erkek arkadaşımın ilgisizliği yüzünden 5 yıllık ilişkimiz bitti ne yapmalıyım kızlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve anyana tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : anyana
  1. anyana

anyana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar çok dertliyim ya 5 yıllık ilişkim bitti sebebiyse benim ona karışmammış:KK43:bazen arıyor göüşmek istiyor gidiyorum ama bana beni sevdiğini fakat aynı şeyleri yaşamaktan korktuğunu söylüyor.birde 2. ün yi kazandı dgs den 3 yıl daha var evlenmemize okadar yıl bu ilişki gidrmi gibi şeyler söylüyor sizce ne yapmalıyım,tekrar arıyor erkek ark. gibi davranıyor anlamıyorum szce ne yapmalıyım:KK43:((

2. 6 Eylül 2010
  3. acca

acca Noliği burda haşmetbağbım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    dengesizlerden uzak durucaksın arkadaşım sağlıklı bi ilişkin olmaz hiç bi zaman böyleleriyle

4. 6 Eylül 2010
  5. nefesim

nefesim LR health and beauty iş ortağı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadasım söylemesı kolay dıyebılırsın ama bu kadar yıl bu ılıskı gıder mı tarzında seyler soyleyen adamla ılıskı yurutmek hata..bugun olmassa yarın ayrılalım dıye karsına cıkar..5 yıl boyunca kım bılır ne sorunlar yasadın ne acılar cektın..daha fazla katlanmanı onermem..acı ceken sen olursun..o kendı keyfıne bakar senden ayrılır ayrılmaz..

6. 6 Eylül 2010
  7. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Seviyor ama karışmanızı istemiyor öyle mi,inandırıcı değil kaydirigubbakcemile2

8. 6 Eylül 2010
  9. sonne

sonne - Afitap - Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle onunla tüm bağlantını kes ve uzaklaş. cünkü sonunda senden tamamen kopacak. tam manasıyla uzaklaşana kadar zaman geçiriyor sadece. cünkü bi erkek seviyorsa sevgili olmak ister. adı konsun diye uğraşır. ama önemsemiyorsa ancak böyle yapar. bence siz,, size tamamen ilgisi bitmeden onu öylece ortada bırakın. acısını ceksin. cünkü o başkasına ilgi duymaya başlayıp tamamen sizden vazgecince olan size olur. siz üzülürsünüz o ise keyfine bakar.

10. 6 Eylül 2010
  11. anyana

anyana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet doğru söylüyorsunuz.benim için hiç kolay değil 5 yıl ama onun için bu kadar kolay olmuş.birde bana ben başkasını sevemem gibi palavralar atıyor.tek isteğim onu acı çekerken görmek kızlar:KK43:

12. 6 Eylül 2010
  13. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Böyle tiplerden hayır gelmez güzelim.boshayallersmile
    Boşver, bu sefer o isterse sen görüşme.
    O ne öyle, beyefendi isterse konuş istemezse konuşma... Peeh..:dilcikar:

14. 6 Eylül 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

çağırdığında niye gidiyorsun ? niye telefonlarını açıyorsun ? onun için her zaman elinin altında olan kızsınkafamçokkarıştı

izin verme seni kullanmasına

bu kadar basit

yeni okulunda birini bulursa senin yüzüne bile bakmayacak. buna izin vermemelisin bence:eek:lmaz:

16. 6 Eylül 2010
  17. sunshineee

sunshineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım onun acı çekmesini istiyorsan bunu onun telefonlarını açarak onunla görüşmeye devam ederek yapamazsın :1no2: yapacağın sadece onun ekmeğine yağ sürmek olur. onun istediği de bu zaten canım canı sıkıldığında gediği keyfi yerinde olunca beni bunaltıyorsun dediği bi ilişkisinin olması. Napacaksın canım sürekli diken üstünde onun senden ayrılacağı günü bekliyerek bi ilişki mi yaşıyacaksın.. evet biliyorum yorum yapmak kolay ama canım kendini düşünüyorsan açma ki telefonlarını sensizlik neymiş görsün gerçekten :teselli:

18. 6 Eylül 2010
  19. cilveli_fistik

cilveli_fistik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım acaba karışmaktan tam olarak neyi kast ettiğini yazar mısın?belki yanlış düşünüyorum ama acaba çok sıktında ondan mı öyle dedi.tabii ne yaptığını falan bileceksinde.kimse sık boğaz edilmek istemez.belkide zaten 5yıl olmuş.3yıl daha olur mu?beni bekler mi falan diye düşünüpte bunalıpta sana böyle bir bahaneyle geldi.belki çok iyi niyhetle yaklaşıyorum olaya amabu da bir ihtimal değil mi?CADIARZU