bence onu kazanmak için çaba harcama ...sanırım naz yapıyor hayatımdan tamamen çıkma arkadaş kalalım diyorsa...sana tekrar dönecektir biraz sabırlı ol..
    sen onla birliktemi oldun?

12. 17 Ağustos 2009
  13. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Bence çok büyük bir yalan bu,artık sana eski sevgilin güvenmezse haklı..

14. 17 Ağustos 2009
  15. osqevardar

osqevardar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet öyle diyor niye beni sildin niye engelledin diyor beni sildiğini anlayınca çok kötü oldum dedi ama sana güvenemiyorum dedi şuan tekrar ilişkiye başlamaya hazır değilim diyor bende üstüne gittim iyice yanlış dimi

16. 17 Ağustos 2009
  17. osqevardar

osqevardar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet çok büyük bir yanlış yaptığım.hem yalan söylemem hemde birlikte olmam ilk defa onunla yaşadım keşke yapmasaydım çok pişmanım çok uzun bir beraberliğimiz vardı evleniriz diye düşündüm hataa işte

18. 17 Ağustos 2009
  19. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sen ona deki ben arkadaş olarak kalamam de ilişkimiz bitti uzatmaya arkadaş olarak kalmaya gerek yok en doğrusu budur bitmiş bir ilişkiden eski sevgili olur artık eski sevgilidende arkadaş olmazde bak nasıl sana tıpış tıpış geliyor birde okadar özürdiledim hatamın farkındayım gerçiktinde çok büyük bir yalan onun orasına karışmıyorum dersin hatamın farkındayım okadarda özürdiledim 1 aydırki görüşmüyoruz arkadaş olarak kalmamızada hiç gerek yok bu senide üzer benide dersin yolun açık olsun dersin oda derki sonkez birdaha deneyelim ama kurullar koyarsınız kesin o koyar birbirimize yalan söylemek yok tarzında kurallar kor ve tekrardan başlarsınız