Erkek arkadaşımla problemlerim var...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve S.Atacan tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : S.Atacan
  1. S.Atacan

S.Atacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bnm erkek arkadaşımla bazı problemlerim var ve çok sıkılıyorm artık ne yapsam hep beni haksız çıkarıyor. ben biraz kıskancım bunun telefonu hiç susmuyor kaç kere kız arkadaşları mesaj atmış yakaladım söyleyince ne var bunda normal arkadaşlarım, sende istiyorsan erkek arkadaşlarınla konulabilirsin çok doğal diyo kıskançlık yapınca da beni bi şekilde haksız çıkarıp özür dilettiriyo.tartışırken hep insan psikolojisin davranışlarından bahsedip bende açık arıyo bak böyle davranırsan daimi dengeyi yakalarsın dengesizce davranışlardan kaçınmalısın bende üzülüyorum diyo. ben kızınca o kızmıyo o hep sakin ama ben dayanamıyorum artık, aramadım sormadım 2 gün ertesi gün nasılsn cnm diye mesaj atıyo sanki hiçbişi olmamış gbi...sonra biraz trip atınca anladı konuştuk fakat adam dediğim dedik yani öyle bir konuşuyor ki boğazım düğümleniyor gıkımı çıkartamıyorum yani çok fazla dengeli ve gerçekçi bir adam insan biraz basit olmalı, her davranışlarımı ölçüyor sürekli nasihatler veriyor, hiç kıskanmıyor, hep sakin ve rahat neredeyse hepsinde haklı ama ben çok sıkıldım ben onun kızı değilim yani napıcam... senağlama

2. 23 Eylül 2009
  3. Lapinu

Lapinu HAYAT YASAMAYA DEGER Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim kac yasinda arkadasin?seni seveiginden eminmisin seven kiskanir derler benimde boyle bir iliskim vardi ve bitirdim beni cook yiprati ben ayrildim AMA pesimden cok kostu ama donmedm

4. 23 Eylül 2009
  5. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    yanlış anlama ama ben böyle rahat erkekleri sevmem...
    Erkek dediğin yeri gelince kıskanacak,,,,
    yeri gelince kızacak,,,,
    yeri gelince alttan alacak,,,
    Ne bu her durumda aynı tavırlar insan sinir olur ya...
    Benim sevdiğim adam beni bana bırakmayacak!
    Ne öyle sende konuş sende yap sende et...
    Bir daha düşün derim böyle ilgisizliklerine bir ömür göz yumabilir misin??
    Ben kabullenemem şahsen :umursamaz:

6. 24 Eylül 2009
  7. S.Atacan

S.Atacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    22 yaşında...sevdiğinden eminim.çok sıcak davranıyor ve biraz romantik.bende çok seviyorum ama her davranışımı izliyor tartışırken duygularıyla değil mantığıyla tartışıyor bu kadar gerçekçi ve dengeli olması inanılmaz derecede sıkmaya başladı artık bende insanım.kusursuz bir bayan değilimki..biraz işi inada bindirdim bende davranışlarında açıklar aramaya başladım ki kendisini bay mükemmel zannetmesin diye ama yok hiçbir hata yapmıyor sinirimden ağlıyacağım artık senağlama senağlama senağlama

8. 24 Eylül 2009
  9. Lapinu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cooook haklisin tam Benim dusunduklerim yazmisun

10. 24 Eylül 2009
  11. Lapinu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Vallah benimkide boyleydi canim bende cok seviyordum ama birsure sonra bu huyu ve davranislari yuzunden sogudum ondan

12. 24 Eylül 2009
  13. S.Atacan

S.Atacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben çok kıskanç biri değilm ama kız arkları bunun peşini bırakmıyor rahatsız oluyorum söyleyince de sen bana güven benden böyle şeyler görmezsn diyor, sende arkadaşlarınla gez bende sana güveniyorum diyor.rahatlığı burdan geliyor heralde ama beraberken toz kondurtmuyor beni koruyor sürekli.birşey de diyemiyorum artık ama bu kız arkadaşları meselesi çok canımı sıkıyor..

14. 24 Eylül 2009
  15. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlardan gelen mesajlar rahatsız edici boyutta mı,askıntı mı oluyorlar sevgilinize ?

16. 24 Eylül 2009
  17. Lapinu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Haklisin guzelim ne bu simdi hadi ilerdede mi boyle yapacak ne burahatlik koy tepkini baktin olmuyo acikca soyle ya seni niye kiriyoki bu kizlar yuzunden onlarin arkadasliklari senden dahami onemli senin yasin kac canim

18. 24 Eylül 2009
  19. S.Atacan

S.Atacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tarjamy, birkaç tane askıntılı mesajını yalakadım kızlardan gelen...ne cevap vermiş diye baktım aynen şöyle yazmış "bu tarz imalı mesajların beni endişelendiriyor, benim bir ilişkim var" bende birşey yapamadım kıskanmaktan başka.

Lapinu, benimde yaşım 22..çok konuştum ya ben ya onlar dedim.. mesaja verdiği cevap : "ben kimseyi kaybetmek istemiyorum, sen böyle yaptıkça bana olan güveninin ne kadar zayıf olduğunu görüyorum ben hiç senin yüzünü kara çıkartmadım bir gün bile ama hala bu konuda ısrar ediyorsun..ben artık ne yapacağımı şaşırdım".mafoldumben

Son düzenleme: 24 Eylül 2009