erkek arkadasimin ceket takintisi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve GuerillaTanya tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : GuerillaTanya
  1. GuerillaTanya

GuerillaTanya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar ben kafayi yemek üzereyim..
    erkek arkadasimla yaklasik 7 aydir birlikteyiz. kisin tanistigimiz icin ceket bana normal geliyordu tabi ama yazin ortasindayiz hala -20 derecede giyilebilecek kalinlikta ceketiyle dolasiyor.
    gecen yanima geldiginde ( ben biraz uzakta okuyorum) dedim cikar su ceketi, cikartamam dedi ben zorla 1 saat ugrastim cikarmak icin yarim saat kadar cikardi ama sonra dayanamadi yine giydi.
    iste en son yine 2 gün önce o ceketiyle geldi artik dayanamadim iyilikle anlamadi bende bagirdim bu ne ya dedim oda dedi ben kendii ciplak hissediyorum napim cikaramiyorum dedi.

ama kizlar bu normal degil yani herkes tuhaf tuhaf bakiyo ben kolsuz geziyom o yanimda -20lik ceketiyle deli ediyor sizce nasil davranmaliyim bagirmamdan dolayi da biraz küstü sanki

2. 7 Ağustos 2008
  3. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    benim bir öğrencim vardı böyle yıllar önce. öğrencim dediysem, yetişkin bir adamdı, çok uluslu bir firmada müdür olarak çalışan biriydi. İş arkadaşı da onun bu durumundan bahsetmişti, hafta sonu gezmeye çıktıklarında millet kısa kollu gömleklerle gezerken o üzerinde ceketle geziyormuş(kalınca). Etrafta görenler de garipsiyormuş. Birden onu hatırladım, o yüzden yani arkadaşının elinden bir şey gelmiyordur belki de, hem açıklamış sana aslında, kendini çıplak hissettiğini söylemiş. CADIARZU benim o öğrencim de bu yüzden mi acaba öyle yapıyordu?fisfisfis

4. 7 Ağustos 2008
  5. GuerillaTanya

GuerillaTanya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum ama ben fena halde rahatsiz oluyorum o ne öyle yani is adami degil bisey degil ögrenci sonucta gezmesi sacma geliyor bana

6. 7 Ağustos 2008
  7. EU2

EU2 Guest

giysin ne olcak adam size demiş kendimi çıplak gibi hissediyorum diyee açıklama yapmışş.. adam size neden sıfır kollu giydin diye soruyormu ?? yapmayın allah aşkına yaa

8. 7 Ağustos 2008
  9. EU2

EU2 Guest

illa iş adamlarımı giyerr??

10. 7 Ağustos 2008
  11. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    banada sacma geldi ama
    insanlar bazen bazi seylere takinti yapabiliyor
    bu özellikle kiyafet olabiliyor
    napican iste. insallah bu huyundan vazgecer
    vazgecmesede sen vazgecir bi sekilde. alistirmalisin onu ceketsiz dolasmaya
    alisirsa bidaha giymez zaten :)
    anca ki$´in

12. 7 Ağustos 2008
  13. Ebru_18

Ebru_18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde erkek arkadaşımın bi aralar ceket takıntısı vardı ve yazında giyiyordu ben bişey demezdım ama sonra takıntısı gitti sırnaşık şey bence çok üstüne gitme..
    Çünki zamanla o takıntılar geçiyor

14. 7 Ağustos 2008
  15. ALMESTXIXN

ALMESTXIXN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşınızın yaz günü kışlık bir ceketle dolaşması gerçektende rahatsız edici olmalı.Bence yavaş yavaş konuşup bu takıntısını atlatmasını sağlayın.Bütün uğraşlarınıza rağmen halen devam ediyorsa o zaman kesin tavrınızı koyarsınız.Kendisi bu duruma alışmış ve baya bi kabullenmişki bu durum kendisine normal geliyor.Bence aşılabilecek bir durum akıllıca aklına girmek lazım.Bi şekilde bu alışkanlığını bırakabileceğini düşünüyorum.Hoşçakalın...

16. 7 Ağustos 2008
  17. Pamuk

Pamuk Guest

bence boşuna üstüne gitmişsin erkek arkadaşının... var demekki bi bildiği... daha ılımlı yaklaşman gerekirdi bence

18. 7 Ağustos 2008
  19. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yavaş yavaş alıştırmaya çalış ne bilim daha ince bi ceket al ona bunu üzerinde görmek istiyorum falan de. sonra birlikte alışveriş yapın. derken öteki kıyafetleri giydikçe sıkılır herhalde ceketten.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.