Erkek arkadaşımı cok Sıkıyormuşum...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve alara_88 tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : alara_88
  1. alara_88

alara_88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaslar,

foruma bugün üye oldum ve cok begendim, ellerinize saglik, süper bir platform.

Benim kücük bir sorunum var.. 3 gün evvel erkek arkadasimla birbirimizin positif ve negatif yönlerini konusurken bana negatif yönüm olarak onu cok "sıktıgimi" söyledi.
    Yani kendini cok arayip, soruyormusum. Kendisi öyle his ettigi icin benim icin önemli bir konu tabiki.

Dogrusunu söylemek gerekirse ben onu 2 veya 4 günde bir ariyorum. Yani özledikce. Hep msj atmiyorum, mail atmiyorum, MSNde nadir görüsüyoruz.
    Ama ben kendisini yinede boguyormusum bazen.
    Üstelik Sevgilim 350 kilometre uzakta yasiyor, yani birbirimizi 1-2 ayda bir görüyoruz, benim okulum var, onun hem okulu, hem isi var, 3 hafta önce babasinin kanser oldugunu felan ögrendi... :KK43:.

Sizce böyle hissetmesi okaymi yani haklimi (biraz hakli olabilir sahiden), yoksa
    cok cabuk bunalan birisimi?? Cünkü birbirimizden uzakta yasadigimiz icin 2 veya 3 günde bir telefonlasmak bana normal geliyor aslinda...

Su andaki Sıkıtilarindan dolayi böyle hissediyor olabilirmi??

Cok üzgünüm :-(

Cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar.
    Hepinize hayirli geceler dilerim...

2. 29 Nisan 2009
  3. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sanki az görüştügünüz yönünde bir ima var gibi.. konusmaya bire birebir şahit olmadan bilemeyiz ama okadar nadir görüşürken 3-4 günde bir ararkende sıkılması mümkün degil ayrıca sıkıntısı buyuk.. saglık sorunu var hemde babası.. sanki biraz daa fazla yanında olmanı ve ilgi göstermeni istiyor olabilir..

4. 29 Nisan 2009
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim sikma durumu insandan insana degisir. ben ne ciftler biliyorum telefonlari kulaklarina yapisik bir hayat suruyorlar. zaten kampanyalar fln derken nerdeyse bedavaya geliyor konusmak. yani eger boyle bir sansiniz yoksa 2-4 gunde bir konusmak normal bnce. ama sikicak kadar da cok deil yani. dedigim gibi bu benim icin bunalticak bir siklik deil. hatta ben hergun konusabilirim...

belki sevgilin buaralar herkesten uzaklasmak istiyor bu yuzden boyle hissetmis olabilir. bilemiyorum canim. ama bunun genel bir durum mu yoksa bu aralar mi boyle hissettigini sor bence. ikinizin de karsilikli tatmin olmasi lazim gorusme sikliginizdan. senin icin yeterli deilse belirtmelisin....

6. 29 Nisan 2009
  7. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    normaL ßence...... O $uan sıkıntıLI zamanLar gecirdigi icin kendisini ßoguLuormu$ gißi hissedeßilir..

8. 29 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

evt, sıkıntılı zamanına denk geldıgı ıcın oyle hıssedıyordur yoksa 2-4 gun zaten cok uzun süreler. ayda bır mı goruseceksınız yani ama işte durumundan dolayı oyle olabılır...

10. 29 Nisan 2009
  11. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Zaten ayrı yerlerde yaşıyormuşşsunuz,sık sık aramadığınızıda söylemişsiniz.
    Sıkılmak yerine,sizi özlemesi gerekmez mi daha çok ?
    Anlayamadım ben,onun sıkılma kavramı farklı sanırım.
    Babasının hastalığı sebebiyle sizin sesinizi duymaya,sizin desteğinize daha çok ihtiyacı olmalı bence.
    Ben olsam öyle dediğinde,zaten az görüştüğümüzü söyler farklı bir açıklama yapmasını isterdim.

12. 29 Nisan 2009
  13. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben gün içerisinde bı ıkı kez aradıgı halde ,ki her akşam konuştugumuz halde aramıyrsun ilgilenmıyorsun diyen biri olarak sıkılma kavramının üstünde biraz düşün derim .. seven insan ne kdr yoğun olsada 5 dk sesini duyacak kadar vaktı olur, olmalıdır .daha önceden de böyleyse düşün derim ama şuan sıkıntılı bi dönem geçirdiğini söylemişsn belki geçici bi durumdur .

14. 29 Nisan 2009
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Ne zamandır birliktesiniz???

16. 29 Nisan 2009
  17. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    valla biz günde bir kere konuşuyoruz oda akşamları ve ben acayip şikayetçiyim bu durumdan
    tabı beklentıye göre değişir...
    belkı şöyle bırsey olabılır "bu donemınde bır sevgılıden ote bır ınsan olarak yanında olmak ıstıyorum " dıyebılırsın, belkı o zaman daha aklı rahatlayabılır, kaprısten ote ona destek olmak ıstedıgını gostermış olursun bence

18. 29 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

ciddi olamaz ya sıkmakmı insan sogudunmu diye sorarda sıkmakda ne oluor ozmn benm sevgilimle ben denizde bogulduk haberimiz yok:)