Erkek Arkadaşımın Soyadı, Ne Olur Akıl Verin..

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve On41 tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : On41
  1. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canlarım, kısmetse kışa aile arası tanışma ve söz düşünüyoruz.. ama benim bi sorunum var.. ileride nüfus kağıdıma işlenecek soyadım mafoldumben ilk tanıştığımız zamanlar tesadüfen öğrendim.soyadı
    g
    e
    y senağlama
    kimliğini görmüştüm. sırf o yüzden ayrılmayı bile düşündüm..ama sonrada hoşlanma ve aşk başladı. yapamadım.elbette soyadı için ayrılık olmaz. benim sorunum bundan sonrası.. ileri de çok sorun olacak. Allah kısmet ederse çocuklarım olacak,hele erkek çocuğu olunca okulda orda burda arkadaşları dalga geçicek,psikolojisi çöker tamamen. ben bu konuyu hiç açamıyorum,açamam da.. soyadından oda çok hoşnut değil ama bana hiç bi sorun yaşamıyomuş gibi yansıtıyo. bu yaşına kadar değiştirmemiş. bundan sonra da değiştirmez,sanmıyorum.. onu rencide etmek istemiyorum .dile getirirsem benm böyle düşünüdüğümü öğrenince çok kırılır.sorun olur.ben o soyadı almak istemiyorum..hele çocuklarımın o soyadını taşımasını hiç.napıcam yardım edin mafoldumben

2. 12 Eylül 2009
  3. ozo_ank

ozo_ank Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    canım bu kadar büyütülcek bi konu değil bence daha ne soyadları var takılma derim..
    kim mükemmelki zaten?

4. 12 Eylül 2009
  5. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    gülü seven dikenıne katlanır lafı herhalde bu olayda cuk oturur..

sen kendı soyadını da kullanırsın ..ama cocuklar nasıl olur bılmıyorum..

eşine soyadını ver dıcem ama kabul eder mı kı ..herkes Tansu Çiller ve onun eşi gibi degıl kı kaydirigubbakcemile3

6. 12 Eylül 2009
  7. Masumiyett

Masumiyett PEGASUSUMLA FİRARDAYIM;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o zaman evlenmeyeceksin!
    yada kabul edeceksin ...
    senin almama gibi bir ihtimalin var elbet ama çocuklarının bu soyadınını kullanma zorunluluğu var...

8. 12 Eylül 2009
  9. EU2

EU2 Guest

onu niye dert ediyosunki tatlım erkek arkadasında eger bu konudan rahatsıslını dile getiriyosa cok bsit bir mahkemeye bakar ...

toplum içinde rencide edici anlamı bozuk aşagılanabilen farklı imalara maruz kalınan soyisimlerini mahkeme bir celsede degiştiriyor aklında olsun hiç zorlaştırmıyolar .... sen bir sor ssen rahatsız isen erkek arkadasın belki daha cok rahatsısdır ve belli etiyodur belkide ...

10. 12 Eylül 2009
  11. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Tek derdin bu olsun yaw

12. 12 Eylül 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

erkek arkadasın sorunlu mu yasamıskı sorunlu cocukalrın olsun bence cok önemlı degıll

en azından mutlulugum kdr onemlı degıl

14. 12 Eylül 2009
  15. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    benim de bi arkadaşım bu durumda olsa inanın sizin gibi düşünürdüm ama kendi başında olunca böyle kolay kabullenilmiyo..şimdiden dalga konusu oldum bile..ooof off

16. 12 Eylül 2009
  17. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    kendi soyadınla kullan pek dikkat çekmez

18. 12 Eylül 2009
  19. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım başkaları ve başkalarının ne düşündüğü senin için niye bu kadar önemliki ? Her salak insan istediği zaman zaten takılcak kendi çapında eğlencek bişeyler bulur kendine , dalga geçmeleri de onlardan biri sadece bu olmasa başka bişey bulcak o zaman hiçbişey yapmaman lazım takmaman gereken bişey bunca evlenmeyi düşünecek kadar çok paylaşımın var bi bu sorun olmamalı