Erkek arkadasimla ne yapacagimi bilmiyorum?Tavsiyelerinize ihtiyacim var

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve nutelladdict tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nutelladdict
  1. nutelladdict

nutelladdict Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Selam herkese,
    Kisaca ozet geceyim iliskimden.Yurtdisinda yasiyorum,erkek arkadasimla burada tanistik,oda turk benden 5 yas kucuk.(29-34)Ben onun eski iliskisinin ustune geldim arada 1 ay bile yoktu onlar ayrilali bastan bunu bilmiyordum.Bende gurbetteki yalnizliktan ona dort elle sarildim.
    Zaten sevmeye hazirdim ama ilk baslarda onun aklinda hep eski kiz arkadasi vardi.Bilgisayarda resimler,cuzdaninda resim,cebinde hala mesajlar.Cok birakmaya calistim gordukce canim acidi,olmadi ayrilamadim.Zamanla resimler gitti.Mesajlarida ben yok ettim.
    O eski iliskisi icin bitti dediysede duygu acisindan ben inanmadim aramiza hep mesafeler koydu.soyledim kabul etmedi.Dedim ya yalnizim,sevgiye acim.Bana karsi kotude degildi.Sadece normal bir iliski buarada kismende olsa beraber yasiyorduk.Yanimdayken cok iyi,ben uzaktayken aramaz sormaz.
    5 ayi bitirdik,o tryeye dondu.Ilgisizligi hala devam ediyor,bir yandanda beni cok sevdigini soyluyor.Onu hergun arayan.msj ceken benim.Bana bir ayda gittiginden beri toplam 15 mesaj,eski sevgilisine o zamanlar gunde 15 mesaj.Bunlari bildigim icin o kadar canim yaniyorki ,her seferinde hir cikartan taraf ben oluyorum niye benide bu kadar sevmiyorsun diye?
    Simdi bende izne geliyorum tryeye,o benimle kismende olsa ciddi dusunuyor.Ama arada ask olmadan ben istemiyorum.Yalnizliktanta korkuyorum,karsima iyi kotu biris cikmis diyorum kapa gozlerini.
    Napicagimi bilmiyorum,bir yanim birak gitsin diyor,zaten boylede yalnizsin.Hergun agliyorum.

2. 27 Mayıs 2010
  3. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senin onu bırakman gerekir,
    demek bırakılan seviliyor brak bakalım sürünsün geri alma bir süre. son sevip de kavuşamadığı sen ol yerimseniben

sonra ilerde alırsın geriye o kızın geri dönmesi gibi etkili olur.

4. 27 Mayıs 2010
  5. nutelladdict

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    zaten birakmak istiyorumda mantikli dusununce aslinda coktan birakmaliydim.birakip yoluma devam etmek cok zor geliyor,hep duia ediyorum hayirlisi olsun diye.

6. 28 Mayıs 2010
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    bile bile lades tesin arkadaşım...
    bi kalpte iki kişi olmaz adam seni nasıl alsın...

8. 28 Mayıs 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    seni sevmeyen bir adamla bir ömür geçmez

yol yakınken ayrıl
    :kahve:

10. 28 Mayıs 2010
  11. nutelladdict

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    yarin tryeye gidiyorum,beni almaya gelecek halanina,konusucaz.bol sans dileyin bana

12. 28 Mayıs 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bol şanslar ne diyeyim eğer bahsettiginiz kişi yurt dısında geçici bir süre bulunduysa bunu kalıcıya çevirmek için aşkınızı kullanabilir dikkat edin

14. 28 Mayıs 2010
  15. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    ınşallah gönlünce olur arkadaşım. Ama bir erkeğin gönlünde aşk acısı var iken onun hayatına girmek kolay olmuyor. Kolay kolay sevilmiyorsun. Aslında canını sıkmak istemem ama terkedilen sen oluyorsun, erkek ise kürkçü dükkanına geri dönüyor..

16. 28 Mayıs 2010
  17. nutelladdict

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    biraz once ilkonce psikologumla sonrada onunla konustum ayrilalim diye,yok dedi illada seni gorucem,1 aydir bugun bekliyorum dedi.kendimi o kadar yalniz ve gucsuz hissediyorum ki

18. 28 Mayıs 2010
  19. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım gündoğmadan neler doğar..
    Hele sen bir yüzyüze görüş, oturun konuşun, ortaklaşa en doğru kararı verirsiniz..