erkek arkadaşımın asabiliği

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaslar 2 senelik bi iliskim var cok gzl gidio nisanlanmayi dusunuroz yazin ama benim aklimi karistiran seyler var:KK43: erkek arkadasim cok sinirli birkeresinde onlarda yemekteyken kiz kardesiyle nedensiz yere kavga etti ve ona vurmaya basladi kardesi buarada 19 yasinda ve yemek sofrasini fln dagitti bagirdi cagirdi. sonra ozur diledi benden ve ben onun bu halinden korktugumu evlenince tartisirken banadami boyle yapacagini sordum tabiki hayir o benim kardesim sen esim olacaksin cok farkli dedi. buarada cok tartismalarimiz oldu ben cok agir seyler soyledim yeri geldiginde ama hic bi zaman boyle bi sinirle yaklasmadi ve cok kaba bi durum gostermedi . sizin fikirleriniz neler banada oyle davranirmi napmaliyim ?:bbo:

2. 6 Ekim 2008
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    aynı kanı taşısıdığı, canının diğer yarisi kardeşine el kaldıran herif karisina da kaldırır benden söylemesi :nazar:
    vaatlere kanma şakkıdı

4. 6 Ekim 2008
  5. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    nedensiz yere kavga edip kızkardeşine bunu yapıyorsa sana da yapar asla inanma :nazar:

6. 6 Ekim 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Gurbaacima katiliyorum, ve sunuda ekliyorum:a.s.

Ailesini seven sayan kiymet veren bir erkek cogunlukla karisinida sever sayar ve kiymet verir.....:nazar:

Kardesine böyle yapan kimbilir seni ne yapar güzelim....:kahve:

Iyi düsün bencea.s

8. 6 Ekim 2008
  9. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi tabiki inkar eder kardeşine bunu yapan birini evlenince seni es geçeceğinimi sanıyorsun.

10. 6 Ekim 2008
  11. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.025
    Ödül Puanları:
    163
    öyle deme la gurbik benim herfte nisanlanmadan önce daha farkliydi mesela ablalarina kan kustururdu evde camasiri ütüsü olmasin kiyameti kopartirdi
    hele pantolonlarini giymeden önce yarim saat ütüsünü incelerdi bende hic sememya ütü yapmasini
    basladim düsünmeye allahim banada böyle yaparsa vazmi gecsem dedim kendi kedime
    ama esim sagolsun hic problem cikartmadi bugune kadar

12. 6 Ekim 2008
  13. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sizin yanınızda kardeşiyle kavgaya girmesi bile bence çok saygısızca:mymeka:. heleki birde ona vurması. valla iyi düşün derim:kahve:

14. 6 Ekim 2008
  15. beyker

beyker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence iyi düşünmen gereken bir durum .erkekler çok değişkenler.evlenince huyundan vazgeçmez bence.can çıkmayınca huy çıkmaz.benim eşimde biz sevgiliyken sakindi ama evlenip içiçe yaşarken durum farklı oluyor.dövmesi vurması kırması yok ama hemen kızma sinirlenme huyu var.sonra pişman olup özür diliyor ama incildikten gücüme gittikten sonra ne kıymeti kalıyor.:1no2:

16. 6 Ekim 2008
  17. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.025
    Ödül Puanları:
    163
    dayak meselesi farkli tabi

18. 6 Ekim 2008
  19. ayxsxel

ayxsxel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla sana daha da alasını yapar.Evlilikte adamın gözü dönerse ve egilimi de varsa şiddete çok iyi düşünmelisin bence arkadaşım.